Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Pobeda.. View Post
      Челси се доста прецењује, неке утакмице су побеђивали из једне шансе, неке на срећу као против Ситија, те победе ће престати, и неће бити један/два кикса, него више. Барем нека моја прогноза. Да се разумемо Челси јесте главни фаворит за титулу, али после ове победе над Ситијем, има ЛФЦ велику шансу да побегне Ситију и Арсеналу, и онда без притиска крене напад на титулу.
      Eto nije prošlo ni 24h od onoga što sam te upozorio.

      Olakšavajuća okolnost će vam biti činjenica da i Čelzi sutra neće uzeti sva tri. Sve naravno po mom nekom skromnom mišljenju.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Eto nije prošlo ni 24h od onoga što sam te upozorio.

        Olakšavajuća okolnost će vam biti činjenica da i Čelzi sutra neće uzeti sva tri. Sve naravno po mom nekom skromnom mišljenju.
        Али ја сам написао да ако Ливерпул одради свој део посла, под тиме сам мислио да се добијају овакве утакмице. Данас ипак није Ливерпул само крив, овај први пенал није био,.

        Comment


        • Slažem se da je prvi penal na "o-ruk" bio, ali biće ovakvih situacija i protiv Čelzija, te kad sve to sravniš dođe ti na isto, +6.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Slažem se da je prvi penal na "o-ruk" bio, ali biće ovakvih situacija i protiv Čelzija, te kad sve to sravniš dođe ti na isto, +6.
            Можда си у праву, али ја сам оно писао због мог мишљења да је Челси прецењен и да неће издржати до краја. Можда је глупо то рећи после 13 победа за редом, али је неко моје мишљење, а време ће показати да ли сам у праву.

            Да је Сити ближи, био бих убеђен да они узимају као што сам предвиђао на почетку сезону..
            Last edited by Победа; 02-01-17, 17:28.

            Comment


            • Liverpul ce svakako rastaviti Celsi na Enfildu.


              Edit: Znaci Staridz opet povredjen, mozda i Milner, Henderson isto...nema kraja nasim mukama, Mane odlazi.


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 02-01-17, 17:55.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Cim sa vidio baksuznog Lukasa znao sam da ce nesto sjebati. Standardno njegov faul na 20-ak metara(ovaj put ni f od fauls al eto) od svog gola po ko zna koji put. I na kraju jos gluplji potez Manea. Vrijeme je da Klop razmisli koga ce uvesti u ugru kad vec pravi izmjenu. Pa daj Grujica ili nekog mladog talenta goni onu nesrecu vise.
                Dzan katastrofa, generalno sredina vrlo losa danas, falio Henderson bas. Steta imali smo priliku da se priblizimo Celziju, ocekujem njihov kiks protiv kokosaka.

                Comment


                • Kako sam se smorio,sve ladje su mi potonule..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Dajte ljudi, drugi smo na tabeli. Odigrali smo jednu nerešenu posle 4 pobede za redom...

                    Mene samo povrede brinu. Staridz uopšte nije dobro delovao. Pixi, pominješ Milnera? Nisam odgledao period od 45og do 60g minuta...jel se i on povredio?

                    p.s. Sad pročitah na netu, možda i nije toliko crno kao što izgleda.

                    Klopp told his post-match press conference: “[Sturridge] got a knock on his right ankle. I don’t think it’s too bad.

                    “[Milner] felt like he got a knock on the calf, but he didn’t know exactly if he got a knock. So then we needed to be really careful, so that’s why we made a change.”
                    Last edited by z0La; 02-01-17, 21:31.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • I Klopp nikada ovakav nije bio, bas frustrirajuce.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ako za nekoga ne brinem, to je Klopp. Taj čovek je mašina za motivaciju i pozitivu. Prespava se to, ustane se sutra i kao nov...

                        Da je bezveze videti ovo, slažem se.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Problem su povrede i period koji dolazi. Ako se ne varam idemo na megdan Mancesteru pa dolaze Svonsi i onda Celzi. Mnogo tezak raspored pogotovo sad kad smo osakaceni povredama.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post


                            I Klopp nikada ovakav nije bio, bas frustrirajuce.
                            I ja sam se tako osecao posle meca,a verujem i svaki navijac Liverpula...moralo je ovo da se dobije,jbg.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ode tituala ako je i kad bila i blizu.

                              Comment


                              • Ne treba biti nezadovoljan, za sada jako dobra sezona i do kraja moze biti svasta, treba ostati fokusiran i nastaviti sa dobrim igrama

                                Comment

                                Working...
                                X