Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako samo, prvo da prodje ova usrana pauza kako treba. A onda da se dobije Soton, nimalo lak protivnik.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Lozenje na vrhuncu, evo ga i Prelevic, samo sam cekao da izbaci nesto.

      http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...-lozimo/150648
      sigpic

      Comment


      • Što se tiče izostanka Mane-a, moguća je i opcija da Lallana ode na poziciju Mane-a, a Gini da se vrati u sredinu. Gubimo tu na brzini i probojnosti, ali i to je opcija. Zadržao bih Firmina na špicu, jer mislim da mu ta pozicija najviše odgovara. Mislim da bi na krilu previše patio.

        Volim Danija, ali za ovaj sistem je trenutno previše sebičan. Polovinu lopti bi upropastio nekim nerezonskim šutem, a i za presing nije baš zahvalan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Mijenja se i Jurgen evo je poceo da daje odmor igracima i to se mora pozdraviti jer to ranije nije bio slucaj...uvijek je lijepo poslusati neki savjet

          http://www.thisisanfield.com/2016/11...ational-break/
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Jos je Watford dobro prosao.

            Gledajuci sledecih pet kola, sa ovom formom, nije nerealno ocekivati 15 bodova do Mersyside derbija, a onda do polovine sezone na Anfield dolaze Stoke i City.

            Gledao sam i potencijalne meceve koje ce propustiti Mane i Matip, i ako racunamo da ce se mozda propustiti Sunderland koji je prvi mec u 2017. zbog mozda ranijeg odlaska na AKN, oni najverovatnije propustaju sigurno Utd, Swansea i Chelsea (racunajuci da ako ispadnu u prvoj fazi koja traje do 25. januara, Klopp ce im opet dati vremena za odmor, a mec sa Plavcima pada 31. ), a onda i Hull, ako doguraju do kraja. Mec sa Spursima je nedelju dana kasnije od kraja AKN, pa sve zavisi od Kloppa opet da li ce ih odmoriti, a verovatno hoce. Tako da od pet tekmi, 3 su fakticki veliki derbi mecevi.

            Gledajuci kako Klopp prica, mozda bude krenuo po krilnog igraca u januaru, mada verujem da i on sam zna, da je bolje po tim da se Firmino samo prebaci tu, a Sturridge u spic. Mislim da ce nam Matip biti dosta veci gubitak nego li Mane.

            Da bi smo bili sigurni i imali dovoljnu zalihu bodova do AKN, pobediti sve do kraja godine mi se cini kao najlogicniji izbor za Kloppa.
            Mislim da je Matip rekao pre par meseci da mozda nece ici na AKN.

            Comment


            • Ma i Klopp je skoro rekao da Matip možda neće ići na AKN. Koliko se sećam, nije išao na prošlo i pretprošlo okupljanje, a ni na ovo. Valjda neki problem sa selektorom ili šta već...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...sider-12148590

                Comment


                • Barrett je isto preneo, ne znam ko je doticni, verovatno osiguranje za Ingsa, da ima ko da igra kupove, jer kad Manea ne bude bilo, ja kapiram da ce Danny da uleti u prvu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Iranski Mesi ga zovu, gledao sam ga 2-3 puta i ostavio mi je sasvim dobar utisak, ima taj napadacki skill set...

                    Comment


                    • Tačno se slatko nasmejem kad god se setim da su neki uvaženi stručnjaci ovog foruma predviđali Kutinju sudbinu Nanija, i skori nastavak karijere u Turskoj......
                      Evo ga mali Nani u akciji

                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Ma kakav Kutinjo, Eriksen i Sigurdson su bolji.

                        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Toliko me Cou navikao na ovakve golove, da nisam nimalo iznenadjen kad ih ponovo vidim

                          Majstor! Samo je preneo dobru formu i u reprezentaciju.

                          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zasto Gabriel Jesus pre Firmina? Firmino je underrated samo tako, a on je bolji finisher od Staridza naprimer, sto je retko ko.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nije bolji finisher od Sturridga (kad je u formi) sigurno.

                              Comment


                              • Kako bi bilo dobro da se jave strucnjaci, zaista se ne secam ko je bio pa da sada uporede Eriksena i Sigurdsona sa Kutinjom
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X