Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaa jbte, da li je realno...

    Ingsara 7 do 9 meseci van terena. Čoveče, pa to je opet cela sezona faktički. Što je najgore, to uopšte nije isto koleno od prošlog puta, nego drugo...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ala covece... to ti je kad se drugo koleno preopteriti zbog ovog povredjenog.

      Comment


      • E nema covek srece uopste jbt.

        Na Virgila zaboravite, nemoguc je.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Zasto mislis da je nemoguce?

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Zato sto ce kostati besmisleno mnogo novca, i zato sto ga nece dati u januaru.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ako tako gledamo onda je besmisleno kupovati igrace uopste, nek igraju samo klinci iz akademije. Zasto uzeti najjaceg stopera lige, kad moze da ti igra Lovren, nije da ne mozemo da ga platimo ima se para.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pa nije da nemamo para, nego ne zelimo da platimo ogromne sume za stopera u januaru, kojeg svakako nece pustiti.

                Mada, sto i pricati o van Dijku, kada ionako nema relevantnih izvora sem tog Quinna koji je verovatno nema blagu predstavu sta se u klubu desava.

                I mislim da je preuranjeno malo pricati o njemu kao najboljem stoperu lige posle 10 kola, stoper koji je u najboljoj formi, da, ali ne nuzno i ovo prvo.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nemojte mnogo da žalite Ingsa...

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Depra. Popunjava tiket. :rolleyes:
                    I sink, therefore I am.

                    Comment


                    • A sta bi trebalo biti prioritet?
                      Napad i vezni su nam skroz ok, jedino gde skripi je odbrana i to najvise individualne sposobnosti/nesposobnosti. Sa Virgilom bi resili pitanje stopera za narednih 5,6 godina. Iako kazem opet malo je verovatno da ce se to dogoditi, za mene bi on bio savrseno pojacanje. Ja ne znam da li je neki klub na svetu primio vise golova zbog individualnih gresaka od Liverpula u poslednjih 5,6godina. Znaci lako je moglo da se desi da opet ispustimo bodove zbog gluposti nekog igraca, onaj prvi gol protiv Palasa ne sme da se desava, ili ona asistencija Lucasa, a to se nama jako cesto desava.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ловрену се дуго није десио кикс, било је време. Ја бих га оставио до краја сезоне у пару с Матипом, па тек на лето евентуално размотрити неко појачање.

                        Comment


                        • Ja mislim da nam prioritet na zimu mora biti Dahoud. Uzeti ga sad, dok je još "ispod radara". Inače, na leto bi moglo svašta da se dogodi.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jeste, stoper treba da bude prioritet a Hendo-Lalana-Vajnaldum ce da izdominiraju vezni red Atletika ili Bajerna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dovodjenjem Dauda, mi postajemo konkurent Bajernu i Realu.


                              Lallana je najbitniji igrac u Liverpulu, svidelo se to nama ili ne. Sa Virgilom ekipa ne samo da bi dobila na sigurnosti u zadnjoj liniji, vec bi dobila i na karakteru, posto je decko rodjeni lider(potencijalno i kapiten, odlaskom Jordana). Ne znam sto dovodjenje Virgila(ili bilo kog igraca na toj poziciji) znaci i da ne treba uzeti nekog veznjaka. Nismo valjda ograniceni na dovodjenje jednog igraca, pritom verovatno ce se prodavati i na kraju ove sezone, Sakho, Staridz...Nista nije Lovren bolji na svojoj poziciji od Hendersona, uostalom nama treba da bude prioritet liga a ne LS.

                              Na kraju krajeva, i Celsi i Junajted su imali bolji vezni protiv nas na papiru, pa da li su nas izdominirali? Bitno je da oni dobro funkcionisu kao jedinica, a to kako se zovu i da li mogu da predriblaju 11igraca i da postignu gol sa 150metara uopste nije bitno, bitno je da je to tim, a ne skup pojedinaca.
                              Last edited by Brian McShtull; 03-11-16, 17:35.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Lalana posle jedne ispodprosecne i druge prosecne sezone postaje sveta krava zato sto je spojio 3 meseca dobre igre.

                                2 meseca bez Kutinja ili Manea i zavrsili bismo 6. opet.

                                Virgil nek dodje ali i dva vezna.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X