Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je moralo da se dobije sa 2,3 gola razlike. Ibe cist gol, Firmino iz one dve sanse u prvom morao bar jedan da postigne i na kraju Benteke. A izmedju je bilo jos 3,4 polusansi, onaj los prijem Firmina, Kutinjovih nekoliko losih pokusaja, ali sve u svemu dobra igra.

    Emre Can

    EDIT: Lovren jos jedan vrhunski mec, nadam se da cemo stalno gledati ovakvog Lovrena u 2016-oj.
    Last edited by Brian McShtull; 30-12-15, 22:37.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • ¡Si Señor!

      Comment


      • To zato sto je igrac Liverpula, da je u Junajtedu, verovatno bi postavljao poredjenja sa Messijem i CRom. Inace Kutinjo je na 32 ligaska meca u 2015 postigao 13pogodaka, a dobar deo tih golova donosio je pobedu klubu, tako da za njega mora biti mesta u idealnih 11 PLa, i reprezentaciji Brazila. Ali dobro bar znam da ne treba uzimati vise za ozbiljno postove coveka, koji poredi Kutinja sa Sigurdsonom i Kloppa sa Van Hallom.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Cele ove godine Liver je igrao sa velikim oscilacijama pa i Kutinjo, tako da ja lično nemam neke zamerke na listu.....
          Kod Kutinja me nervira što mu se te sitne povrede dogode uvek kada je u top formi, i sada je isti taj primer bio, kako je igrao protiv Sitija pa mala pauza i od onda nije ni na 60% od te forme....,
          i tako u krug već 2. godina
          I kod Sakoa je isti slučaj otkad je prešao u Liver, taman počne da liči na nešto povredi se, pa kad se vrati 2-3 utakmice izgleda kao amater rekreativac
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Drago mi je da smo pobedili, ali je realizacija veliki problem. 3 napadaca su van stroja tako da nam je tu samo Benteke, koji nam je dva puta doneo pobedu, ali opet dva meca zaredom nije iskoristio dva zicera, a to ne sme da se promasuje. Imali smo srece pa nas to nije skupo kostalo i izvukli smo se, ali sve u svemu moze bolje. Videcemo sta ce biti protiv west ham-a, trenutno su u losoj formi, nadam se da to mozemo da iskoristimo i da im se osvetimo za onaj ni malo prijatan poraz

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1081122





              postava za danas: 4-3-2-1 Mignolet
              Clyne Lovren Sakho Moreno
              Allen Leiva Can
              Lallana Coutinho
              Benteke
              Last edited by nikola_bg; 02-01-16, 11:24.

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • edit lineups:

                  http://www.thisisanfield.com/2016/01...p-vs-west-ham/

                  Comment


                  • Kako gust i težak raspored baš u lošem trenutku...., dolaze Arsenal i MUN, pa još najmanje 3 kup utakmice u kratko vreme, a Klop nema na raspolaganju ni 10 krštena igrača
                    A to što su i tih 10 van forme to je samo još da nam bude veselje potpuno, a sumnjam da se može računati na neka baš značajnija pojačanja već u januaru...., verovatno najveće pojačanje bi bilo da se Staridž oporavi na duže vreme
                    Tako da mi ne preostaje ništa više nego da poželim kako Njemu, tako i Vama kolege Redsi, puno zdravlja i sreće u Novoj godini, a ostalo kako bude
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ceka se PIXarr da nam objasni kako ovo nije prosjecan tim jer on ipak zna najbolje...

                      Ps u ovom trenutku se ne moze bolje. Trenutno West Ham ozbiljniji tim. Srecna Nova sve najbolje Redsi, bice bolje... valjda

                      Comment


                      • Rodgers je kriv za danasnji poraz...
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Klopp: "This is not a day to be disappointed, this is a day to be angry."
                          Uff.

                          Srecna nova Redsi, lose smo poceli, ali bice valjda bolje.

                          Izgleda da cemo na leto juriti Ter Stegena, javio RMC, a oni su pouzdani.
                          Sto se danasnjeg meca tice, sve je bilo lose. Ovoga puta nije bilo kiksa sa loptom u odbrani, ali markacija, haos. Clyne kod oba gola cuva visoke napadace, a kod trece situacije je opet Carroll nadskocio Smitha koji je zamenio Morena. Ko tu koga zajebava, gde su stoperi ?

                          Bez Hendersona krs, Can je dobar bio, ali Henderson bas fali i to se vidi. Benteke standarno los u svakom aspektu.

                          Ne znam vise sta da mislim o Firminu. To je zaista odlicno izgledalo kada sam ga gledao u Nemackoj, a sada momak deluje potpuno pogubljeno. Ne samo sto je los prvi dodir, nego se on u situacijama kada mora da odluci sta je najbolji potez, potpuno pogubi, bez samopouzdanja, bez koncentracije, bez icega. Opet ce se kukati dosta, jer se dalo 54m za njega i Bena (+7m bonusi za Firmina koji se ocigledno nece isplatiti), a obojica nece opravdati taj novac uopste. A WH Payeta dovodi za 10m ispod radara.

                          Cekamo ovaj januar, da vidimo da li ce Klopp bar nesto promeniti, ali s obzirom da se pominjani Sane verovatno nece dovesti jer agent rece da nece nigde, a i ovi traze 40m evra, a i City se ukljucio, tu je stvar gotova.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ne znam za ostale ali ja se ne nerviram ovim silnim porazima koja nas zadesavaju jer realno mi imamo mozda 7,8 igraca koji su solidni a ostali su tu da popunjavaju rupe.

                            imamo prosecnog golmana, ocajne stopere lovrena kiksaru, sakoa koji se saplice s nogama, skrtela koji je stabilan ali je covek jednostavno baksuz tako da ni s njim nikad nisi siguran a tu je i kolo ture koji se vata za glavu kad doda protivniku u noge

                            lukas svaka mu cast sto je igrao ali brate dokle vise. ja ne mogu da ga trpim to je stranso. lallana isto decko smotan oce a nume. dzo fakin allen pa dokle ce on igrati jbt ko njega gura da mi je znati ??

                            benteke je dobar al je spor, slicno kao i origi. mi smo navikli da imamo brze napadace tako da nam treba neki igrac slicniji staridzu, samo koji ce da igra posto je ovaj non stop povredjen nazalost...


                            posto nema sanse da se borimo za titulu, gledati da se izbori LS, mozda neki kup da se uzme, videti limite koji su nam u LE i polako da se rekonstruise tim i priprema za titulu sledece godine.

                            Comment


                            • Benteke ajde sto ne ulazi u sanse, ne moze da igra ovakav stil igre, ali svaki drugi njegov sut zavrsi 5 metara preko gola, ili lose zahvati pa ode lopta ka autu...Ocekivao sam mnogo od njega.

                              Comment


                              • http://www.thisisanfield.com/2016/01...re-ter-stegen/


                                Ajde klope zavrsavaj ovo !!!

                                Comment

                                Working...
                                X