Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bod kao bod nije los. U sledece 3 tekme moramo uzeti minimum 7 bodova

    Comment


    • Zola rece par dobrih stvari i ja bas ne mogu da se nacudim sto Origi ne igra vise kad je bio onako dobar na kraju prosle sezone i sad kad je usao ovih par minuta bas djeluje kao pravi igrac
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Dodjes posle meca ostavis neko svoje vidjenje, napises nesto pametno, a ne da komentarises druge clanove foruma, nisam ja ovde zbog tebe.


        Svaka cast vama ako ste zadovoljni bodom, ako danas nismo ovakav Junajted dobili, ne znam kada cemo.
        Clean sheet protiv tima koji nije imao nameru da napadne nikako ne moze da bude uspeh.


        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Za sada Origi je nekako izmedju Firmina i Sturridgea, i to bukvalno, gotovo uvek prva napadacka opcija sa klupe. Cak i kad je Sturridge zdrav, stekao sam utisak da ce pre Klopp ubaciti Origia nego ovog u igru, ako je Firmino jedina opcija u napadu u prvih 11, a opet kad god za to ima sansu, stavice Sturridgea u prvu, kao danas npr. Mozda se nesto promeni uskoro.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Vreme je da Origi dobija malo vecu sansu i da bude u ovakvim utakmicama opcija pre Staridza.

            Decko ima odlicne predispozicije da bude odlican napadac, odigrao je fenomenalno kraj prosle sezone, ne znam zasto se i dalje pruza sansa Staridzu koji se ne trudi dovoljno i igra kao sarlatan.

            Comment


            • Originally posted by Klopptimism View Post
              Svaka cast vama ako ste zadovoljni bodom, ako danas nismo ovakav Junajted dobili, ne znam kada cemo.
              Clean sheet protiv tima koji nije imao nameru da napadne nikako ne moze da bude uspeh.


              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              Pazi, nisam zadovoljan bodom, ali isto tako nisam ni nešto preterano razočaran. Da, šteta što nismo dobili rivala, krivo mi je ali idemo dalje.

              Ako ćemo realno, nama je CS protiv bilo kakve postavke uspeh...

              Origi mora dobiti šansu. Zaslužio je posle prošle sezone. I ne verujem da ću ovo reći, ali Minjole mora da se vrati na gol. Karius je mnogo nesiguran. Čak je nesigurniji od Minjole-a. Ona poklon lopta danas, pa onaj centaršut kad je bio ofsajd, a on opet pokazao nesigurnost. Ne znam jel ima tremu ili šta, ali izgleda to poprilično loše. Dovedemo golmana da bude bolji u 2 stavke nego Minjole (centaršutevi i pas igra) i on iz kola u kolo pokazuje najveću nesigurnost u baš te 2 stavke.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Karius zabrinjava, ali postace sigurniji vremenom. Mlad je, imao je tezu povredu, svakako ne zelim da gledam lika koji na kolenima trazi loptu po kaznenom posle kornera.

                Comment


                • Falio Gini itekako... ovaj bod nije uopste toliko los rezultat, nit je Junajted losa ekipa pa da se zali za boljim rezultatom. Generalno losa utakmica ali pristojna partija nasih igraca pogotovo u drugom poluvremenu. 2 boda od 1 mjesta, odlicno za sad.

                  Comment




                  • Mali Gomez se vratio treninzima sa timom. Samo neka ostane zdrav....

                    I Gini se vratio full treninzima, tako da će verovatno biti spreman za vikend...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Iskren da budem ocekivao sam mnogo vise od Cana protiv Uniteda.

                      Ne znam da li je jos fizicki nespreman, ali u defanzivi je dosta slabiji od Hendersona cini mi se pa ne moze da igra zadnjeg veznog, a malo se krece za box to box igraca.

                      Ne znam sta Klopp namerava s njim, jer po mom misljenju on ima odlican potencijal.
                      Last edited by Победа; 19-10-16, 14:46.

                      Comment


                      • Vidi se da je malo zarđao. Slabo je on uopšte i igrao ove sezone. Trebaće mu malo vremena da se vrati u ritam.

                        Što se tiče defanzive, mislim da je bolji od Hendersona(ne trenutno, kad je u punom ritmu). Po meni je on box to box igrač. Koliko je samo prošle sezone prevodio lopti kad nemamo nikakvo rešenje. Uzme loptu kroz sredinu i ne mogu mu ništa. Ima brzinu, jak je, zna sa loptom. Tu se mnogo razlikuje od Hendersona.

                        Videćemo kad uđe u pun ritam.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Izgleda da je Inaki Williams u igri za 20m u januaru. Guardian je izvor.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • £45m release clause. Mozda ako ubacimo Staridza u deal.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Al' vidis, Guardian ne spominje tu klauzulu i kazu da je za 20m slobodan u januaru, zato Bilbao i zuri da potpise ugovor sa njim. Ne znam sta bi njegovo dovodjenje moralo da znaci sem da neko leti iz ekipe, a da je taj igrac verovatno Danny, mada je ovo jos rana prica i ko zna koliko tu ima istine, interes nekakav postoji.

                              Iskreno, bespotrebno dovodjenje.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Slazem se, nego jel imamo mi bb clause za Ibea?

                                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X