Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au koliko sam srecan, odvalio sam se. Matip bratina samo da nadjem sliku, i do kraja mog zivota ce mi biti na avataru, jebena stopercina. Onako solidno smo odigrali, mozemo mi i mnogo bolje, a dobili smo, ozbiljna tekma. Mene ljudi plasi Hull sledece kolo, pa onda West Ham, Watford, to su nam utakmice sezone, ocemo li biti u top4 ili u sredini tabele.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Matip stopercina klasicna brat.

      Comment


      • Henderson, ne gledajuci gol, je odigrao doktorski. Can ce morati da se namuci bas da ga izbaci iz prve postave.

        Comment


        • Liverpool boss Jurgen Klopp confirms that Daniel Sturridge was not injured against Chelsea.


          “I could see that Daniel couldn't sprint any more, and we had a healthy young striker on the bench, so I thought we should use him,” said Klopp.

          “The first half was really good from Daniel, but we needed this player there in the centre that we could play with, and play in behind and push up with.

          “It's not an injury, it's just a situation. Nobody told me about an injury.”

          Comment


          • Prvo poluvreme sjajno bajno...drugo uzas za gledanje....strepnja do samog kraja i genijalnog Lukasa ....

            Ponavlja se ovo pod Klopom vec dosta puta kad imamo na poluvremenu sigurno vodjstvo da u nastavku kao da izadje neki drugi tim....

            Em se povucemo, em pristup bude totalno drugaciji...suvise udjemo u krilu golmanu i onda jbg, samo ce ceka neizbezno....srecom prezivesmo veceras...

            Ali pobedi se u zube ne gleda....i bez dobre igre nosioca...mi uzesmo tri bodica...i sad imamo sansu u sledeca dva tri kola da betoniramo vrh tabele...

            Svaka cast za Henda....u zadnje vreme igra u zivotnoj formi....

            E da....Milner...kakav je to as....srce kao Rusija i ta radna etika...poginuce covek da odigra bilo sta i potrudice se da to lici na nesto...alal mu cufte...

            Idemo dalje...da osisamo ovnove...

            Comment


            • Upropastismo ih, jesmo Amre mi.

              Gdje nam je onaj pesimista sa pocetka sezone?

              Slavilo se do kasno, mogu samo o tekmi reci, BOOM SHAKA LAKA!
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Sto ja bas mislim da smo mi iznenadjenje sezone.

                U Junajtedu je previse prepotencije, oni ce imati problema. Celzi mislim da i ne posjeduje previse kvaliteta, Arsenal je ozbiljan ali Wenger.. Ostane Siti kao prvi favorit. Top cetiri je meni realan, a ako se pobijemo i za titulu necu biti iznenadjen.
                Devetog augusta, prevazsili smo i moja ocekivanja jaki smo k'o NATO
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Imate patern koji je i postojao i kada je Brendan bio tu, prvo poluvreme uvek odlično, odličan pritisak i igra, drugo mnogo lošije, i igrači se premore itd... Tako da vidim ove manje utakmice, ako vam protivnik "preživi" bunkerom prvo poluvreme, ima odličnu šansu za dobar rezultat.

                  Comment


                  • Comment


                    • Videh ovo sinoć, kamera ispratila Klopparu nekih 2 minuta posle tekme, a i SK nije isključio prenos...

                      Koliko mi je čudno da je subota tek počela, a mi već završili za ovaj vikend...

                      10 od mogućih 15 bodova uopšte nije loše. Naravno, ostaje ona tekma sa Barnlijem, ali sam prilično zadovoljan do sad. Mislim da smo jedini tim koji više strahuje od "lakšeg" rasporeda nego od težeg...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Tri Londonska izleta 7 bodova pa malo li je..., naravno da možemo biti zadovoljni
                        U utorak kup, pa lepa prilika da vidimo Kariusa, Grujana, Morena (ne znam šta je sa Klavanom) i ostale rezerviste, a u subotu protiv Hala da nastavimo gde smo stali protiv Lestera i Čelzija
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Tri Londonska izleta 7 bodova pa malo li je


                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Klop je prvi posle sredine 90-ih i Vengera koji je vezao dve pobede u gostima Ćelziju
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by somborac View Post
                              Klop je prvi posle sredine 90-ih i Vengera koji je vezao dve pobede u gostima Ćelziju
                              Domarev segrt.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment





                              • Edit: Mozda budemo probali u januaru da dovedemo Dahouda.
                                Last edited by Brian McShtull; 18-09-16, 21:05.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X