Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno dobra opcija za LFC bi bili Young i Downing, mogli bi zajedno da ih uzmu za nekih 25M, i imali bi onda dovoljno za stopera i levog beka.
    Nije bas neophodno da uzmu dva krila za po 20-30M svakog, igrali su odlicno prethodnih nekoliko meseci bez nekih specijalnih krilnih igraca.
    sigpic

    Comment


    • Kuyt moze odigrati dobro na krilu,tako da je jedno dovoljno.
      sigpic

      Comment


      • Ako zele bilo sta ozbiljnije Kuyta treba da maknu sa krilne pozicije. On je covek napadac, ima dobar osecaj za gol i izuzetan je 'radnik', sto zadaje glavobolje odbrambenima.
        Za krila su najvazniji dribling, brzina, centarsut, tehnika, eventualno kreativnost. Kuyt od toga nema nista.
        sigpic

        Comment


        • Ne mora igrati klasicno krilo,moze malo ofanzivnije,on ili Suarez.Ne bi trebali nikako da ga se rese.
          sigpic

          Comment


          • Ne da ga se rese naravno, ali da ga racunuju kao spica, igraca koji ce se rotirati sa Carolom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ako zele bilo sta ozbiljnije Kuyta treba da maknu sa krilne pozicije. On je covek napadac, ima dobar osecaj za gol i izuzetan je 'radnik', sto zadaje glavobolje odbrambenima.
              Za krila su najvazniji dribling, brzina, centarsut, tehnika, eventualno kreativnost. Kuyt od toga nema nista.
              Kajt ti je slican kao Park. Po meni osim sto je dobar u napadu, Kajt je odlican i u odbrani, jer ga ima na svakom delu terena. Tako da bi na krilu (osim sto bi bio koristan u napadu) bio odlican u odbrani na protivnicko krilo ili napadackog beka.

              Mislim da se Kajt odlicno snasao na desnom krilu za sve ove godine koliko je u Liverpulu, i da se ja pitam ja bih ga tu ostavio.

              Cak bi mogla neka 4-3-3 formacija sa

              Kuyt..................Suarez

              ..........Caroll................
              sigpic

              Comment


              • Nisu on i Park bas potpuno isti, jedino sto ih povezuje je rad, ali Park je mnogo bolji tehnicar i brzi jer. Kuyt odradjuje posao na desnom krilu, ali mnogo bi vise imali od Younga na toj strani terena.
                sigpic

                Comment


                • Trebaju 2 mlada prodorna krila,a Dirkenstajn na klupu,jer za ono sto Keni i Komoli(a i svi mi navijaci)zele je potrebna i jaka klupa,a u tom slucaju bi Dirk bio najbolji igrac sa klupe u ligi(ili jedan od najboljih)jer ima kvalitet za startera i mogao bi da menja po potrebi i krila i spiceve.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne treba nam nista osim beka :P
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Ne treba nam nista osim beka :P
                      Ako zelis da budemo maksimalno cetvrti onda ne treba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo sta kaze kapiten:

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...like-lfc-again

                        Rahim Sterling igrac godine u akademiji.

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ace-nets-award
                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo za Sterlinga,u potpunosti je zasluzio

                          "I've heard people say us not playing in Europe means we won't be an attractive proposition for some players. I disagree," Dalglish wrote in his column for LFC Weekly.

                          "The history and tradition of this club makes us attractive whether we are or aren't involved in European competition.

                          "If a player thinks otherwise we are better off without him.

                          Evo sta je Kenny izjavio za pojacanja,a ova posljednja recenica je izvanredna ;)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Keni kralj stvarno,covek me odusevljava iz dana u dan.Gledao sam na LFC TV neki dan miks njegovih konferencija odnosno sala.Bukvalno svaku konferenciju nasmeje sve oko sebe a takav je i na treningu,pa i na utakmicama,setimo se uvodjenja Robinsona u igru,majstorski odradjeno!
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo i sam Lukas rekao da je Meireles najbolji ove sezone.Al dobro,Raul je dobio nagradu strucnjaka a Lukas nagradu navijaca.
                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-star-of-10-11

                              Suarez zasluzeno najbolji igrac u maju.
                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-monthly-award

                              Konte nece Akvilanija u Juveu.
                              http://www.liverpoolfc.tv/news/media...entus-in-doubt
                              sigpic

                              Comment


                              • To za Akvilanija je po meni dobra vest za Liverpool. On je stvarno dobar igrac, samo bas nije imao srece prosle sezone sa povredom i jos sto ga Benitez nije mnogo stavljao u ekipu. A kad god je igrao bio je prilicno dobar. Mogao bi on da bude itekako koristan sledece sezone, pogotovo sto Gerrarda muce povrede u poslednje vreme tako da pitanje je da li ce on odigrati celu sezonu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X