Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klopp your hands.

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Samo da se čoveku pruži malo duži period i da se ne očekuju odma fantastične utakmice i sezona . Siguran sam da čovek može nešto da uradi samo mu treba dati vremena i biti strpljiv.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pa sklonite ovu anketu crnu, kakav Brendan ko je to
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Cak i kada bi dosli Rojs i Humels(naravno nema nista od toga) na zimu, ja mislim da je ove sezone peto, sesto mesto sasvim ok. Sve preko toga je bonus. Naravno navijaci treba da veruju uvek u najvisi plasman, pogotovo oni koji su na Enfildu svaku tekmu, da prenose pozitivnu energiju na igrace. Prosle sezone se osecala mnogo losa energija na Enfildu, niko nije verovao u BRa i igrace, zato se i desavalo to sto jeste.




            Last edited by Brian McShtull; 09-10-15, 09:29.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Kaze covek moj engleski nije dovoljno dobar pitaj me za par meseci!
              Pa covece ti pricas bolje engleski nego neki Englezi
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Oduševljen sam, i sada nestrpljiv k'o malo dete, ne mogu dočekati sledeću subotu i 13i45....
                U ovom momentu 100% sam uveren da je ovo najbolja opcija za Liverpul, i da se reagovalo na vreme.
                Po meni ovako se Brendan maksimalno ispoštovao, dalo mu se dovoljno vremena da dokaže da nema kapacitete za ambicije navijača Liverpula, a posle dugo vremena naslednik na klupi je za par klasa bolji stručnjak
                Baš sam se pribojavao scenarija da ne dođe neko isti, ako ne i gori od Rodžersa, ali hvala Bogu više nema brige.
                Bilo bi pošteno napomenuti, da je Liverpul sada kulikamo stabilniji, jači nego pre četiri sezone kada je Brendan dolazio sa svojih 39 godina,
                i kada se tome još doda da su uspeli angažovati trenutno najboljeg dostupnog menadžera, meni je to nekako signal da su u klubu narasle ambicije i za neke veće uspehe, i to bez nekog preteranog vremenskog roka, nego skoro sad, pa odma'....., realno klasa Klopa nam to automatski nameće.
                Što se nekih šansi za dobar plasman na kraju sezone tiče, tu bi se složio sa nekim ranijim postovima Neša i Frešmana, šanse ima ali pre svega zbog takodje neuverljivih i nekonstantnih partija rivala, naime oni koji realno imaju jaču ekipu od Liverpula (MC, Čelzi, MUN, Ars.),
                nisu me ubedili da će se tek tako prošetati do top4, a par ekipa koji trenutno igraju dosta solidno i lepo (Lester, Svonsi, CP, Everton nekad i S'ton) su realno po znazi iza prvopomenutih 4 ekipa, pa i iza Liverpula i T'hema, tako da nam niko ne može zabraniti da se nadamo LŠ sledeće sezone
                Last edited by somborac; 09-10-15, 11:11.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Cestitam na dovodjenju velikog trenera, gospodina i covjeka. Drago mi je zbog Liverpoola. I dobro je da je ovaj harizmaticni svabo dosao na ostrvo kao susta suprotnost onom papku, idiotu i provokatoru od murinja. Treba nam balansa na tom polju.

                  #thenormalone
                  Last edited by Ves; 09-10-15, 11:48.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Jao, samo kad ga slusam, verujem da mozemo i titulu da napadnemo vec ove sezone.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Isto sada kada ga slusam kontam zasto ljudi(igraci) vole da rade sa njim, nisam do sada slusao neke njegove intervjue, ali covek pleni optimizmom, zraci nekom energijom, samo napred, uz punu podrsku navijaca.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Kada ce imati sve igrace na okupu?
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Prvo obracanje novinarima
                          Jürgen Klopp faced the media for the first time since becoming Liverpool manager and declared himself "the normal one".

                          Klopp was introduced to the press at Anfield after signing what Sky sources understand is a three-year deal and said he was joining "a special club, not a normal club."

                          And the new manager raised a chuckle when he was asked for a soundbite similar to Jose Mourinho's famous 'special one' comment when he arrived at Chelsea in 2004.

                          "I don't want to describe myself," he said. "I'm a very normal guy from the Black Forest. I'm the normal one, if you like."

                          Asked later whether he saw himself emulating Liverpool's greatest bosses, he said: "I don't compare myself with these genius mangers in the history of Liverpool. I don't think about this, it's really not important.

                          "It's really cool that you guys are looking forward to the next months and years with me, but I don't think abut it. No one of these great managers said at his first press conference: 'my goal is to be a legend at the end of my time here."

                          The German said managing Liverpool was "the biggest honour I can imagine" and called for patience as he implements a brand of "full-throttle" football that won two Bundesliga titles for Borussia Dortmund.

                          But there was a promise of future success in "a special Liverpool way".

                          "We can wait for it," he said. "I don't want to say we have to wait the next 20 years. When I sit here in four years, I think we've won one title in this time. I'm pretty sure. If not...maybe Switzerland!"

                          Klopp immediately made it clear he will have no problem working with the club's transfer committee - a system under scrutiny in the days since Brendan Rodgers' sacking.

                          He said: "For me it's enough that I have the first and last word, and in the middle we can discuss about everything.

                          "It won't take a long time because we only want to discuss about very good players. Its discussing on the very highest level, I hope.

                          "I'm not a genius, I don't know more than the rest of the world, I need the other people to get the perfect information and when we get this we will sign with a player or sell a player. But it's really easy to handle this."
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ako je Mou "Special One"...
                            [VINE]e0ijrdjXqjx[/VINE]
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Cestitam na dovodjenju velikog trenera, gospodina i covjeka. Drago mi je zbog Liverpoola. I dobro je da je ovaj harizmaticni svabo dosao na ostrvo kao susta suprotnost onom papku, idiotu i provokatoru od murinja. Treba nam balansa na tom polju.

                              #thenormalone
                              I ja bih da se pridruzim cestitkama i da kazem da je ovaj karizmaticni svabo dosao kao covjek koji je u novije vrijeme osvajao neke titule kao susta suprotnost limitiranom nastavniku i alibi treneru wengeru
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                I ja bih da se pridruzim cestitkama i da kazem da je ovaj karizmaticni svabo dosao kao covjek koji je u novije vrijeme osvajao neke titule kao susta suprotnost limitiranom nastavniku i alibi treneru wengeru
                                Ti ko i ja, svaka prilika da se pljune Murinjo koristim je, a ti za Wengera. Pokvarenjace stari

                                Kloppara ce bit dobar. Osvjezeno djeluje. Onu losu sezonu kad je imao u Borusiji bas je iscrpljeno izgledao, izgleda da je potpuno spreman da se posveti poslu. Cestitke.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X