Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://futbol.as.com/futbol/2015/05/...53_598008.html

    AS pise da Atletico zeli da plati klauzulu, a da smo mi spremni da ponudimo i vise od 20m evra. Arsenal je takodje u igri.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Burnley striker is free to discuss Anfield move after rejecting new Clarets contract (Echo)
      Liverpool are set to open talks with Danny Ings this week as they look to wrap up a deal for the Burnley striker.
      Ings’ contract at Turf Moor will expire at the end of June, and the England U21 man has informed the Clarets he has no intention of signing another.
      And having rejected Burnley’s offer of a new deal – a formality under Premier League rules – Ings is now free to discuss terms with other clubs.
      Despite reported interest from Tottenham, the 22-year-old is understood to favour a move to Anfield, and is expected to begin talks with the Reds in the next few days, ahead of a proposed transfer on July 1.

      The fee for Ings will be decided by a tribunal, though it is likely to be around £4m. Liverpool are keen to get as much of their business done as quickly as possible this summer, and see him as an important acquisition.
      Skroz fina adicija timu, cenim da ce biti dobar u bilo kojoj roli u klubu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Da, to bi bio odlican potez. Cak i da nam bude prva opcija u napadu, sigurno ce odigrati bolje od ovosezonskih resenja u napadu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nemam ništa protiv, ali pošto je stanje Staridža i potencial Origija jedna velika enigma trebali bi pokušati oteti i neko proverenije ime od rivala.....
          Katastrofa koliko je lupetanja po svim novinama, tako da o nekim imenima ne bi puno nagađao, jedino što mi zapelo za oko i zainteresovalo je dovođenje malog Matea iz Intera,
          momentalno sam ga zamislio u tandemu sa Čanom i mislim da bi to moglo biti dobro i dugoročno rešenje za zadnje vezne
          Ako stvarno ima istine da se za malog Rahima može ovog leta dobiti 40+ mil funti, tu ja ne bi ništa puno razmišljao, treba ga pustiti opušteno, puno mi bitnije što su uspeli Kutinja prevariti
          (i to za smešno malu platu), a pare napokon uložiti puno pametnije u pojačanja, pošto smo do kraja sezone pukli po svim šavovima i svima je jasno da nam praktično fali po igrač, pa skoro u svakoj liniji.
          Što se Brendana tiče, nisam od onih koji bi ga terali po svaku cenu, ali ako je stvarno istina za Klopa onda sam nekako i ja više za promene
          ¡Si Señor!

          Comment


          • kakav igrač,kolko će se ljudi iznenaditi,uopšte ne sumnjam u njega

            srećno Ings,daj sve od sebe
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              kakav igrač,kolko će se ljudi iznenaditi,uopšte ne sumnjam u njega

              srećno Ings,daj sve od sebe
              Sta, vec gotovo to??
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Echo je sinoc javio da su pregovori sa Milnerom bili izuzetno pozitivni i cini mi se da ce on biti prvo pojacanje. 120k plata, dosta je to para realno, ali manje vise odlican igrac koji ce biti sigurno korisniji od pola ovih veznih sto imamo. Po prici, odbio je dosta jacu ponudu od Gradjana, tako da ga ocekujem sledece sezone u prvih 11, kao glavni univerzalac u ekipi. Ako BR vidi Cana kao veznog od sada pa nadalje, moze vrlo lako da se desi da taj veznjak koji nam treba i ne dodje.

                Ings je skoro pa gotov, a ide i nova ponuda za Clynea, pa cemo videti. Ova tri igraca za ispod 20m, generalno nije lose za pocetak, samo se nadam da to nece biti i kraj.

                Izgleda da je valuacija i klauzula Bentekea prevelika za nas, 20m onoliko koliko mi zelimo da platimo, tako da ga nesto i ne ocekujem, a s obzirom na ponudu Ville i novi deal, mozda i on ostane tamo.
                Ja sam ipak za to da se fokus stavi na Vietta ako je ikako moguce, jer onda imas savrseno partnerstvo u napadu. 20m evra je zaista smesna suma, mada na igracu je sve.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Last edited by Scouser; 02-06-15, 12:08.

                  Comment


                  • Izgleda da su Ings i Milner gotova stvar. Ja bih sada napao Klajna ozbiljno sto pre, posto Junajted ceka ishode sa ostalim bekovima. U sustini sve zavisi od Junajteda.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Taj Di Marziov izvor je zapravo Musker. Moguc trio precenjenih Engleza za manje od 20m, neka me neko ustine.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Neko kada je nije igrao LS, doveo je Di Mariu koji je vodio Argentinu do finala i Real u finalu.
                          Mi kada igramo LS te pare dajemo na Markovica, Lovrena, Lalanu, a kada ne igramo dovodimo Milnera i ostale polu-fabrikate.

                          Nadam se da ce me demantovati, ali cisto sumnjam

                          Comment


                          • Utd ima pare, mi nemamo taj luksuz da dajemo po 60-70m i platu od 300k za jednog igraca. Jednostavno.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Neko kada je nije igrao LS, doveo je Di Mariu koji je vodio Argentinu do finala i Real u finalu.
                              Mi kada igramo LS te pare dajemo na Markovica, Lovrena, Lalanu, a kada ne igramo dovodimo Milnera i ostale polu-fabrikate.

                              Nadam se da ce me demantovati, ali cisto sumnjam
                              Dobro a koga bi ti??? Jel umes ti nesto pozitivno da kazes ili si ovde dezurni pljuvac svega sto ima veze sa Liverpoolom??
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Znači što sam sanjao Klopa, sanjao sam i to je to....., opet dobro.
                                Nervira me strašno što se dok mu nije bilo vreme svaki dan pričalo o onom derištu, sada kada je počela sezona transvera, niko ništa
                                Valjalo bi uzeti tu neku malo ozbiljniju kintu, pa pored ovog tria (valjalo bi da se reši i taj Klajn) dovesti i nekog proverenog napadača i zadnjeg veznog.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X