Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna vijest. Ibe je odlican vec sad i nadam se da ce dobiti sansu i slobodu da pokaze sta zna. Vratiti Oridjija i pokusati naci nekog dobrog golmana.

    Po vama ko bi ste doveli kao zamjenu za Dzerarda? Moje neke zelje su Barki i Pjanic naravno.

    Comment


    • Kao prvo niko nikada nece moci da zameni kapitena. Barkli nije realan, a traze 60miliona za njega. Pjanic nije igrac za Liverpul, a i njega vidim kao kreatora nekog, a nama kreativnost nije problem. Pre bih voleo nekog zadnjeg veznog tipa Song ili Sissoko.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Stiven se ne moze zameniti ali nesto najblize tome vec imamo u timu i to je Emre, prosto ima tu energiju i killer instinct koji podseca na Stivija iz mladjih dana. Ja bih da mi konacno dostojno zamenimo Maskerana posle 5 godina na zadnjem veznom. Od njegovog odlaska sve nesto improvizujemo.
        sigpic

        Comment


        • Naravno da je nemoguce zamjeniti Stivena ali kad on ode, prvo sto se treba uraditi je da se nadje igrac koji ce ga zamjeniti a ne da se popunjavaju rupe i dovode dva, tri igraca na njegovoj poziciji a da nijedan nije igrac svijetske klase. Nesto slicno je bilo i sa Maskeranom i Suarezom. Sto se tice Emrea on je meni idealan za zadnjeg veznog ipak mi je nekako trom da bi igrao ulogu Stivija.

          Comment




          • Meni ovo nikako nije tromo,ali dobro to je tvoje vidjenje.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • He is back....

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Fali dosta Staridz Liverpulu,verujem da kada se vrati na teren,Liverpul ce zaigrati puno bolje i biti dosta efikasniji
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ihh, dok on sad nabije kondiciju, dok se vrati u formu..trebace neko odredjeno vreme, ali sama pomisao da ce se vratiti na teren je odlicna. Samo da ostane zdrav, i sve ce doci na svoje...
                  Mene zanima, sta se desava sa Sterlingom? Mislim da vec 2 tekme nije igrao, tj. da uopste nije bio u timu. Da li ce igrati sutra?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ihh, dok on sad nabije kondiciju, dok se vrati u formu..trebace neko odredjeno vreme, ali sama pomisao da ce se vratiti na teren je odlicna. Samo da ostane zdrav, i sve ce doci na svoje...
                    Mene zanima, sta se desava sa Sterlingom? Mislim da vec 2 tekme nije igrao, tj. da uopste nije bio u timu. Da li ce igrati sutra?
                    @Зола
                    Вратио се Стерлинг са Јамајке, ладио је муда десет дана. Одрадио је тренинг данас, и биће у тиму сутра. http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...erpool-8431104
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Comment


                        • Delph danas odlicno odigrao, on bi nam bio upgrade veliki, umesto Lukasa koji je u napadu minus. Ibe odlicno odigrao umalo nije asistirao predkraj Kutinju, Markovic se ustalio i napokon je shvatio da mora i odbrana da se igra svaka cast za Markeca sve pohvale. Can igrac meca danas.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Markovic sjajno pokriva kompletnu desnu stranu,pravi BR igraca od njega...
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Brendo o masini...

                              "Look at Emre Can today, what a wonderful player he is. He's a central midfield player, but his composure, calmness and strength a number of times against Benteke was impressive.
                              Emre Can
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Joseph Musker @Musker_LFC · 2h 2 hours ago
                                Liverpool have kept 3 consecutive Premier League away clean sheets for the first time under Brendan Rodgers.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X