Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista od Perina, rece njegov agent da ostaje do kraja sezone.

    Gde izvuce Alana.
    Odlican igrac, ali s obzirom da nisam video dodirne tacke u bilo kojem od medija, ne verujem u mogucnost.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Alan igracina, idealan backup spic za relativno male pare. Ni ne treba neki poseban skauting da ga otkrijes.

      To su moje zelje i skauting, a mi cemo preplatiti nekog iz PL pa se molim da to bude Boni.
      sigpic

      Comment


      • Ostin moze za manje para od Bonija da se uzme, a jak je kao bik i ima taj golgeterski instikt. To moze samo u slucaju da se rese Balotelija za desetak miliona.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Bony je vec druga prica, vec formiran PL igrac, koji ima kvalitete i van ovih regularnih koje jedan spic treba da poseduje. Cak mislim da je raznovrsniji spic od Sturridgea. Ali cim komitet nije dao da se dovede, pa nam kao opcija Balotelli bio izbor, onda vidis koliko je sati. 25m je neki minimum za njega, i ne bih se bunio uopste, ako i dalje gledaju na njega.

          Alan svakako uz Kampla, Manea i Soriana oca, najbolji tamo u Salzburgu, boga pitaj koliko je ova cetvorka golova dala prosle sezone. Dobar back up spic da mi i imamo neke odlicne napadacke opcije, kako ih nemamo, i kako nam glavni igrac povredjen stalno, verovatno bi covek odmah bio prva opcija.

          Originally posted by PiXarr View Post
          Ostin moze za manje para od Bonija da se uzme, a jak je kao bik i ima taj golgeterski instikt. To moze samo u slucaju da se rese Balotelija za desetak miliona.
          Austin je dobar igrac, za male ekipe, cak i nije toliko kvalitetan, meni npr Carroll jaci daleko igrac(bio bi jos jaci da nije alkos), a on je eksplodirao i dominirao one sezone kada smo ga preplatili, i nije se snasao kod nas nikako.
          Covek prvo ne odgovara uopste nasoj igri, a drugo, vec sam naveo koji su njegovi dometi. Midtable team za njega taman. Oh wait...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tores - Baloteli

            Comment


            • Ode Skule u Lille, ovo moze znaciti da vracamo Origija. Jednostavno, jeftinija opcija od svih napadaca.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Carragher: "We've had over 40 shots in our last two Premier League games and scored two goals - that's where the problems are for us."
                Carragher: "In total, we've faced eight shots on target in our last two Premier League games and we've conceded five goals."
                Ili je do nas ili do jeb**e srece, mozda i jednog i drugog.

                Comment


                • Ljudi, jel nas povezuju sa nekim normalnim u Januaru?
                  Pre mesec dana se pričalo nešto za Dumbiju iz CSKA, nije neki čudotvorac, ali mislim da bi uz Staridža dao neke nove opcije u napadu.....
                  Svi konkurenti pucaju na veliko, jedino kod nas muk, a jako bi valjalo umesto dva talijana dovesti nekog sposobnog da postiže golove, i to momentalno.
                  Samo da smo imali nekog ko bi 50% Rahimovih i Mariovih promašaja pretvorio u gol, bili bi sada već puno bliži top4, no nadam se da povratak Daniela i Januar neće doći prekasno
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Staridz je mnogo bitan i za atmosferu, ne samo za golove, njegovo pozitivno razmisljanje utice i na druge, to se vidi po Sterlingu koji od Totenhema nije pruzio partije kakve moze. Ali tesko da ce on moci ikada da spoji celu sezonu bez povrede, nadam se da gresim.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Prica se da ce Suso poceti sutra protiv Burnleya, mislim da stvarno moze da pokaze dosta toga.

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Ljudi, jel nas povezuju sa nekim normalnim u Januaru?
                        Pre mesec dana se pričalo nešto za Dumbiju iz CSKA, nije neki čudotvorac, ali mislim da bi uz Staridža dao neke nove opcije u napadu.....
                        Svi konkurenti pucaju na veliko, jedino kod nas muk, a jako bi valjalo umesto dva talijana dovesti nekog sposobnog da postiže golove, i to momentalno.
                        Samo da smo imali nekog ko bi 50% Rahimovih i Mariovih promašaja pretvorio u gol, bili bi sada već puno bliži top4, no nadam se da povratak Daniela i Januar neće doći prekasno
                        Moguca je pozajmica Sacirija i dolazak novog golmana. Lakazeta pratimo, Borini bi trebalo da leti.

                        Originally posted by Scouser View Post
                        Prica se da ce Suso poceti sutra protiv Burnleya, mislim da stvarno moze da pokaze dosta toga.
                        Niti iko ozbiljan prica niti moze previse da pokaze. Mnogo lenj decko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lakazeta mnogi prate, on bi bio bingo, eh nesmem ni razmišljati o tome.....
                          Za golmana neznam, sumnjam da smo u stanju dovesti nekog baš vrhunskog, a osrednjeg imamo i mi, i to više njih.
                          Za Šaćirija nisam pametan, ne znam gde on može doprineti nekom napredku, ali ajde, pozajmica na 6 meseci, tu baš i ne bi imali šta izgubiti
                          Ali Lakazet, kako bi to pomoglo, u momentu
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Sto se tice golmana, ako vec ne mozemo da dovedemo vrhunskog, onda dovesti nekog solidnog golmana za normalnu cenu.Kao konkurencija ce dobro doci, i to ne moze da bude losa stvar.Dzonsa prodati, ako je moguce.
                            Sto se tice Lakazeta, svaki sledeci komentar je suvisan...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Trebali bi pokusati dovesti Ceha na pozajmicu, sad je idealan trenutak a valjda bi ga i Murinjo pustio.
                              Sto se tice napadaca mislim da cemo vratiti Origia iz Lila.
                              Ne znam sta vi mislite kako bi se snasao Adriano iz Sahtara kod nas ? Oni su u teskoj situaciji zbog ove krize u Ukrajini a i ugovor mu istice na kraju sezone.

                              Comment


                              • Čitam da je šef poručio Mariu, da se navikne na klupu, pošto za sada ne namerava odustati od 343.....
                                Po meni sistem ima dosta mana, ali dok ne dođemo do krštenog napadača mislim da i nema neke druge alternative, nego da sa trojicom stiska napred.
                                Ja bi vratio danas Minjolea, dok verujem da ostalo ostaje sve isto...., eventualno Emre pre Leive, mada sumnjam
                                Last edited by somborac; 26-12-14, 11:13.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X