Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazar Marković je bez trunke dileme odličan igrač, čak je po nekim karakteristikama (brzina) svetska klasa, ali je očito potrebno vreme da se uklopi u novi klub/tim. Ako je iko sposoban da napravi novi tim i uklopi igrača onda je to Rodžers, samo što protiv Bazela nije Lazar bio najveći problem Liverpula.
    Pogubljenost kod prekida, primanje gola posle kornera pa onda ona osmica Bazela koji je bosovao na sredini, bukvalno raznosio u duelu i prolazio kroz protivnika, baš su bili nekako mekani.

    Comment


    • Samo da kazem da nisam verovao da cu u zivotu mrzeti jednog igraca Liverpula,koliko mrzim Balotelija. Znaci nema dovoljno pogrdne reci za ono sto mislim o njemu,pa makar davao tri gola po utakmici.
      Zaista ne znam sta nam je on trebao, Bolje i da nismo dovodili napadaca (koji nam svakako trebaju) nego tu volinu od coveka. Dok on nije dosao jos smo i igrali pristojno.
      Cujem dolazi Benzema. Nadam se da to znaci da ce Rodzers da kaze "Sikter!" onom delikventu.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • kakav crni benzema leb te jebo

        Comment


        • Dobro,Brendan Rodgers je najgori trener a vi ste svi strucnjaci i Suarez nas je digao iz mrtvih!!!A Liverpool neka unajmi baba vangu da gata u pasulj kako ce koji igrac da igra i kada ce da se povredi,mada i vidar bi im dobrodosao;) A sad idemo u borbu za opstanak,ja mislim da Barnli mozemo da dobijemo ali ce QPR i N'castle biti tvrdji orah,a nadam se da cemo uci i u ligu evrope ako bog da da ne izgubimo protiv Ludogoreca u gostima.Wba u subotu, treba uci cvrsto u tu utakmicu i izvuci bod koji bi nam znacio za opstanak
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Dobro,Brendan Rodgers je najgori trener a vi ste svi strucnjaci i Suarez nas je digao iz mrtvih!!!A Liverpool neka unajmi baba vangu da gata u pasulj kako ce koji igrac da igra i kada ce da se povredi,mada i vidar bi im dobrodosao;) A sad idemo u borbu za opstanak,ja mislim da Barnli mozemo da dobijemo ali ce QPR i N'castle biti tvrdji orah,a nadam se da cemo uci i u ligu evrope ako bog da da ne izgubimo protiv Ludogoreca u gostima.Wba u subotu, treba uci cvrsto u tu utakmicu i izvuci bod koji bi nam znacio za opstanak
            Klasicno tvoje, jer ocigledno nemas ni 15 godina, pa kad god kaze neko nesto sto ti se ne svidja, ti kreces ironicno da pricas i da pricas ono sto niko do sada nije rekao...

            Comment


            • Mi ovde pricamo o Liverpoolu a ne o meni,tako da nemoj da skreces s teme nego reci nesto pametno sta nam je ciniti u nastavku sezone,ili se ovde zavrsava vase navijanje za Liverpool.Uzgred jel ide neko od vas u Sofiju???
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ja sam ovu temu poceo da pratim samo zbog Pixara, alfa i omega ove teme, bogotac veliki

                Comment


                • Originally posted by PRINCE View Post
                  Ja sam ovu temu poceo da pratim samo zbog Pixara, alfa i omega ove teme, bogotac veliki
                  Jujuju,nisam znao da sam toliko popularan.Ja da sam na tvom mestu radovao bi se pobedi nad velikim Turskim gigantom i sanjao o osvajanju Lige Sampiona mozda jednog dana.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Jujuju,nisam znao da sam toliko popularan.Ja da sam na tvom mestu radovao bi se pobedi nad velikim Turskim gigantom i sanjao o osvajanju Lige Sampiona mozda jednog dana.
                    Kako si me sada ponizio, a ja te sve vreme veličam

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Mi ovde pricamo o Liverpoolu a ne o meni,tako da nemoj da skreces s teme nego reci nesto pametno sta nam je ciniti u nastavku sezone,ili se ovde zavrsava vase navijanje za Liverpool.Uzgred jel ide neko od vas u Sofiju???
                      Pa ja kad god kazem nesto o Liverpoolu ti odgovaras sa: Baba vanga, Di Maria, Messi, Ronaldo, ispadanje iz lige...

                      Comment


                      • Uvek za Benza pre Balotellija.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Benzema pre Balotelija uvek,ali ne znam da li bi to bilo najbolje resenje...
                          Kad pogledas na trziste,nema neki preterano dobar izbor za vrhunskog napadaca(ovde ne racunam igrace iznad recimo 50 miliona)
                          Po meni je problem sto je Rodzers kupio previse potencijala,umesto iskusnih igraca...koji nisu sad 30+,ali imaju na ledjima nekoliko sezona.Markovic realno klinac,tek se ceka da iz njega Rodzers izvuce najbolje(ne razumem ljude koji su ocekivali od Markovica npr. odmah 3 gola i 8 asistencija u ovih 6 kola Decko je iz nase lige otisao u Benfiku,tek okusio malo fudbala izvan granica Srbije,i odmah dosao u PL,najacu ligu na svetu.Ima 20 godina,tek se ocekuje od njega da zasija.Puno potencijala,nimalo iskustva...ali sam ubedjen da ce napredovati mnogo i da ce biti zahvalan igrac vremenom.)
                          Cana tek treba da vidimo,ali isto...puno potencijala,nimalo iskustva.Sta,imao je jednu sezonu sa Leverkuzenom i mozda 4-5 tekmi za Bajern...i odmah dolazi u PL.Ali za njega mislim da ce u ovom trenutku moci da pruzi vise od Markovica.
                          Ballotelija necu da komentarisem...nema potrebe,za njega se sve zna.
                          Lovren...hmm,bio los u Lionu,ima tek jednu sezonu u PL-u,koju je dobro odigrao.Najveci njegov problem(ume da kiksa,sto je posle golmana najgora pozicija da budes kiksara).
                          Necu sad da nabrajam sva pojacanja,ali ako bolje pogledate,retko ko tu ima dosta iskustva u PL-u,pa cak i u Evropskom fudbalu generalno.
                          Liverpulu fale iskusni igraci.Sa 4-5 sezona u nogama(PL-a,ili bar neke jace evropske lige).To je najveci problem po meni.Ali i da kazem da verujem u Rodzersa,da ce da sredi sve ovo kako treba.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sta cemo sa Balotellijem ako dodje Karim mada cisto sumnjam,ja bih vise voleo da vidim Harta umesto Mingoleta.Lepo si napisao ovo za Markovica,ali decko nijedan dobar potez nije napravio nista ako vec treba da ima meceve neka ide na pozajmicu a ne da bude levo smetalo,ima potencijal ali trenutno ni u championshipu ne bi mogao da igra.A Origi naprimer prosle godine je imao 42utakmice u nogama i pritom ima taj bezobrazluk pozitivni,i evo pokazuje dobre partije u Lillu.Bolje da nam on sad igra umesto Balotellija.I mislim da se Brendan ogresio mnogo sto se tice Susa,svi dobijaju sansu a on u kupu ulazi sa klupe.Suso ce otici u neki drugi klub i postati vrhunski igrac!Opet Liverpool bi sa ovim mladim timom trebao da dostigne vrhunac tek za dve,tri sezone ali do tad treba zadrzati top4 u PLu i to treba da bude primarni cilj sve iznad ce biti plus.Ali opet zeljni smo trofeja i prosle sezone smo bili na domak PLa i sada svi ocekujemo nerealno.Ali Brendan je napravio jednog Sterlinga,izmislio Coutinha,digao iz mrtvih Sturridga i napravio od Suareza najboljeg na svetu+Jordan Henderson njega ne smem da zaboravim decko je od limitiranog prosecnog igraca postao jedan od najboljih veznih igraca u PLu(koliko se secam prosle sezone je najvise pretrcao,i najvise sansi stvorio u PLu).
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja sam već dva puta ćuo na Areni, da se povezujemo sa Pajetom iz OM, sada je u ludoj formi, i po stilu bi po meni više legao nego Karim...., Balotelija neću ni komentarisati.
                                Šokiran sam bio imenima sa kojima nas je komentator povezivao, tako da ostale nisam ni zapamtio, mislim da je bio i jedan zadnji vezni u pitanju, ali da me sada ubijete ne mogu se setiti
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X