Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga Moreno.

    Comment


    • Ma Joveta meni nije sporan zbog kvaliteta, nego zbog sklonosti da kad padne blago na zemlju na treningu, nema ga na terenu 2-3 meseca. Ali sumnjam da i imamo sanse da ga dovedemo, tako da je win win situacija.
      Cavani deluje realno, kako njegov agent govori, nisu mu toliko bitne pare (yeah right), koliko da igra i bude srecan, i moze se namirisati kontradiktornost u njegovim izjavama i izjavama Cavania koji je rekao da je srecan da ostane u PSG, a opet njegov agent ga bukvalno nudi klubovima i govori o ponudama koje su dobili.

      A sto se tice balkanaca Nash, eno Lovren je fino zapoceo karijeru u novom klubu, proslavljajuci na FB "Oluju". Izgleda da koliko god ziveo u inostranstvu, balkanac svoj mentalitet i "seljacizam" ne moze sakriti.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • To da li je njegov profil ili nije pojma nemam. Videcemo da li je seljak i da li ce unositi losu atmosferu. Brendo jeste svasta dovodio ali nijednog loseg momka. Ne deluje mi da je debil.
        sigpic

        Comment


        • Ma njegov profil, lako je to proveriti.
          PSG je odustao od Di Marie, kazu njima preskup, eto i to je moguce, sigurno znaci da ni mi necemo pokusavati bilo sta.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Bude li se seljacio kod Brenda, nece igrati. Drugo je sto nam onda ostaju Skrtel i Ture.

            Laveci nam je itekako dostupan. Ne znam sta cekamo.
            sigpic

            Comment


            • Lallana has his support off of his leg at Melwood today. Apparently, with a bit of luck, Lallana may even be back in time for the start of the season.
              Dobre vesti za Adama.

              Echo je inace samo potvrdio vest za Cavanija i nas interes, tj za onu pricu njegovog agenta.
              A rekli su i da bi Falcao dosao na pozajmicu, koja bi vredela 12m funti. Takodje bi trazio masnu platu slicnu onoj u Monacu i to tax free, zato sam ja odmah odbacio bilo kakvu mogucnost da on zavrsi kod nas.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sta ce nama Falkao ili Kavani? Kako neko od njih dvojice da igra sa Danijem u tandemu? Dani bi onda bio non-stop wide forward sto ne zeli i sto je uopste lose za celu ekipu. Dok bi se prilagodili Falkau ili Kavaniju, bili bi 7. na tabeli.

                Jovetic, Laveci, Muriel... To je ono sto nama treba. Ili to ili nista, igracemo 4-3-3 klasicnu. Sterlinga u tom slucaju malo rasteretiti defanzive i opet ce biti ok. Samo ne klasicna 9-ka a posebno ne stena tipa Boni.
                sigpic

                Comment


                • Ja mislim da Cavani nije toliko losa opcija, moze on wide forward igrati, uostalom to i igra trenutno, a moze i Sturridge. To se velikim delom desavalo prosle sezone kada su on i Suarez stalno menjali mesta u napadu, u pola utakmica prosle sezone oni nisu bili klasicni napadaci u 4-3-3. I ja cenim da kompatibilnost nije bas najbolja, ali verovatno bolja od Radamela. Cavani ima odlican work rate i veliki je radnik, i nije bas klasicna "samo znam da uteram u gol" devetka, e sad sto se iz njega ne bi crpelo 100% je veliki problem, mada Rodgers je to. Izgleda da i on shvata kako je neozbiljno uci u sezonu sa samo 2 napadaca, od kojeg se jedan vec povredio i nije uvek fit, a drugi ima 33 godine.

                  Uf, sve bi bilo lakse da je Suarez ostao.

                  #Lovren at LCB, #Skrtel at RCB, Johnson at left back and Manquillo at right back (training now) #LFC
                  Pa nece valjda ovaj stoperski tandem. Markec muci muku sa ovom povredom, mozda nece biti spreman za prvu tekmu sezone, Lallane 90% nece biti, a i Sturridge nije nesto fit. Pa jbt zar smo toliki baksuzi.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Moze u francuskoj ligi to da igra, ovde ne moze i ne treba. Kavani je jedan od onih koje ne treba forsirati na drugoj poziciji. Covek ima nevidjen njuh za gol i treba da dominira u sesnaestercu.

                    Nikad Staridz i Kavani ne mogu da se rotiraju kao Suarez i Staridz. Ako vec pazarimo u PSZ, daj Lavecija covek se sam nudi maltene.

                    Ne slazem se da bi sve bilo lakse da je Suarez ostao. Mislim da je ovako masna prodaja Suareza ono najbolje po klub. Vise nemamo loseg coveka u ekipi. Nema tog nekog dodatnog pritiska, nema nervoze koju on zna da unese kao protiv Sitija kad su izjednacili na 2:2 u mecu za titulu, nece biti onoga da imamo kontru 3 na 2 gde treba da odigras 2 jednostavna pasa a on izmislja toplu vodu. On mnogo donese ali ume mnogo da odnese i to onda kad se najmanje nadas. Nije slucajno sto on nikad nije osvojio neko drzavno prvenstvo gde uzima onaj ko ima kontinuitet, cak ni sa Ajaksom u raspaloj holandskoj ligi gde je bio daleko najbolji igrac. Njegov mozak je hiperaktivan, on jednu misao ne moze da kontrolise. Sam sebe ne moze da isprati a ne drugi da ga prate. A nije losa ni ova underdog situacija gde su nas bez Suareza vec svi prezalili. Mentalni aspekt kljuc. Treba videti da li je uticao onakav gubitak titule. Da li je uticao odlazak Suareza? Da li ova skuplja pojacanja mogu da se nose sa tom visinom transfera? A ide tezak raspored na pocetku. Ako to preguramo, bice ovo jedna lepa sezona. Suarez je bio daleko od najvece klase kad je dosao ovde. Brendo ga je takvim napravio. Od napadaca sa 11 golova po sezoni do prvog strelca lige. Znao je koliko ovaj voli loptu i prilagodio mu je igru. Razlicitim taktikama i kvalitetnom distribucijom lopte mu je omoguceno da se uvek nalazi u sansama. On jeste majstor ali nije prosle sezone dao previse golova na individualni kvalitet. Voleo bih i neke Akanove postove da nadjem kad je on u pitanju cisto da se ne ponavljam, znam da je par puta pogodio sustinu.

                    Mucili smo se u dosta tekmi u drugom poluvremenu zbog tanke rotacije i znali da gubimo previse lopti i ispustamo vodjstvo. Sad recimo kad povedemo 2-3 razlike, udju ti sa klupe osice kakve su Lalana, Markovic i Alen. Drzimo loptu, imamo snage, igramo siguran pas i 3 boda u dzepu. Ako se pogledaju ova pojacanja, svi igraci su vrlo racionalni i retko brljaju jednostavan pas. Brendo to najvise voli.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa Lavezzijem necemo resiti sve probleme. Dobices igraca za 4-3-3, ali ne i golove, plus igraca u godinama. Sam si mi jos ranije rekao da ti on nije igrac za prvih 11, odkud promena misljenja ?

                      Brendan ocigledno trazi bas klasicnog napadaca, i razumem ga donekle, ali je i tesko naci savrsenog partnera za Sturridgea. Brendan i ne tezi savrsenstvu u smislu da dovede savrsenog igraca, pa sam si rekao da smo napravili Suareza ovakvog kakav jeste, zasto mislis da ne bi mogao i Cavanija da napravi boljim i kompletnijim, kompatibilnijim za nas sistem, nego sto jeste ? Nije Cavani uopste neko klasicno drvo a la Mandzukic, ume on dosta toga da uradi, zato kazem da ne bi bio losa opcija, ali ne i najbolja. Pa ako i treba da bude u centru napada, neka bude brate, bolje on nego Sturridge koji je fleksibilniji i moze da igra krilnog spica. Odbijam da verujem da on nikako ne moze sa Sturridgem.

                      A sta cemo u situaciji kada se Sturridge povredi, a jedini pravi napadac Lambert ? On i ne moze da odigra celu utakmicu, i odlican je za poslednjih pola sata, ali je jedina opcija. Ili da okusamo srecu sa Markecom u roli lazne devetke ? Zato Brendan i juri klasicnog napadaca, plus igramo na 4 fronta.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        On jeste majstor ali nije prosle sezone dao previse golova na individualni kvalitet.







                        I ovde jedno 10 komada.


                        Iako ga mrzim kao coveka, njegov fudbalski kvalitet ne mogu da osporim. Ja. Kao Junajtedovac.
                        Last edited by Ser Deni ®; 08-08-14, 12:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Sa Lavezzijem necemo resiti sve probleme. Dobices igraca za 4-3-3, ali ne i golove, plus igraca u godinama. Sam si mi jos ranije rekao da ti on nije igrac za prvih 11, odkud promena misljenja ?

                          Brendan ocigledno trazi bas klasicnog napadaca, i razumem ga donekle, ali je i tesko naci savrsenog partnera za Sturridgea. Brendan i ne tezi savrsenstvu u smislu da dovede savrsenog igraca, pa sam si rekao da smo napravili Suareza ovakvog kakav jeste, zasto mislis da ne bi mogao i Cavanija da napravi boljim i kompletnijim, kompatibilnijim za nas sistem, nego sto jeste ? Nije Cavani uopste neko klasicno drvo a la Mandzukic, ume on dosta toga da uradi, zato kazem da ne bi bio losa opcija, ali ne i najbolja. Pa ako i treba da bude u centru napada, neka bude brate, bolje on nego Sturridge koji je fleksibilniji i moze da igra krilnog spica. Odbijam da verujem da on nikako ne moze sa Sturridgem.

                          A sta cemo u situaciji kada se Sturridge povredi, a jedini pravi napadac Lambert ? On i ne moze da odigra celu utakmicu, i odlican je za poslednjih pola sata, ali je jedina opcija. Ili da okusamo srecu sa Markecom u roli lazne devetke ? Zato Brendan i juri klasicnog napadaca, plus igramo na 4 fronta.
                          Cinilo mi se pre par nedelja da imamo sanse i za bolje od Lavecija, sad vidim da nemamo. Remi je zato bio idealan jer moze sam kao najistureniji, moze kao inside forward, moze da igra u tandemu, radnik i naviknut na ligu. A opet su pricali da pored Remija trazimo jos jednog napadaca gde bi taj i Staridz bili starteri, Remi i Lambert backup.

                          Ako Riley kaze da jurimo Jovetu onda ga stvarno jurimo i to je najbolje moguce resenje za nas. Procvetao bi ovde. Od klasicnih 9-ki bih Edinsona najpre izabrao a kljucno je da ne dodje Boni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlican post Nesa.

                            Danas cak i klasicne devetke mogu i moraju da se izvlace i rotiraju, ali naravno, daleko je to od proseka koji po tom pitanju pruzaju igraci drugacijeg, agilnijeg "kova". Da ne pricamo o igri Suareza, na neki nacin je to bio organizovani haos, sto je vodilo do neverovatnih zavrsnica, ali i do veresije od resenih meceva.

                            Koga god da dovedete izgubicete na elasticnosti napadacke linije. Ne znam da li ce se Rodzers odluciti za neku bezbolniju varijantu ili pak za 9. Drugo resenje bi vodilo novom konceptu napadacke igre - imate trenera koji moze da sklopi nove kockice, ali svaka promena donosi neizvesnost.

                            Liverpul je imao vrlo nepredvidjivu igru u ovoj sezoni, mozda bi malo vise sigurnosti u zavrsnici doneo igrac kao sto je Kavani ali onda se gubi na elasticnosti koja je ipak bila glavno oruzje tima. U svakom slucaju, morati delovati sto pre jer je nova sezona pred vratima. Ceka vas puno iskusenja, u naredni period vecina igraca neibezno ulazi sa losom uspomenom na kraj prethodnog izdanja PL. Na drugim pozicijama ste se lepo pojacali i nekako mi izgleda da ce timska hemija i psiholoski aspekt biti u ravni sa taktickim, ako ne i ispred njega.
                            Last edited by Bogi; 08-08-14, 13:01.

                            Comment


                            • Necu uopste biti mnogo zadovoljan ako Joveta dodje. Mnogo je staklen i ne samo to, cinjenica jeste, da je i Sturridge sklon tim hronicnim povredama, i bili bi u kanalu ako bi se njih dvojica stalno povredjivali naizmenicno.

                              Moreno ce izgleda igrati ovaj Supercup, pa ce posle toga navodno preci. Sturridge je trenirao danas.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X