Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sakho, Cou i Sterling najbolji, Johnson opet najlosiji, hvala mu na svemu ali meni je stvarno muka gledati ga vise.

    Comment


    • Kakva je masina Sterling,tipujem da bi mogao biti najbolji nas igrac ove sezone,njemu bi odlazak Suarez-a mogao najvise koristiti.Evans jos trazi loptu od Coutinho-a.Bekovi propuh takav da je za plakati,pogotovo se to odnosi na Glen-a koliko je covjek propao to je za ne povjerovati.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Glena cemo istrpeti do kraja sezone nekako a vrlo moguce da ce Mankiljo da ga istera iz prve, pa i Flano cak. A Moreno samo da dodje i imamo bekcinu za 6-7 godina u najmanju ruku.

        Samo bekovi nam skripe i to mnogo, Mamadua ce nadam se zaobici povrede i ustalice se, bruka igra ove pripreme. Brzi je i agilniji, tehnicki jaci. Cekamo Lovrena ali cenim da ce to biti ok kroz dva meseca.
        sigpic

        Comment


        • Mankiljoa staviti odma u prvu ne moze biti gori od Glendze nikako

          Comment


          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
            Mankiljoa staviti odma u prvu ne moze biti gori od Glendze nikako
            Flani Alves dislikes this.
            sigpic

            Comment


            • Kakav gol jebote hahahahahahhahahaha¸

              edit: ipak su ga ponistili naknadno, svejedno, smesna i neobicna situacija
              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 05-08-14, 02:35.

              Comment


              • Ocekivao sam da pobedimo posle onog penala i onih sansi, ali nam se obilo o glavu, onih par promasaja, Utd je dosta podigao nivo igre i zasluzeno su nas dobili. Inace sam prvi put gledao Utd posle "ere Moyesa", i pozitivno su me iznenadili, brza igra, kretnja bez lopte, ona akcija za treci gol je ogledalo filozofije koju je van Gaal implementirao u tim. Jbt, cak i fuckin' Young igra odlicno, i to wing back-a.

                Sto se nas tice, definitivno bekovi veliki problem, Kellya sam sinoc gledao i svaki put kad loptu primi automatski se iznerviram. Glen je vec stara prica.
                Lambert igra pod grcevima i pritiskom cini mi se, mnogo je stegnut, bez samopouzdanja.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Jbt, cak i fuckin' Young igra odlicno, i to wing back-a.
                  Nek se Dzonson ugleda malo na Jangisu

                  Comment


                  • Ukoliko ne dovedemo nekog WC igraca lagano ispadamo iz TOP 4.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Aman ljudi, stisli smo prvo poluvreme i pokazali im koliko su neuigrani odnosno kakav je nas sistem. Drugo ocekivano sto se mene tice spusten gas. Brendo svesno krije karte cele pripreme i prelazni rok nije gotov + je tu i januarski. Sad zbog jednog poraza na pripremama da ispadnemo iz TOP4. Yeah right.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Aman ljudi, stisli smo prvo poluvreme i pokazali im koliko su neuigrani odnosno kakav je nas sistem. Drugo ocekivano sto se mene tice spusten gas. Brendo svesno krije karte cele pripreme i prelazni rok nije gotov + je tu i januarski. Sad zbog jednog poraza na pripremama da ispadnemo iz TOP4. Yeah right.
                        Tako isto stisli Kristal Palas 3-0 i onda u drugom pustili da Pjulis pokaže svoj sistem i ugrozili titulu. I još gomilu mečeva isforsirali 20 minuta i samleli protivnika ili samo napravili razliku, onda totalni pad ritma do kraja. Tanke margine su često navukle do tri boda i u par mečeva pre čuvenih 3-3 se naziralo da će se taj silan tempo na početku odraziti na bodove. Neću da provociram, ali zaista nebalansirano raspoređen ritam na 90 minuta. Napadački sistem je dokazan sa 100+ golova u 2013/14, nema sumnje u njega, ali da vidimo odbrambeni. Ako prethodne sezone nije bilo igrača, sad imate i trasfer rok i pare. Rodžers treba da dokaže ove sezone je li taktički nedorečen ili je zaista bilo do igračkog kadra.

                        Comment


                        • Izgleda da Reina ode u Bayern, 2m transfer, javljaju Times i Guardian. Ocajno smo ga prodali, nmg da verujem da se nije moglo uzeti vise.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Utakmica sa CP prošle sezone ti je skroz promašen primer, Liver je posle 3. gola spustio gard i počeo da vija gol razliku zbog titule, da su se okrenuli odbrani, uzeli bi verovatno 3 boda.....
                            Mada to je sada već skroz nebitno, meni je sada važnije da vidimo, da li će se završiti neki bekovi, pa da se opet kidamo sa "velikim konjima", kako bi Murinjo rekao
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by Lunatik View Post
                              Tako isto stisli Kristal Palas 3-0 i onda u drugom pustili da Pjulis pokaže svoj sistem i ugrozili titulu. I još gomilu mečeva isforsirali 20 minuta i samleli protivnika ili samo napravili razliku, onda totalni pad ritma do kraja. Tanke margine su često navukle do tri boda i u par mečeva pre čuvenih 3-3 se naziralo da će se taj silan tempo na početku odraziti na bodove. Neću da provociram, ali zaista nebalansirano raspoređen ritam na 90 minuta. Napadački sistem je dokazan sa 100+ golova u 2013/14, nema sumnje u njega, ali da vidimo odbrambeni. Ako prethodne sezone nije bilo igrača, sad imate i trasfer rok i pare. Rodžers treba da dokaže ove sezone je li taktički nedorečen ili je zaista bilo do igračkog kadra.
                              Palas je do mentalne slabosti i luzerskog mentaliteta. A ovo juce, klasicna prijateljska. Covek je gurnuo Kutinja kasnije na false nine, o cemu mi pricamo. Brendo krije karte kao i mnoge druge ekipe. Junajtedu je zbog lose sezone stalo da se odmah krene sa pobedama. Iste stvari je Liverpul godinama radio na pripremama. Veca zelja od ostalih. Pogledaj Real, boli ih kurac na pripremama. A u LS bi otresli 2 puta po 2 razlike jucerasnje finaliste bez problema.

                              Freshko, bitno je samo da se resismo njegove plate od 105k. Jos Lukas i Ager ovo leto nadam se od preplacenih, sledece Dzonson i Skrtel i resili smo se svih kojima je od Beniteza, preko Hodzsona, do Kenija usadjen luzerski mentalitet.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bliski niz sličnih utakmica završnice prvenstva pre Palasa, sve isti scenario i klimava tri boda.

                                Sanderlend> 2:0 u 48. min, završeno 2:1
                                City> 2:0 u 26. min. završeno 3:2
                                Norič> 2:0 u 11. min, završeno 3:2
                                Svonsi> 2:0 u 20 min, završeno 4:3
                                Stouk> 2:0 u 32. min, Stouk dolazi na 4:3 u 85. min.

                                Comment

                                Working...
                                X