Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ben Dejvis, Bertran... Pravimo ekipu da se dogodine lagano osvoji Championship. Fantastican planski rad.
    sigpic

    Comment


    • @Fresh

      Liverpool had a £6m bid for Bertrand rejected, while Tottenham have also shown a strong interest in the player. (Telegraph) #CFC #LFC
      Uzece ga Spursi....

      Comment


      • Zasto bi Lambert bio podrska as klupe,decko igra sasvim solidno,ne vidim ko bi mogao da bude tu umesto njega,jedino ako Staridz ne bude najistureniji a Markec i Sterling budu sa strane.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Zasto bi Lambert bio podrska as klupe,decko igra sasvim solidno,ne vidim ko bi mogao da bude tu umesto njega,jedino ako Staridz ne bude najistureniji a Markec i Sterling budu sa strane.
          Zato sto je doveden kao back up, ne ocekuje se od coveka koji ima 33 godine i koji je doveden za 4m da bude prva opcija u napadu. On ce biti klupa 100%. Ako se pitas ko ce umesto njega, taj odgovor cemo dobiti kasnije tokom roka, da vidimo koga Brendan zeli da dovede nakon sto prodaju Suareza, cak i da ne dodje niko posle ovoga, Markovic i Sterling ce svakako ciniti trio sa Sturridgeom gore, uz Lallanu koji ce biti taj igrac koji ce menjati i Coutinho i jedan od ova dva krila.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kruzi prica da cete krenuti po Bonija.

            Comment


            • Mislim da je to suplja prica. Bony sad vredi, ili ga Swansea toliko ceni 25m funti.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa pitao sam se bas zasto bi sedeo na klupi kad nema klasicnog spica na klupi sem Lamberta Brendan,to je druga stvar ako bude doveo nekog.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • LFCTS @LFCTS · 6h

                  Pearce - LFC haven't given up on Alberto Moreno. Player wants to come to Anfield.
                  Je**s Morena, Bertrand je klasa za njega.

                  P.S.
                  Spoiler

                  Comment


                  • Не знам дал да верујем, данас се доста помињало. http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...&nav_id=875264
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Ako Falcao ide u Real,vrlo moguce....
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Marca: Liverpool to offer €50m for Real Madrid Striker Benzema #LFC

                        Comment


                        • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Bony bi vam bio prava opcija, verujem da bi on i Stturidge odlicno saradjivali.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.com/news/late...uarez-to-leave
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Pet godina potpisao,navodno 75 miliona funti transfer...odlican posao sto se mene tice za LFC samo pamet u glavu BR sad

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X