Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • sve je crveno na ulicama

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Nije vreme za ova pitanja pred danasnju tekmu, ali Suso se dogodine vraca. Sta ce biti sa Assaidiem, Borinijem. Ima li kakvih planova o Samedu Yesilu, pozajmica u neki prvi tim?

      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
      Borini će se vjerovatno vratiti, ali ne možemo očekivati da igra ozbiljniju rolu. Ako se ne dovede nikakav napadač on će biti back-up. Sve opcije su otvorene kada je on u pitanju. Što se Assaidija tiče, tu već sumnjam da će ostati u klubu, vjerovatno ponovo pozajmica ili odlazak iz kluba. Meni je Suso najveća enigma i to šta Rodgers ima u planu sa njim. Grijeh bi bio da ne bude u ekipi.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Suso je genijalan za LFC. Mali David Silva
        Mene interesuje najvise taj mladi reprezentativac Nemacke turcin Samed Yesil. 94 godiste, a koliko sam video kazu da je talenat. Vole bih da uradimo kao Chelsea sa Lukakuom, dve godine na pozajmici igra PL.
        Pominje se ovaj transfer Suareza u Real, i to kao najveci do sada po ceni. Ako vec do toga dodje ja sam za to da im usput uzmemo Koentraa valjda ce Suarez hteti da ostane. Mada i ako ode za velike novce hvala mu. Obezbedice nas malo.

        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ma ne verujem da ce otici ako osvojimo PL. A i odakle Realu pare vise jebote, iskesirali su boga oca za Bejla


          btw. ko nije pogledao danasnji gol Susa
          http://www.rezultati.com/utakmica/fmgkrOLT/#video
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 27-04-14, 13:54.

          Comment


          • Teško da će 2 prijelazna roka zaredom iskeširati takve pare (jer će Suarez vrijediti kao Bale), pa čak iako je Real u pitanju. Mada i da ode nije kraj svijeta budući da će to biti za dobre pare za koje se možemo pojačati na svim pozicijama i koliko/toliko "ublažiti" njegov odlazak.

            Yesil je veliki potencijal, samo što stagnira od kada je stigao u Liverpool, a to nije dovoljno za prvu ekipu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • https://vine.co/v/Mvnmz5PwQMh

              Mi o Susi, a on ga zabi iz slobodnjaka.

              Edit: Preduhitri me @bjela.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • tuga

                Comment


                • Jebi ga, ne ide i to je to. Mozda jednom.
                  sigpic

                  Comment


                  • tako daleko a tako blizu...

                    Comment


                    • Ne sjecam se kad sam ovako bio sjeban,cijeli dan gledam u jednu tacku.Radije bi da smo 7-0 izgubili nego ovako smetljarski plus greskom kapitena.Sada zavisimo od komsija koji ne mogu skoro ni gore ni dole i sumnjam da su nesto zeljni da nam donesu titulu.

                      Nemam rijeci
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Sprzio sam 15 kutija cigara od danas, razmisljam,gledam,tugujem...Jebem ga nikada nismo bili blizi i pitanje je kada cemo ponovo biti u slicnoj situaciji

                        Comment


                        • Nemam komentar na danasnji mec, jednostavno ga nemam. Sami sebe pobedili danas, i to covek od kojeg to najmanje mozes ocekivati, da je Lucas ili Allen, ali Kapiten...

                          Mogu misliti kako je njemu sad.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nemoj da padate ljudi sto bi rekao Steva Karadzic a ka Karadza ....nije jos gotovo...i treba se nadati i verovati do kraja....verovacu u Everton najvise pa ako i to prodju onda u Vilu i Cekicare...sta sad....da dobijemo mi Palasa u sledeci ponedeljak i da se nadamo Evertonovoj pomoci u subotu....

                            Rodzers izgubio mec...navukao ih Zoze sve svojim izjavama,sastavom itd...kvote u kladionicama su bile los znak gde se moglo naslutiti da necemo dobiti...nije trebao da Rodzers udje u nadigravanje sa njima....0-0 je radilo posao...trebao je u Rafinom stilu da igra sah sa Zozeom i da saceka eventualno neku priliku za nokaut...jbg,covek se uci dok je ziv....

                            Ali opet drago mi je da smo igrali napadacki....zelim da Crveni uvek igraju tako...a ne Zozeove taktike,igrice i sve i svasta sto nema veze direktno sa samim terenom...

                            Glavu gore....vamos Everton

                            Comment


                            • i da ne osvojite titulu meni se licno vise svidja ovaj stil igre,za gol vise,nego murinjov autobus..kako igrate ove sezone mnogo simpatizera ste dobili..pa i mene iako od kako pratim fudbal ne navijam ni za koga u pl..sad navijam.. YNWA
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Adam Lallana has got his heart set on a move to Liverpool this summer. (The Times)
                                Rodgers will authorise an opening bid of around £15m for Lallana. He can expect to double his £35,000-a-week earnings. (Daily Mail)
                                Adam Lallana is set to become the first piece in #LFC's Champions League jigsaw next season. [Mirror]
                                Moley ‏@Moley_LFCDT 36m
                                For what it's worth I suspect lallana deal is already done , as is kono and probably 1 more
                                Da li ce mi se san ostvariti...

                                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...he-summer.html

                                I Telegraph objavio, izgleda da je on top target.
                                Last edited by Freshman; 28-04-14, 23:44.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X