Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je i Wilson

    Comment


    • Echo objavio zanimljivu listu potencijalnih pojačanja: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...S_W4M.facebook

      Ima svega i svačega, onih igrača po koje će se sigurno ići, onih koji nisu realni, ali u suštini to je to.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • koji ce nam djavo okslejd cembrlejn ???

        pljunite 20,30m i dovedite nekod dobrog veznog. takodje bekovske pozicije pojacati. i najvaznije zadrzati igrace i trenera. i mirna bosna

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...an-176515.html

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Echo objavio zanimljivu listu potencijalnih pojačanja: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...S_W4M.facebook

            Ima svega i svačega, onih igrača po koje će se sigurno ići, onih koji nisu realni, ali u suštini to je to.
            Zanimljiva lista. Ako mene pitas Rakitic, Koentrao i ovaj Turak iz Hamburga, uz zadrzavanje svih nosilaca bi bili pun pogodak za sledecu sezonu. Mozda neki bekap zadnji vezni, ko bi uleteo umesto Lukasa u rotaciju.
            sigpic

            Comment


            • Last edited by nikola_bg; 25-04-14, 15:47.

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Zanimljiva lista. Ako mene pitas Rakitic, Koentrao i ovaj Turak iz Hamburga, uz zadrzavanje svih nosilaca bi bili pun pogodak za sledecu sezonu. Mozda neki bekap zadnji vezni, ko bi uleteo umesto Lukasa u rotaciju.
                Možda M'Vila bude u opticaju, vidjećemo. Moja želja je Pjanić, samo ne znam koliko je to realno. Rakitić također nakon odlične sezone u Sevilli ne bi bio loša opcija, no sigurno je da će tražiti veliku lovu za njega, a sumnjam da će naši pljunuti 25-30 miliona. Mislim da će se ići ponovo po Konoplyanku i da je on najrealnije riješenje za ofanzivni dio ekipe. Što se bek(ov)a tiče, to će dosta zavisiti i od toga ko ostaje na Anfieldu. Johnson ima velike šanse da ode zbog nemogućnosti postizanja kompromisa oko njegovog ugovora. Moraće on i njegov agent popustiti ukoliko želi ostati u Liverpoolu. Vidjećemo šta će biti od Enriquea poslije oporavka, pošto je sklon oscilacijama nikada ne možeš biti 100% siguran šta će ponuditi. Tu su i ovi mlađi igrači, Wisdom, Ilori, Flanagan, pa i Kelly. Cissokho sigurno neće dobiti produženje ugovora - daleko mu kuća bila. Coentrao bi bio veliko pojačanje, ali prvo da vidimo cijenu koju će postaviti Real da bi mogli utvrditi ima li šanse za njegov dolazak. Biće zanimljiv prijelazni rok, ja očekujem 2-3 zvučnija pojačanja koji će popuniti one pozicije gdje smo tanki - bek, zadnji vezni i krilo.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • "Ljudi govore o pritisku, ali ja uživam biti na vrhu lige. Nikad nisam bolje spavao!"
                  -Boss

                  Comment


                  • Sad su našli da se biju Škrtel i Suarez

                    Comment


                    • Ma kakva tuča? Ono je čisto pretjerivanje od strane medija i to od koga drugog nego od DailyFaila. Unošenje negativne energije pred ovaj završni dio prvenstva, nije da se nije očekivalo, ali da će to biti na onako bizaran i patetičan način - nije. Ko god ne vidi da je ono čista zajebancija taj stvarno treba ozbiljno da se zapita da li je dobar sa glavom...
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Glupost zesca, kada sam video da je Fail, znao sam koliko je sati.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=ELcsblEaRi0

                          nova reklama sa Luisom

                          Comment


                          • [VINE]MnErALK6Y7x[/VINE]

                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nije vreme za ova pitanja pred danasnju tekmu, ali Suso se dogodine vraca. Sta ce biti sa Assaidiem, Borinijem. Ima li kakvih planova o Samedu Yesilu, pozajmica u neki prvi tim?

                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Stu na klupi

                                Confirmed #LFC team v @chelseafc: Mignolet, Johnson, Flanagan, Skrtel, Sakho, Gerrard, Allen, Lucas, Coutinho, Sterling, Suarez

                                Confirmed #LFC subs v @chelseafc: Jones, Toure, Agger, Cissokho, Alberto, Aspas, Sturridge

                                Samo hrabro momci!

                                Borini i Suso danas zabili golove.

                                https://vine.co/v/Mvnmz5PwQMh
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X