Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0
    Samo izvoli.

    Zato sto slavite tudje otkaze, zato i imate u Pioniru 150 ljudi. Zato cete i za 10 godina da pominjete Vujosevica, da pljujete i osporavate Bogdana. Hajde navijaci bojkotuju, ali gde su ti zaljubljenici u kosarku, gde ja ta vasa kosarkaska publika, sto oni ne dolaze? Vise po forumima?
    Ko te to slagao da imamo 150 ljudi u Pioniru? Mi čupamo kose što imamo "samo" 4000 sa plaćenim kartama svih kategorija, a vi ste cele evroligaške sezine puštali navijače za dž.
    Informiši se malo pre nego što lupiš takvu glupost.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Trebace tebi vremena da skontas da nema nikakve razlike izmedju navijaca KKCZ i partizana.....ali bas nikakve...
      I te kako ima razlike - Partizanove navijace ne zanimaju bivzi Zvezdini treneri i igraci.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0
        Izvini dekkarde sto sam smatrao da ces moci da prepoznas/razumes hiperbolu koju sam upotrebio za grupu ljudi koji su se dicili posetom, kako se ne cuje himna Evrolige, obaranjem rekorda. Oprosti molim te, moja greska.
        Ma hiperboliši ti na drugom mestu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          Nije nenamerna. ;) Ok, onda nemoj da pises "ne znam da on trenira nekog negde" jer moze doci do nerazumevanja kao sto je sada slucaj. Inace, zanimljivo je kako ste se zainteresovali za Bayern, tek kada je dobio otkaz, bilo je tu i ranije postova, ali sad se raspisaste kao neki lisinari.
          Meni je zaista bilo čudno da nije više koristio osovinu Jović-Zirbes i njihov p&r, da je zaista više verovao onom Hobsu (tako li se vika) nego Joviću kada je bio zdrav... a bio mu je pri tom drugi (prinudno prvi) plej u reprezentaciji.
          Ali, kako radi tako mu je.
          Last edited by nebitan; 30-03-18, 09:03.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • To je tacno. Ali izgleda da Jovic vise nikada nece biti zdrav kao sto je bio, a Cirbes je totalno van ondasnje forme (naviklo mu srce na Beograd). Ne bi me cudio njegov povratak u nase redove.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ma hiperboliši ti na drugom mestu.
              Originally posted by mark it zer0
              Mogao bi i ti da lecis svoje komplekse na drugom mestu. Ne teram te, niti mogu to, samo bi bilo lepo.
              Mogli bi obojica da se uzdrzite od medjusobnog prozivanja, dok nije kasno.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                I te kako ima razlike - Partizanove navijace ne zanimaju bivzi Zvezdini treneri i igraci.
                Iskreno ja Saleta ne gledam kao grobara, zivota mi....On je junak moje mladosti ( repka ) i po meni jedan od najboljih belih plejmekera na svetu ikada...Njegov izbacaj je skolski,sut..pobednicki mentalitet (igrac)

                Ne gledamo mi ostrasceno na vase igrace, sem na ove u doba zlog dukljanina ovi pre, nisu na radaru...tako i vi ne volite neke nase igrace itd..trenera ne morate posto ih jni mi ne volimo ...pa vam je glupo
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Laktasi?

                  Salu na stranu, i ako on potpise i dalje cu navijati da Bajern zabije tu titulu.



                  Ne znam dal mu neko brani ili ne, ali mislim da on tako nesto ne zeli.




                  Kari od cele svoje karijere je najmanje pokazao u Zvezdi. Pogledaj samo koga je on izvukao u tom pomenutom Borniju 1986 godine i kakve su face iz njih izrasli. Takodje pogledaj igrace nase reprezentacije 2014 i videces da su manje vise imali sporedne uloge u svojim timovima, a pogledaj danas....
                  Kari je uradio sa nemcima tj Albom i repkom nesto neevrovatno..i to je neverovatno tesko ponoviti,posebno u onom vremenu...Tu je za mene kraj price...kad nadjes izbunaris onakvog igraca u Arkadiji,jasno je sta covek zna...bolji trener od Zoca po meni...manje trofejan ali bolji..kao i Dulo..ali to je tako... po meni
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Iskreno ja Saleta ne gledam kao grobara, zivota mi....On je junak moje mladosti ( repka ) i po meni jedan od najboljih belih plejmekera na svetu ikada...Njegov izbacaj je skolski,sut..pobednicki mentalitet (igrac)

                    Ne gledamo mi ostrasceno na vase igrace, sem na ove u doba zlog dukljanina ovi pre, nisu na radaru...tako i vi ne volite neke nase igrace itd..trenera ne morate posto ih jni mi ne volimo ...pa vam je glupo
                    Ovo bi mogao i da izbegnes.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kari je uradio sa nemcima tj Albom i repkom nesto neevrovatno..i to je neverovatno tesko ponoviti,posebno u onom vremenu.
                      Pa jeste.
                      Samo bih izbegao te price ovaj je bolji onaj je bolji. Kada imas takve face dovoljno je reci da su oni vrhunski vanvremenski treneri. To ko je bolji, cak ne znam ni sta znaci u sustini...jedan ce se bolje snaci u jednim okolnostima, drugi u drugim, a podjednako u nekim trecim.
                      Last edited by mmajstor; 30-03-18, 09:15.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Pa jeste.
                        Samo bih izbegao te price ovaj je bolji onaj je bolji. Kada imas takve face dovoljno je reci da su oni vrhunski vanvremenski treneri. To ko je bolji, cak ne znam ni sta znaci u sustini...jedan ce se bolje snaci u jednim okolnostima, drugi u drugim, a podjednako u nekim trecim.
                        To se slazem
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Da se vratim na temu , biće zanimljivo videti koji će biti sledeći Đorđevićev klupski angažman i kada će se on desiti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • (kako prenose pojedini portali) Radonjic od ponedeljka novi trener Bayerna.

                            Comment


                            • Verovatno da, on im je najbolja opcija..umesao je Misko ozbiljno prste, prozivaju ga cak i nemci...njega i Pesica, ako ne uzmu titulu letece i Pesic..i nemci su vec skontali sta im sledi sa Miskom to je ozbiljno trziste sa tim da Misko ima vec pet igraca tamo...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Radonjic u Bajernu???
                                Nemoguce. Pa njega niko nece, on pojma nema itd,itd[emoji3][emoji3]

                                Comment

                                Working...
                                X