Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    I meni. Pogotovu na taj budzet od 20 milki u Bayernu i choke od Dacke.

    Sas treba da dodje u Partizan na kraju sezone pa da ga peglamo par godina, dok opet "resi da se posveti porodici"

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    hahahahahah Kad se to jos posvecivao porodici? hahahahahah

    Comment


    • Jbga Radonja taman usavršio engleski, sad mora i nemački da uči
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        hahahahahah Kad se to jos posvecivao porodici? hahahahahah
        Posle epizoda u Italiji koje je imao kao trener. Pa mu se posle vratila zelja kad je bilo vreme za repku

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          hahahahahah Kad se to jos posvecivao porodici? hahahahahah
          Кад је одбио позив репстације, а зна да паметује играчима сад кад је селектор.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Ja se izvinjavam sto prekidam veselje jer je selektor dobio otkaz, nego hoce li biti sutra 300 ljudi u Pioniru? Igrao bih keca i Doncica minus, ne odgovara Zvezdin stil nikako Madridjanima, ali tesko ako ne bude bar 500 ljudi, treba ipak podrska.
            Taman moze i selektor komotno u lozi da namirishe malo elitnu kosarku u Evropi s klupe

            Comment


            • 10 U el, 3 u ABA...

              Igraj keca domacinska smo ekipa..razbicemo Real, tek se zahuhtavamo...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Jbga Radonja taman usavršio engleski, sad mora i nemački da uči
                Ako mu je potreban prevodioc, prosledite mu moj cenjeni forumski profil

                Mislim da je Bayern napravio gresku smenjivanjem Djordjevica, ekipaa je u padu forme i psihicki poljuljana posle poraza u Stambolu. I tu je Saletova najveca greska, nije uspeo da povrati ekipu i pobedi D'faku na svom terenu.

                SBBKBB ali mislim da bi se Bayern prosetao do titule .

                Koliko god voleo DR-a, nisam siguran da je u ovom trenutku idealan za klupu Bavaraca. Od pocetka naredne sezone, idealno za obe strane .

                Mi imao Alimpija

                Comment


                • До титуле би се прошетао јер има убедљиво најјачу екипу у лиги.Бајерн је искусно искористио испадање као разлог да га смени, после освојене титуле би било глупо.

                  Comment


                  • Svi znaju da je Sale tezak i prek covek, izuzetno tvrdoglav takodje. Njegovi stavovi prema odredjenim igracima u repki to takodje pokazuju. Takav trener u ekipi sa velikim budzetom, ogromnim ocekivanjima i igracima koji lepo zaradjuju je osudjen na propast. Ko ce da trpi lika koji se izdrkava nad njima a trenerski integritet i rezultate nema da bi dobio automatsko postovanje igraca koje vodi. I onda kad te prepirke i haosi kulminiraju, dobijes ovo. Nogiranje u sred sezone. Kao i u PAO.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Mesčini da smo ljubomorni na Saleta jer je iz Partizana.
                      Sačuvaj bože ali je istina da je uvak imao klupski angažman iznad mogućnosti.
                      P.S do dalje Emir Mutapčić trener Bavaraca.
                      Last edited by nebitan; 29-03-18, 12:15.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • U Bajernu su shvatili da Sale nije nivo trenera koji zadovoljava njihove visoke EL ambicije, sto i jeste istina.. Nisu pogresili

                        Comment


                        • Upravo tako, ništa nije naučio iz prethodnih grešaka, drugo nedovoljno se posvetio samom trenerskim poslu, izgrađivanje odnosa sa igračima je jedna strana medalje, druga je promena igre, taktičke zamisli, sopstvene i prepoznavanje protivnikovih.
                          Reklo bi se da mu izvanredna igračka karijera ne da nije pomogla nego mu predstavlja balast jer mu je dat i nerealan trenerski autoritet od mnogih, a on je trebalo da ga izgradi rezultatima. Potrebna je malo veća doza samokritike, nikad nisam čuo od njega da je on kriv za neki poraz, a to je jako bitno koliko za bolji odnos sa medijima toliko i za svlačionicu, da i igrači vide da im trener nije sujetan.
                          Ali nije kasno da izvuče pouke iz svega i da se unapredi, psihički, taktički.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Можемо да рачунамо да ће Џенкинс следеће године у Бајерн.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Можемо да рачунамо да ће Џенкинс следеће године у Бајерн.
                              On može samo u Zvezdu ponovo...mada bi kod Dr (ako on preuzme Bajern) prodisao, zapravo disao punim plućima.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Radonjic je idealan za njih. Prosto ima 6 igraca koji znaju srpski, sa njih dva je vec radio...direktor Pesic je srbin, pomocnik zna isto srpski...Ne moze idealnije..Sam tim je takodje za njega, dosta fizicki jakih igraca koji mogu odigrati strasnu odbranu...

                                Ne bih se zakleo da bi sa Salom uzeli prvo mesto, moguce cak i da Brose bude 8mi..tu je i odlicna Alba koja ih je vec tukla, takodje Ludigsburg igra odlicno..Ove ostale ekipe iz PO su solidne ali ne mogu dobiti Bayern uz pravog trenera, bas nikako...

                                Djordjevic je forsirao npr Hobsa, bas puno...itd..pala je ekipa neverovatno zadnjih mesec dana...

                                Nemacka liga je dva levela iznad ABA lige..po svemu pa i po snazi timova..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X