Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbga dobio je 2-0 metla jbga...a bio favorit
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Jbga dobio je 2-0 metla jbga...a bio favorit
      Jel, a kome je to bio favorit na pocetku evrokupa?

      Radonjic je u svojoj drugoj sezoni ispao iz polufinala Evrokupa od Uniksa

      Valjda smo svi navijali za Bajern, bio bi to praznik finale Sale Vs Sale.

      Comment


      • Darusafaka bogami dodje do finala,a protiv Buducnosti su nesto losi bili nisam ovo ocekivao.

        Comment


        • Sale ima dosta sezona...DR nije druga, vec prva...Onu sezonu je glupo i racunati u principu...i dobio je ako nista jedan mec

          Salu na stranu, kiks je ovo veliki..Grdne su pare bacili na tim...Dacka ima dobar tim, trenera ali ono jbga...sta znam..po kvotama,svemu bili favoriti..prokockao 23p...jbm ga, kiks je nego sta..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Svasta je glupo racunati, pa i zaboraviti da je danasnji eurokup prilicno kvalitetniji od ondasnjeg jer je evroliga tada pokupila mnogo vise klubova.
            Velika je steta izgubiti posle tolikog vodjstva, ali kad uporedis budzet Bajerna sa Darusafakinim onda u stvari shvatis da to i nije neki strasan kiks. Sta vise, ovo je najuspesnija sezona tog kluba posle XXX vremena. Samo je steta sto necemo gledati duel nasih u finalu.

            Comment


            • Ne znam za kvalitet ali Bayern ima ogroman budzet...plus to tvoje xxx vreme je bilo 2014 kad su imali titulu i f16 EL....

              Polako majstore, ne prati se Bayern od dolaska Sala, trenirali su i bolji nasi treneri tamo
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bayern je ove godine sprcao 20 milki u ekipu. Darusafaka mozda pola toga. Tako da je mnogo to veliki kiks.

                Ajde pa da je puko u nekom dvomecu na kos razliku, kao nekada Eurocup. Ali sada je imao klasicnu play off seriju. Po ko zna koji put se vidi da nije trenere za guste situacije i kad se lomi, njegove ekipe igraju najgore.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Bayern je ove godine sprcao 20 milki u ekipu. Darusafaka mozda pola toga.
                  .
                  Jel si siguran? Koji ti je izvor.

                  Comment


                  • Malo više su i sudije bile na strani Turaka. Bajern bi dobio meč da nisu dosudili onaj aut Darušafaki, ljudi-sudije gledaju snimak 5 minuta, svi vide da je lopta za Nemce i oni prelome za Turke. Bruka.

                    Treće, sinoć ovaj NBA Kaningem je bio za šamare, najskuplji igrač u jednoj od najbitnijih mečeva ne ubaci koš iz igre.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ne znam za kvalitet ali Bayern ima ogroman budzet...plus to tvoje xxx vreme je bilo 2014 kad su imali titulu i f16 EL....

                      Polako majstore, ne prati se Bayern od dolaska Sala, trenirali su i bolji nasi treneri tamo
                      Ako uzmu titulu ove sezone ona ce biti najuspesnija u zadnjih 50 godina, a u EL su nekoliko puta ulazili na wild card, a top16 i nije neko dostignuce kada se igralo po grupnim fazama. Znamo svi da su Pesici digli klub iz pepela i to se ne da zaboraviti. A sto se tice budzeta, dajte neke linkove gde je to obelodanjeno, pa da ne pricamo na pamet. Znam da su puno ulozili u infrastrukturu.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ako uzmu titulu ove sezone ona ce biti najuspesnija u zadnjih 50 godina, a u EL su nekoliko puta ulazili na wild card, a top16 i nije neko dostignuce kada se igralo po grupnim fazama. Znamo svi da su Pesici digli klub iz pepela i to se ne da zaboraviti. A sto se tice budzeta, dajte neke linkove gde je to obelodanjeno, pa da ne pricamo na pamet. Znam da su puno ulozili u infrastrukturu.
                        http://www.bblprofis.de/index.php/20...-aller-zeiten/

                        18 mil pre pocetka sezone objava. A bilo je i dodataka posle.

                        Comment


                        • Pa tad su uzeli titulu i f16 EL...Ako sad uzmu titulu, ne znam sta mozeto biti vece...Imaju budzet veci od 20m...ne znam tacno,prosle godine 16m, ovo je sad sasvim nesto drugo...i skuplje..Pokupio EL igrace, to se prosto placa kad ne igras EL...

                          TOP16 u EL nije uspeh...zanimljiv pogled...Dokje 1/2 EC veliki uspeh...Pritom jos nisu uzeli titulu

                          Njima je svejedno,oni ce dobiti wc i ako ne osvoje..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bayern osim CSKA, Reala, Fenera i PAO ima veci budzet od cele Evrolige.

                            Covek je dobio potpuno odresene ruke da radi sta hoce i ovo je ooooogroman neuspeh. Ali dobro znali smo da tu trenerskog kvaliteta nema...

                            Comment


                            • I Pešić je imao odrešene ruke pa nije osvajao EC sa Bajernom.

                              Ne mešajte babe i žabe, nije to samo poljem proći.

                              Naleteo je na Blata, bolja lisica i tjt. Kako je Blat preslišao Đorđevića prvi meč u 1/2 tako je i Radonju msm u Beogradu, identično.

                              http://www.euroleague.net/main/resul...asoncode=E2016

                              Comment


                              • Moguće je da ste u pravu jer pre PAO i nije imao nekog klupskog angažmana a da je vredno pominjati, uglavnom očekivanje nisu opravdana (meni se čini), ali da pustimo one koji vode Bajern da donesu sud o tome da li je ispunio očekivanja ili nije.
                                Moje mišljenje je da nije do kraja iskoristio Zvezdinu osovinu Jović - Zirbes.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X