Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    34 godine, 3,5 poena uz 52% za dva, 25% za tri, 58% bacanja, 1.3 skoka za 11 minuta u raspalom Armaniju. Deluje kao perfect fit.
    Kori nema ni 30 godina, stavise, ima 27.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Kori nema ni 30 godina, stavise, ima 27.
      Tačno, moja greška, svejedno mnogo bitnije su ove ostale cifre
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Koji se to igrač prolavio u Armaniju, Đenka i ko još?
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Tačno, moja greška, svejedno mnogo bitnije su ove ostale cifre
          Uf, Kori je ozbiljan, ali i ozbiljno jednodimenzionalan igrac. Pratio sam ga dosta na Bejloru, mislio sam da ce biti rotacioni igrac u NBA, drugi/treci centar. Uz Milka bi legao super. Uz Lesora bi izgledalo uzasno npr.

          Comment


          • Bajern prso ko oblanda u prvoj utakmici Top16 faze Eurocupa
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ko oblanda za svetoga Nikolu
              Patterson i Garret skoluju

              Comment


              • Prilika da gledam Martina Kolinsa jednog meni omiljenog kosarkasa u Evropi.
                Nije Buducnost bez sansi

                Comment


                • Trento do pobede, kad je EC u pitanju ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Prilika da gledam Martina Kolinsa jednog meni omiljenog kosarkasa u Evropi.
                    Nije Buducnost bez sansi
                    Mardija Kolinsa
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Mardija Kolinsa
                      Fala kolejza.

                      Comment


                      • Auu sta uradi Trento Cedeviti u drugom poluvremnu, kakva odbrana..Ovi nisu znali gde biju..Hogue se usro centrima Cedevite koji nisu kos dali a on skoro 30..Buskalja je strasna trenercina i meni nije jasno kako ga Milano nije uzeo, valjda cekaju da propadne

                        Cedevita ako ne uzme dobrog centra, nemaju sta da traze u ABA ali ni u Evrokupu za prolaz..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Barsa pleše na terenu... jako lepa igra [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Lokomotiva nastavlja da melje, sasvim sigurno sledeće sezone učesnik EL kao pobednik Eurocupa
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • 15 minut utakmice Cedevita - Futura i đetići već imaju isti broj promašaja za 3 kao protiv Zvezde na celoj utakmici i samo 3 trojke...
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Postoji i edit opcija
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X