Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ih dadose i sad malo zabava i samaranje,ali niko to bolje od Rivsa ne radi

    A mogao bi Oveckin put KHL i da se sprema za O-igre
    Last edited by 61563; 27-10-17, 03:36.

    Comment


    • Pa nisam htio da nabrajam dalje Nema tu sta ja da filozofiram kad je opste poznato koje ekipe su ozbiljne: PIT, TBL, CHI, TOR, WSH, STL, LA, DAL, CBJ, EDM, NSH, ANH, SJS... uglavnom iste ekipe kao prosle godine(plus LA koji se ocigledno vratio u igru) Iskreno, nema sanse da je neko prije pocetka sezone ocekivao da LA ovako igra... nakon uzasne prosle sezone i promjene u upravi i smjene trenera. Cak je i Kopitar imao slabu sezonu... evo vec je dao isto golovo koliko je imao u 44 utakmice prosle sezone.


      evo gol Oilersa i odma fajt


      Iznenadili su Kings-i bas. Da nije Vegasa, oni bi bili najvece iznenadjenje. Vegas ce stati kad tad jer nemaju toliko talenta u timu da guraju ovako... samo taj pozitivan momentum koji ne vjerujem da moze prerasti u nesto ozbiljno u toku sezone. LA sa druge strane igra bolje nego sto su ikad igrali dok je klempavi Sutter bio trener. Samo neka nastave.


      Eh, da... jos jedno iznenadjenje je MTL Ali mi je drago sto se raspadaju, pa ne mogu to zadovoljstvo da ti opisem

      Comment


      • Seguin i Benn, pa kakva su to dva j*baca Fino igra Dalas. ve me je bilo strah da ce Hitchcock da ih napadacki potpuno ubogalji ali sam pozitivno iznenadjen. Valjda je i njemu bilo jasno da bi bio grijeh gusiti ovakve majstore.

        Comment


        • Evo primise ga e sto mi drago,na pocetku sam ocekivao da WAS sigurno biti dobri,al bas sam ih gledao dosta ove sezone i ocajni su mi,sad ih ne gledam ali evo vec 3 komadau prvoj ,nece ni PO

          A eto slozismo se za MTL ,doduse slzasem se ja dosta toga sto pises,mada eto Anahjm mi se ne svidja nikako i ovi Oilersi takodje.Tampa mi jeste top,ali nikako ih sad ne volim ,a ne volim ove iz Tenesija,mogu oni opet daleko ali ne vidim uopste pretnju po Pense od strane NSH

          Comment


          • Jos je rano da bi definitivno znali koliko su kvalitetne ekipe i ko ce ozbiljno napasti titulu. Po nekom nepisanom pravilu, obicno se dobija realna slika i stanje tima sredinom novembra.

            Comment


            • To jeste nego ja ovo sto sad gledam pa komentarisem,recimo ovaj Colorado mi je iznenadjujece dobro poceo nisam ocekivao,al mislim da ce pasti ali ko zna.

              Ko sto sam od WAS vise ocekivao,oni se raspadaju iz meca u mec i za njih mislim da se nece podici,i od NYR sam ocekivao vise i dalje verujem da ce se oni dici i mislim da ce dogurati i do PO

              Sve u svemu nadamo se dominaciji Pensa bar jos 3 sezone da se sruse ti neki rekordi, 4 vezane Ajlandersa,a i da se preskoce pojedine ekipe po broju titula

              Comment


              • Ma neka ruse sta oce Ne vjerujem da je moguce da povezu cetiri, nego ono nikad ne mozes biti siguran je li

                Mene vise brine ova posrana situacija u Detroitu i retardirani ugovori koji imaju neki igraci pa sve i da ih usere lutrija u narednih nekoliko godina, opet ce biti tesko da se renovira tim jer niti mozes trejdovati pojedine trupce zbog nenormalnog cap hita koji niko nece da preuzme na sebe niti mozes dovesti nekoga jer je payroll preopterecen. Vidjecemo... kako sad stvari stoje, crno im se pise narednih nekoliko godina. Samo se nadam da ce Holland u penziju sto prije i da Blashil nece jos dugo biti na klupi jer ovo sto oni dvojica rade nije normalno i ne znam je li se oni sprdaju kad kazu da smo bubble tim i da se i dalje juri PO pa ce mic po mic stvari doci na svoje mjesto. Tamo negdje 2025. recimo

                Samo da pametno draftuju i da ih pogleda sreca na lutriji. Draft klasa za 2018. je brutalna ali prije svih, onaj mali Dahlin... igrac oko kojeg se gradi fransiza. Nevjerovatan talenat.


                E i jesu bogami Avs-i krenuli solidno. Ne ocekujem vala nista od njih jer se vide sve mane tima u onim vezanim porazima. Ekipe koje tako gube zavrsavaju na dnu tabele. Ali jesu bolji nego sto smo ocekivali.

                Pa evo i Canucks-i. I oni su bili potencijalni fenjerasi, pa vidi kako fino igraju. Vanek 4 gola, Horvat 4, Dorsett 6... svi daju golove a to je pokazatelj da nisu toliko losi koliko su svi predvidjali. Imaju i mladog Brock Boeser-a koji je mamojeb u najavi i Jake Virtanen koji cita igru kao veteran a pomaze mu sto igra u liniji sa bracom Sedin.. gdje ces bolje ucitelje i mentore od njih dvojice. Najvece iznenadjenje u timu je ta cetvrta linija Brandon Sutter, Derek Dorsett i Markus Granlund. Bas brutalno gase protivnicke najbolje igrace.
                Last edited by powerslave; 27-10-17, 04:59.

                Comment


                • E draft i te klincne apsolutno ne poznajem,to slabo pratim u svim tim USA sportovima pa kad dodju u ligu onda ih posebno gledam,cak i NBA

                  Jer Dahlin neko novi Crosby?,A Detroit sta znam i meni deluje da nece skoro na mesto koje bi trebalo borba za vrh,da ce proci vremena,podsecaju me Lejkerse,ogromna, jedna od najvecih fransiza koja se pati i ne zna se dokle ce zbog raznih razloga

                  Sutra sa Minesotom tamo,to ce biti zanimljivo za pogledati
                  Last edited by 61563; 27-10-17, 14:37.

                  Comment


                  • Nije novi Crosby. Ovoga porede sa Karlsson-om i Lidstrom-om... Kazu da se ovakav talenat nije pojavio odavno i da je bolji nego sto su ova dvojica bili kad su bili njegovih godina. Ja sam gledao samo kompilacije i hajlajtse kad se pojavi nesto novo.. Mali bas sabija, bas podsjeca igrom na Karlssona a vidi se da je mali bas gledao Datsyuk-a dosta 2000-to godiste jbt

                    A prije dvije godine McDavid-a su krstili novi Gretzky, poredili ga sa Crosby-em itd itd. Ono, momak bas brutalno igra tako da su ga dobro krstili

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Nije novi Crosby. Ovoga porede sa Karlsson-om i Lidstrom-om... Kazu da se ovakav talenat nije pojavio odavno i da je bolji nego sto su ova dvojica bili kad su bili njegovih godina. Ja sam gledao samo kompilacije i hajlajtse kad se pojavi nesto novo.. Mali bas sabija, bas podsjeca igrom na Karlssona a vidi se da je mali bas gledao Datsyuk-a dosta 2000-to godiste jbt

                      A prije dvije godine McDavid-a su krstili novi Gretzky, poredili ga sa Crosby-em itd itd. Ono, momak bas brutalno igra tako da su ga dobro krstili
                      Pavel Dacjuk u on mi se bas svidjao krvavi Rus ,secam kad sam ga gledao dok je igrao za vas uvek sam ocekivao da ga metne,licno jedino je igrao u pogresnom timu inace mi se mnogo svidjao,.Pa onda vredi tankovati,ali imace te kandidate,necete vi biti ni u 4 najgore a necete ni PO tako mi nekako delujete

                      Veceras dosta meceva dobrih,vi u tople krajeve idete,Tampa vs Daksi,Edmonton vs Was ,Toronto vs Fila (10 plus golova),St.Luis vs CBJ dve simpaticne ekipe meni,plus najbolji u Minesoti

                      I da bravo Devilsi preokret protiv ogavne mi Otave bravo na pobedi
                      Last edited by 61563; 28-10-17, 11:31.

                      Comment


                      • Prilicno dosadno i bez sansi u Tampi posle prve 0-0,a vidi ti Detroita vodi na Floridi

                        A sad je ipak vreme da se gledaju sampioni
                        Last edited by 61563; 29-10-17, 01:05.

                        Comment


                        • Dobise nas 2-1 bzvz

                          Zanimvljivi rez vcr,Pukla Tampa,dobio Detroit,Colorado dere Cikaga,Ajlandersi razvalili 2-6 Nesvil u gostima,Toronto opet zveknuo kuci...

                          P.S. Pogledati pobedonosni gol Tofolija u produzetku ono se ne vidja cesto....
                          Last edited by 61563; 29-10-17, 12:07.

                          Comment


                          • Sunce ti poljubim 5-0 jos prva traje,ocajni smo greske pozadi napred ako smo imali dva suta,samo jedan zicer Malkina,smesi se novi Cikago...

                            Comment


                            • Murray primio pet komada.. koliko ce tek ovaj drugi da primi

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Murray primio pet komada.. koliko ce tek ovaj drugi da primi
                                Gore nego protiv Tampe 4 meca po jedan gol dajemo i to za redom ,bez OT,i sad Saliven izmenjao malo napadacke lineje,al ocaj, Wiler hattrik

                                Marej danas nista,al zato je juce branio odlicno i sprecio ranije potonuce,dobro, bolje sad losa forma nego u PO

                                Jos sad samo fali da nas drknu i u NFL ovi tvoji iz hokeja
                                Last edited by 61563; 30-10-17, 00:12.

                                Comment

                                Working...
                                X