Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da svaki put kad igraju back-to-back, njima pukne makar sedam komada

    Razumljivo je da pojedinim igracima koji su osvojili 2 kupa za redom sad puca k*rac i da im ne pada na pamet da se trose na svakoj utakmici... a to se i tekako vidi na terenu u svakoj utakmici a pogotovo u ovim vezanim kad ni oni najbolji nece da zapnu malo jace nego samo kruze po ledu nezainteresovani.

    Drugo, bez dobrog bekap golmana nece daleko dogurati jer evo sta se desi kad je Murray umoran.. primi 5 golova za 15 minuta jer je odbrana ispred njega odron... ono je uzas. Svaku utakmicu koju sam gledao, bilo je cupavih situacija zbog odbrane.

    Trece, Letang ne zna kud udara. Ono je nevjerovatno kako lose on igra do sad. Pravili ga budalom veceras.. nedopustive greske za igraca njegovog kalibra. On trenutno igra najgori hokej u karijeri.

    ...cetvrta linija medju najgorima u ligi. Beskorisni likovi potpuno.


    Ovaj sastav je dobar za regularni dio sezone ali ni blizu tima koji je osvojio 2 vezana kupa. Vidjecemo tamo u decembru oce li se pojacati ili dizu ruke od napada na kup.

    Comment


    • Ne znam ali toliko se gresi u predaji paka cim se krene u napad i onda panika pa ako Marej iscupa ok ako ne nista,posle 2 gola krece to sto kazes kurcobolja,da se ne cimamo,doci cemo do PO pa onda cvrsto,sta znam

      Peti mec jedan gol dajemo,slede jos tri gostovanja,doduse mala pauza od par dana pa meni nesimpaticni Edmonton,Kalgari,pa Vankuver obilazimo malo meni "omiljene" Kanadjane,fali mi jos taj tvoj Karlson i Otava,ali realno ovo sve moze da se dobije

      Comment


      • Kakav play Johnny Hockey-a

        Nema sanse da povezu tri pobjede. Back to back Oilers i Flames pa dan odmora pa Canucks. Vidis i sam kako im dobro ide do sad kad imaju vezane. Jos ni jednu nisu dobili a prime pun k*rac golova svaki put.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Kakav play Johnny Hockey-a

          Nema sanse da povezu tri pobjede. Back to back Oilers i Flames pa dan odmora pa Canucks. Vidis i sam kako im dobro ide do sad kad imaju vezane. Jos ni jednu nisu dobili a prime pun k*rac golova svaki put.
          Poslao ih po burek ,ali ovaj WAS ja ne znam bas su mi luzerska ekipa sa puno dobrih igraca

          Dobijamo sve tri,jedino ako nas neka ne zezne pa izgubimo posle OT

          Comment


          • A jbg, svi timovi prodju i prolazili su kroz slicne faze kad su imali dosta dobrih igraca a redovno ga pusili u PO.

            Pa eto, tako su i tvoji prosli kroz slicnu fazu od '93. do 2001. i ako su u vecini tih sezona imali Lemieux-a koji je u tim sezonama kad je bio zdrav zavrsavao sa po 100, 120, 160 poena, a tu je bio i Jagr koji je tada bio najefikasniji napadac u ligi... plus Ron Francis i Joe Mullen, Kevin Stevens, Larry Murphy, Tom Barasso(mada su oni osvojili dva vezana kupa prije 1993. pa tesko ih iko moze nazivat luzerima... ovo se odnosi na tih 9-10 sezona frustracija u PO nakon osvajanja kupa).. pa jos Kovalev, Straka, Nedved, Zubov, Hatcher koji su svi bili vazan dio tima u jednom periodu sredinom i krajem 90-ih. Dominantna ekipa 90-ih ali uvijek kratkih rukava u PO.. posle toga je i uslijedio pad i onih paklenih 5-6 sezona rebuild-a koje su im i donijele igrace koji su osvojili 3 kupa zajedno.

            Nije ni WSH jedina ekipa koja trenutno prolazi kroz taj " luzerski" period. MIN, StL i ANA na primjer se isto tako pate poslednjih sezona. Svake sezone konkurenti za kup i svake sezone ga ispuse. Jbg, neizbjezan dio ove lige.
            Last edited by powerslave; 30-10-17, 09:42.

            Comment


            • Hahahahaha kako je ovo dobro kad MTL primi gol posle 20 sekundi



              Edit: Gle ovoga morona Cekam da krene LA-StL da ne gledam ovaj uzas vise...

              Edit: Opa, evo 2-2
              Last edited by powerslave; 30-10-17, 23:55.

              Comment


              • Ja gledam CBJ 2-0, Boston opet nista,prebacim na Floridu,a tamo manje publike nego u nasoj fudbalskoj ligi i naravno Nikita opet evo sad smanjise 1-2,ali sumnjam nece izgubiti

                Comment


                • Snajper by TARASENKO,odlicna 2 trecina STL padaju i Kingsi vcrs

                  Comment


                  • Sta rade Quick i Allen nocas... Moraju da nacnu Allen-a prije odmora.


                    Edit: Evo ga! Bravo,

                    Comment


                    • Fino bogami Bice pizdarije u trecoj ako ostane 2:3

                      Comment


                      • Odlicna trecina ,obe ekipe mi se svidjaju,i ako uz Tampu najbolji utisak na mene ostavljaju do sad Kingsi mislim da vcr gube

                        Comment


                        • Vidi, vidi... Tavares jos dva komada veceras. Zajebi novi ugovor sa Islanders-ima, treba da se preseli u TBL posle ove sezone. Imaju dovoljno cap space-a da ga potpisu ako prodaju TJ-a napr, pa zasto da ne. Jao, kakav bi to tim bio,a i sasvim je realno da se to desi.

                          ...sta radi Allen sve mu jbm

                          EK zavrsio sa -6

                          Edit: Bas steta za Kopitara na kraju.. kako mu se noge istopise, bas bzvz. Ma nema veze, dobar im je bio ovaj road-trip.. sto bi oni rekli "can't win them all".

                          Blues deset pobjeda u oktobru. Odlicno djeluje ovaj tim... ne znam, necu da ih ureknem jer svake sezone ocekujem dosta od njih i na kraju nista


                          Evo gledam sad TOR-SJ... ne vjerujem da cu gledati cijelu pa cu odgledati pregled posle. Odoh da gledam Stranger Things 2
                          Last edited by powerslave; 31-10-17, 02:51.

                          Comment


                          • Alen macka,drago mi sto su dobili nek se niko ne odlepljuje,bas me zanima dokle ce ova Tampa ovako

                            Sta bi ovo u Kanadi,sunce ti poljubim nisam gledao ne mogu dve mrske mi ekipe

                            Krenuli SJ i Toronto mislim da ce biti dobar mec i da nece Toronto izgubiti,al ne mogu da gledam dosta za danas

                            Comment


                            • Evo Matthews... Fino sacekao pak, dobro se snasao i sam sebi namjestio.

                              Comment


                              • Ipak dobise ajkukle,Toronto u laganom padu treci poraz u nizu

                                Vcr tanka ponuda ali bice festa u Detroitu prilika da se veze druga pobeda protiv Arizone, koja vrv jos slavi prvi trijumf ove sezone od sinoc

                                Vec ste ih dobili tamo ove godine pred kraj bese, ali bili ste bolji koliko se secam gledao sam poslednju trecinu tog meca

                                A mogli bi ovi iz Vegasa da vezu i drugi poraz u NY

                                Comment

                                Working...
                                X