Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Tugo....i jbt statitivu i sve...

    Comment


    • Morao ih je vala jednom WSH izbaciti Odlicno Mnogo je tri zaredom... Zato navijam i za Liverpul u LS, jer nije zdravo da jedan tim tri godine osvaja pa nije bitno ko je u pitanju.

      Comment


      • Forsberg ponovo dade bezobrazan gol veceras

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Morao ih je vala jednom WSH izbaciti Odlicno Mnogo je tri zaredom... Zato navijam i za Liverpul u LS, jer nije zdravo da jedan tim tri godine osvaja pa nije bitno ko je u pitanju.
          A...pa ne znam ok je to kad nije ekipa za koju navijas ,ja licno bi voleo da Pensi uzmu 10 zaredom ako moze ko i Zvezda recimo,a vrv bi i ti voleo da je Detroit u pitanju...al realno koliko god ja zeleo i verovao,i u ovom sportu ko i svim po meni odbrana donosi titule,a realno tu je PIT najtanji...a sto je najgore nekako mi VGK deluje najtvrdje,a Fleury je podivljao skroz...a ovaj WIN,majstori prave paradu i proslavu i prime 4 komada...i tacno sad nemam za koga ni da navijam ako ispadnu Jetsi...tacno mi sad TBL najmanje mrska...da se razumemo ,sve su to TOP ekipe,Nesvil pogotovo popunjeni skroz i napred i pozadi Forsberg je umetnik,ja volim i Arvidsona,....al jbg nesto ne volim sveukupno tu ekipu....VGK prva linja odlicna,jaki pozadi Fluri...Capsi su isto realno jaka ekipa,al ono oni su mi simbol luzera godinama pa ne mogu nikako za njih ostaje Tampa,koja je skoro celu sezonu bila najbolja,al sad mi se nekako cini da su pali,malo...videcemo..a sledece sezone nadam se povratku Stenlija
          Last edited by 61563; 09-05-18, 00:50.

          Comment


          • Pa normalno da ne bi bilo lose tri zaredom ako je moj tim u pitanju

            A od timova koji su i dalje u igri, navijam za Tampu. Prvo zbog Yzermana naravno, a onda i zbog Stamkosa koji mi je u pet omiljenih od aktivnih igraca. Da uzmu Stanley Cup, da moze za dvije sezone Steve na miru da nas preuzme kad KH napokon ode.

            Comment


            • Kako meni parovi deluju neatraktivno...ne znam ni koliko cu pratiti...pogotovo Vegas, mene ta ekipa uopste ne zanima, mozda sam staromodan...npr, da igra zapad Chi-Lak, ja bih gledao svaku...ili istok, NYR-PIT, ovako mi sve mlako, nema tu ni rivalstva...potencijalni matchup, Jets-Vegas, wtf

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • I to sto kazes.. gle timova Nesvil/Vinipeg, Vegas, Tampa i Vasington. Svi zajedno imaju jedan kup

                Jedino je Vasington kao fransiza nastao prije mog rodjenja jbt... Samo jednom igrali u finalu. Prije 20 godina kad ih je Detroit pocistio. Eto, napokon su prosli u finale konferencije, ali valjda nisam jedini kojem su oni vise preko one stvari i taman bi ja mislim svi pocinuli vise kad bi oni napokon osvojili kup. Toliko dugo su dominirali divizijom i nikad nista od njih na kraju.

                Nema... promijenila se liga. Cudno vrijeme doslo kad se za titulu bore Vasington i timovi koji su mladji od mene

                Comment


                • Napokon veceras utakmica... dva dana bez utakmica, tacno da se covjek ubije

                  Comment


                  • A ne ne mogu ja ovo da gledam gasim,samo mi teze pada sto je PIT ispao,jbt WAS ,samo treba F da bude WAS vs VGK,tacno ga necu gledati

                    Comment


                    • Sta fali, bolje i ovako nego Pitsburg da smara 3 godine zaredom. Sad kad su SJS ispali navijam da Oveckin osvoji, red bi bio.

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Sta fali, bolje i ovako nego Pitsburg da smara 3 godine zaredom. Sad kad su SJS ispali navijam da Oveckin osvoji, red bi bio.
                        Ne mogu ja kao navijac PIT,ja bih uvek da osvoje...a WAS mi je simbol luzera svaka cast Oveckinu,Kuznjecov,TJ..Svedjanima,al jbg ja za luzere ne mogu samo je Lebronto luzerskija fransiza u USA...i jos se provukose protiv PIT na par gresaka odbrane jbg,i sad natrpase TBL...al ajde valjda ce ovi Jetsi da izvuku sezonu...VGK mi je bas ono bzvz ekipa,navijao sam i za LA i za SJ koji su mi bas postali gotivni na kraju sezone,da ih izbace al sipak...

                        Aj WIN cisti sve do titule,nije trebao ni ovaj jedan da da VGK,al ajde valjda ce izdrzati
                        Last edited by 61563; 13-05-18, 01:18.

                        Comment


                        • Sta promasi Wheeler,al dobro ispravlise posle pp...sad bi mogla nek pracka Laine da padne...nema VGK da trazi nista u ovoj seriji,a vrv i niko, mozda TBL ako se vrati moze nesto Jetsima ufinalu..a Capsi ako prodju max 2 pobede mogu da uzmu Winipegu

                          Comment


                          • UOPAAAAAAAAAAAAAA

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              UOPAAAAAAAAAAAAAA
                              hahha..idemo Papi ,a subota je valja se

                              Comment


                              • Raspucao se WSH

                                Comment

                                Working...
                                X