Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Sramno sudjenje veceras... SRAMNO. Pa sad bi potpisao da moj Detroit ne vidi PO narednih deset godina, samo da LA izbaci VGK... eto.

    EDIT:

    Neka se tjeraju u tri picke materine LA Kings! Eto tako... tim koji postigne tri jebena gola u cetiri utakmice i ovako se vuce po ledu kad im je stani pani i treba da ispadne. Jebao im pas mater nesposobnu.
    Prosto neverovatno, sad stvarno sumnjam u namestanje...gledao sam poslednje dve utakmice izmadju Vegasa i LA u regularnom delu, to je gorelo, tempo, napadanje, i tad je gorelo Kingsima za PO, u svakoj je bilo 7 golova, ako dobro pamtim....ovo je strasno, imaju PP, oni imaju ulaz kao babe, bez zaletanja, neki nelogicni pasovi, forcheck nula, tempo nula, kretanje bez paka nula..bolje da nisu ni ulazili u PO, vise bi ih Dal ili Stl namucili

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    Comment


    • Na sve tri utakmice veceras je sudjenje bilo komedija. Makar po jedna major situacija dje je prosto nemoguce da sudije nisu vidjele... Ali top topova je ide PP za Kingse i Vegas koji lagano ima pet igraca na ledu

      A Kings koji se vuku po ledu kao kakve babe eee ono jos nisam vidio. Imaju PP nekoliko minuta prije kraja i oni ne upute udarac na gol Rekao sam vec, neka se tjeraju u tri lijepe i oni i Ducks-i raspali.

      Zanimljiva je serija izmedju WPG i MIN. Svaka utakmica tijesna, ali jebu sudije Minesotu bas kvalitetno i ako su im i onako sanse za prolaz male.

      Comment


      • Tampa odradila dobru defanzivnu utakmicu. Gomila penala sudjena protiv njih.. vecina neopravdano ali i tako su ovi iz NJ-a bili nesposobni da postignu gol. Nema nikakve sanse da NJ moze da okrene seriju. Tampa i ne igra nesto specijalno, ali pocinju da lice na onaj tim iz prvog dijela sezone.

        Sto bi mi sad bilo milo da SJS ponovo nakantaju Patke, ne bi li Carlyle popio otkaz. I Hakstol iz Filadelfije mora dobiti otkaz pod hitno... nesposoban covjek potpuno. Ne umije da spremi ekipu protiv najveceg rivala i to pred domacom publikom. Niko ne ocekuje da Fila prodje dalje, ali daj majku mu jebem makar malo sredi ekipu. Ovako ce Pit u drugu rundu svjezi i odmorni.

        Comment


        • Odlicna utakmica veceras. Martin Jones je u top formi. Bice fantasticna serija izmedju SJS i VGK.

          Comment


          • Vratio se Was, bice tu krljanja[emoji16] ja mislim da mi zavrsavamo u subotu ovo, sinoc smo ih dobili njihovim oruzjem, kontranapadom...Tukka dominirao

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Sean drzi Philu u zivotu, napeto bas.

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Lagano je lik igra sa pokidanim ligamentima

                Nego, veceras jedini Game 7 prve runde. Iznenadjujuce, ali bolje i to, nego nista Razbice ih Boston.

                Comment


                • Cekajuci PO...i onda kad se taman ponadam CBJ,ne opet WAS,al dobro realno su bolji tim od CBJ...

                  Iskreno se nadam jednom SF sa @Petrom i Bostonom al plasim se ovo kako je krenulo da ce se ona Florida potpuno obiti o glavu Bruinsima...

                  Za sad sve vise manje ide ocekivano,mada ja sam se nadao da mogu LA da izbace VGK,ispalo je metla a lako je moglo da bude i posle 3 meca i 3-0 Kingse,ali ..svakako ocekujem da SJ (koji su opasno digli formu bas pred kraj regulara i nastavili u PO),prodje VGK a SF,ja mislim Winipeg,mada protiv Nesvila ce biti po meni krvavo ali bukvalno,bas se mrze koliko se secam dva duela sam ih gledao ove sezone bilo je svega i tuce i preokreta i OT...a

                  Za kraj Finale i dalje vidim Winipeg,a na istoku pa ko drugi PIT...mada iskreno bice pakleno vec od starta sa WAS...komentar meca sa FIL nepotreban ,trebala je metla da bude al ajde...da se ne ispadne iz ritma
                  Last edited by 61563; 25-04-18, 23:37.

                  Comment


                  • Kako je odbrana dekoncentrisana, i Krug i Chara, dva komada na njihovu dusu

                    Bergie doktore [emoji3]
                    Last edited by petar84; 26-04-18, 01:22.

                    Comment


                    • Bice paklena poslednja trecina

                      Comment


                      • Dobar one timer. Brzo je ovo bilo u picku materinu.

                        Comment


                        • Ovu prvu veceras necu gledati, Vegas i Ajkule gledam sigurno.

                          Ne mogu da gledam PIT i WSH... WSH je jedna bezmuda, iskompleksirana ekipa, a PIT ima da izgubi u sledecoj rundi od Bostona ili Tampe. Ne mogu oni do trofeja sa kilavom odbranom.

                          Comment


                          • Neka idu VGK u tri picke materine... eto toliko od mene. Gasim utakmicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ovu prvu veceras necu gledati, Vegas i Ajkule gledam sigurno.

                              Ne mogu da gledam PIT i WSH... WSH je jedna bezmuda, iskompleksirana ekipa, a PIT ima da izgubi u sledecoj rundi od Bostona ili Tampe. Ne mogu oni do trofeja sa kilavom odbranom.
                              Posle onog sinoc treba naci novi epitet za WAS,bezmudost je suvise blaga rec..a za ovo drugo cemo videti..

                              Veceras bar za mene krece najzanimljivije QF Predators vs Jets,mada rame uz rame TBL vs Boston...

                              Comment


                              • Hellebyuck terminator..

                                Comment

                                Working...
                                X