Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by petar84 View Post
    Kako to mislis Toronto? Pa oni nece biti drugi u WildCardu [emoji16]

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    Pa cekaj oni nece ni ici u WC bice treci vi drugi u diviziji i to je prvo kolo,ako nesto nisu menjali opet u PO rasporedu

    Tj mozda vi predjete i Tampu sto sad izgleda realno i uzmete Atlantic,onda bi molgli cak i nas da nakacite,al kod nas se nista ne zna ko ce i gde zavrsiti
    Last edited by 61563; 02-03-18, 02:31.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Pa cekaj oni nece ni ici u WC bice treci vi drugi u diviziji i to je prvo kolo,ako nesto nisu menjali opet u PO rasporedu
      Pa nece oni biti u WC, ali mi cemo biti prvi, pa igramo sa drugim iz WC-a [emoji16]

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by petar84 View Post
        Pa nece oni biti u WC, ali mi cemo biti prvi, pa igramo sa drugim iz WC-a [emoji16]

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
        To sad ispisah ,samo sto mislim da bi isli na prvog sa WC,a ne dugog iz Metropolitana

        Prvi iz Atlantica ide na WC 1

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          To sad ispisah ,samo sto mislim da bi isli na prvog sa WC,a ne dugog iz Metropolitana

          Prvi iz Atlantica ide na WC 1
          Oba WC-a ce biti Metro, ja ne verujem u Floridu i njihov pohod na WC. E sad, nisam ni ja siguran, ja sam kontao da prvi sa najvise bodova ide na drugog iz WC-a...mada je stvarno realno da Tampa bude prva jer imaju od preostalih 17 utakmica 7 sa ekipama koje nisu u prilici za PO, ki imamo 20, od toga 4 sa takvim ekipama..mada Buffalo tuce i njih i nas 🤣

          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

          Comment


          • Sad sam bas pogledao danisam ja zaboravio ,kako je bilo prosle sezone osvajac ATL ide na WC1 trenutno Devilsi,a drgi i treci iz ATL igraju medjusobno prvo kolo,a prviz iz Metrpolitana ide na WC2 dok ,drugi i treci medjusobno prvo kolo.

            Ako nista nisu menjali za ovu sezonu tako ide PO

            Comment


            • Licno bih voleo da ovako ostane eventualno da budemo samo drugi a FILA treca, pa u prvom kolu sa njima,a vi se lepo ganjajte sa Torontom

              Comment


              • Pa da, ali je MTL imao 103p, a Was 118..zato je MTL isao na NYR (wc1), a WAS na TOR (wc2)...tako da ja mislim da prvi na istoku uvek ide na WC2 bez obzira na divizije.... Slawe, ukljuci se, ti to sigurno znas bolje od nas

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                Naravno, ovo je prosla sezona
                Last edited by petar84; 02-03-18, 13:04.

                Comment


                • Originally posted by petar84 View Post
                  Pa da, ali je MTL imao 103p, a Was 118..zato je MTL isao na NYR (wc1), a WAS na TOR (wc2)...tako da ja mislim da prvi na istoku uvek ide na WC2 bez obzira na divizije.... Slawe, ukljuci se, ti to sigurno znas bolje od nas

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                  Naravno, ovo je prosla sezona
                  Pazi moguce ,ja pratim sve zivo ,pa mi se mozda raspored u NHL PO(a svakako mi se ne svidja ovaj sistem) ,pomesao,od fudbala ,basketa tenisa i ostalog,al sad da me neko pita zelim stvarno Filu u prvom kolu ali da PIT bude drugi

                  Power zna al vcr kad ustane odgovorice vrv

                  Comment


                  • Tako je. Tim sa najvise osvojenih bodova u konferenciji uvijek igra protiv WC2 u prvoj rundi.

                    Comment


                    • Nego, nikako da pomenemo Barkov-a i njegovu sjajnu sezonu. Sta bi dao da ga vidim u dresu Detroita. Strasan 2-way centar... I jedno kvalitetno mlado krilo tipa Mikko Rantanen ili Boeser napr... Moze i Barzal na centru Barkovu je ovo vec peta sezona... kako vrijeme leti u pm.

                      Comment


                      • Meni se ovi mladji vise svidjaju pre svega Barzal razvalio sezonu,i ovaj Boeser koji nas redovno natrap...jedini problem svih pa i Barkova i Rantanena ,svi igraju u pogresnim klubovima

                        Comment


                        • E mnogo dobro igramo ove OT...mada je sinoc trebalo sve da bude gotovo u regularnom, ali ajde,treci gol bas naivno primljen ali bas,a i prebrzo ispustena prednost od 20...svakako brojimo sitno do pocetka najvaznijeg...sledeca protiv FILE,pobedom mislim da bi sacuvali drugo mesto u Metro do kraja,... mada mogao bi WAS da se pojuri...

                          MVP..za mene Malkin,ali vrv ce biti Kucerov sem ako se Tampa i on ne raspadnu nekim cudom do kraja,ali ne bi trebalo

                          Comment


                          • Za mene je(do sad) MVP Kopitar. Vec sam to pominjao prije par mjeseci. 27G 44A, 71PTS na 66 odigranih utakmica, plus-17... 26 poena vise od drugog najucinkovitijeg igraca svog tima, Brown-a.

                            Taylor Hall se bas pomamio u drugom dijelu sezone i vjerujem da kad bi se danas glasalo da bi on uzeo nagradu Salu na stranu, Kucherov gazi ove sezone, ali licno mislim da Kopitar vise zasluzuje MVP. Zato sto Kucherov koliko god genijalan bio, igra u timu koji ima potencijalnog Vezina pobjednika, potencijalnog Norris pobjednika, Stamkos-a pored sebe i igra u timu koji juri na President's trofej. Razlika izmedju Kopitara i ostalih kandidata za MVP je sto on igra two-way hokej i sto je kandidat i za Selke(koji po pravilu uzima Bergeron koji bi bio i kandidat za MVP da se nije povrijedio, a ovako mozda ni Selke ne dobije).

                            Ja uvijek dajem prednost centru prije krila. Fenomenalni su i Kuch i Hall i Ovi... ali nema tu price, centar radi duplo vise posla u napadu a jos ako igra i odbranu pa to je onda to sto se mene tice kao ljubitelja hokeja. Zato vise cijenim Kopitara i Bergeron-a... od ovih mladjih Barkova i Couturier-a.

                            Malkin ofanzivno sabija ove sezone.Isto tako Giroux, Tavares, Marchand, Wheeler, MacKinnon, Stamkos, Eric Staal koji se povampirio , McDavid, Kessel, Gaudreau... Svi oni su tu u nekoj prici za MVP-a, ali Kuch, Kopitar i Hall malo odskacu od ostalih.

                            Ja sam vjerovatno malo subjektivan kad je Kopitar u pitanju, ali zbog njegove sveobuhvatne prisutnosti na ledu i dobrih brojki ove sezone, ima realne sanse da bude MVP. Samo da udju u PO jer se na kraju sve svodi na to.

                            Comment


                            • Sve si ,lepo napisao,nemam sta da dodam samo da se slozim...ja prvi obozavam Kopitara,cak mi je LA od starta simpatican,ali ako izvise za PO,...onda sam zbog toga izdvoji ovo 2 dvoje...a svi ovi koje si nabrojao su sve bolji kako dolazi kraj,Mekdejvid bukvalno sam drzi napad Edmontona i bas je brutalan...kao i osatle koje si pobrojao...Nju Dzersi,bukvalno drze u u trci za PO Hall i Palmieri...al opet pre bih njih izbegao iako su u blagom padu,ja zelim FILU....i bas odgledah Patke i jesu zeznuti i bas bih voleo da ih neko izbaci, pre velikog finala,dosta tvrda ekipa i konkretna u napadu...lagano su prosli nocas WAS,koji kao sve nesto napada,al ni gol da daju...Nesvil,bas zeli titulu ,odlicni su i kao sto rekoh sa zapada meni se Winipeg bas svidja....a na istoku jbg moram Pens...ali izdvojio bih jos po meni Tampu i Boston ,kao najozbiljnije za veliko finale

                              Comment


                              • WSH je krenuo nizbrdo Holtby se trenutno raspada, svasta prima covjek... a ni odbrana mu ne pomaze. Bice to uobicajena prica za njih u PO.

                                Fila je simpaticna ekipa, ali ni oni a ni NJ nemaju sta da traze u PO s obzirom koliko golova primaju.

                                NSH, ANA i LA(pod uslovom da udju) su ekipe protiv kojih je pakao igrati na cetiri dobijene. Ovamo na Istoku, Tampa i Boston... i Pensi, zato sto imaju tri ponajbolja igraca, a ne zato sto imaju kvalitet pozadi.

                                Comment

                                Working...
                                X