Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Nash. Vidim da su navijaci NYR prezadovoljni(nisam vjerovao da moze toliko da se izvuce za njega).. a i navijaci Bruins-a bi trebali biti zadovoljni. Nije Nash jos uvijek potrosen, samo mu treba svrha i motiv a to je upravo ono sto ce naci u Bostonu. A vidim i da je Gionta potpisao danas... e to vec ne razumijem... vjerovatno se peru pare njegovim ugovorom

    Pens i Bruins zavrsili posao, sad da vidimo sta Tampa i Toronto imaju u planu.

    Comment


    • Razlicita su misljenja u Bostonu...Nash vazi za igraca koji nista ne uradi u PO. Ali opet s druge strane, mi smo resili Beleskey-a...ako poredimo Spoonera i Nasha u igri 5-5, to je nebo i zemlja...Tor je uzeo Plekaneca, ne ocekujem nesto spektakularno od njih, a Tampe se bojim, smekaju McDonagh...Gionta, to sam Bog ne zna zbog cega, ja kontam da ce mart biti paklen, do kraja sezone idu mecevi na dva dana, ali opet, Gionta wtf..... Gde ce Green?

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

      Comment


      • Tampa, Vegas, nazad u Vasington mozda... Ne znam stvarno. Steta bas je gotivan lik ali je i jedini za kojega mozemo da dobijemo pika prve runde.

        Mene najvise interesuje sta ce biti sa Karlsson-om. Treba bjezati iz one rupe sto prije. Znam da od operacije nije to vise isti igrac, ali prilagodice se on promjeni prije ili kasnije ... Sto bi volio da ga vidim u Tampi. EK, Stamkos i Kuch... majko mila

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Tampa, Vegas, nazad u Vasington mozda... Ne znam stvarno. Steta bas je gotivan lik ali je i jedini za kojega mozemo da dobijemo pika prve runde.

          Tomas Tatar ode u Vegas za: 2018 1st 2019 2nd 2021 3rd I ako mi je Tatar bio medju drazim igracima, ovakav return za njega se nije mogao propustiti. Solidan je to igrac i sve najbolje u Vegasu! E posto smo za njega dobili ono sto nam je trebalo, sad mi je jako milo sto je Green ostao. Hahahaha pa koliko god bio nestrpljiv kad je u pitanju odlazak KH-a u penziju, moram priznati da je danas odradio dobar posao.

          Ali gledaj kako je Yzerman ogulio NYR

          Dobar trejd Jets-a i Blues-a. Obije strane dobro prosle.

          Kane napokon trejdovan. Nisam ocekivao da ce zavrsiti u SJ-u. Nesvil doveo jos jedno krilo, Ryan Hartman-a. Mozd malko visoka cijena za njega, ali idu na sve ili nista

          Ali Tampa... McD nije Karlsson, ali je ipak ono sto im treba + Miller koji ce biti itekako koristan.

          Ja i dalje ostajem pri svojoj prognozi TBL-ANA u finalu.

          Comment


          • Smlaticemo i u Tampu ako je neko ne skine pre nas,izjednacise Devilsi...al ok Decko polako ulazi u formu taman za PO,jbn odbrana mora bolje.
            a
            A licno mi se Patke ne svidjaju al su ok i ne bih njih u finalu koliko sam gledao uopste nam ne leze oba mece su nas lako dobili koliko se secam,al pojmam nema ko sa zapada svidja mi se Winipeg

            Lets'GoPens po trecu u nizu ,polako pocinje zagrevanje za najbitnije
            Last edited by 61563; 28-02-18, 00:40.

            Comment


            • Nezgodne su ove ekipe kojima gori za bodove...eto sinoc, nas Carolina namuci, Devilsi vas...Florida tukla Toronto..LA Vegasa obe...

              Niko ne spusta gace [emoji16]

              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by petar84 View Post
                Nezgodne su ove ekipe kojima gori za bodove...eto sinoc, nas Carolina namuci, Devilsi vas...Florida tukla Toronto..LA Vegasa obe...

                Niko ne spusta gace [emoji16]

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                Slazem se zato je meni NHL i zanimljiviji i za pracenjei od NFL i NBA ,a sta tek reci za PO nema boljeo NHL

                Inace sutra sa vama

                Comment


                • NHL i MLB su majka... svako svakoga dobija mada su regularne utakmice manje bitne jer ih ima pun kurac ali se svakodnevno desi nesto bitno. A slazem se da je Stanley Cup najteze PO takmicenje u USA(i Kanadi).

                  Comment


                  • Kakva ludnica

                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                    Comment


                    • Je li Murray i dalje povrijedjen? Ne sjecam se sta su rekli za njegovu povredu tj. koliko dugo ce biti odsutan.

                      A vama Bergeron odsustvuje do PO-a je li? Ne gledam veceras, ali vidim da se izvlaci loto

                      Comment


                      • Ovo je tuga..nemamo mi odbranu za ekipe u TOP formi u kakvoj je sad Boston,mucno vise za gledanje bice dvocifreno na kraju...Marej povredjen al mislim da nece puno,ne znam koliko,al nije samo ovo do golmana

                        Comment


                        • Nije valjda da i ovde Boston krca?
                          sigpic

                          Comment


                          • Krcaju ove sezone opasno.

                            Comment


                            • 8 komada i jos trecina kuku,ovo ne treba gledati vise mazohizam bi bio tezak setim se onih 10-1 od CHI sa pocetka sezone

                              Dace Bog da ih skloni Toronto u prvoj rundi oni mogu da natrpaju bas puno,al i da prime

                              Al Boston trenutno pa mozda i najbolji u formi u ligi,ako zadrze za PO ovo bas ce biti zajebani
                              Last edited by 61563; 02-03-18, 02:15.

                              Comment


                              • Kako to mislis Toronto? Pa oni nece biti drugi u WildCardu [emoji16]

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X