Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Moramo malo da se podsetimo legendarne MTV svirke:




        Obavezno procitati prvi komentar u komentarima
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Moramo malo da se podsetimo legendarne MTV svirke:




          Obavezno procitati prvi komentar u komentarima
          hahahahahha just maybe

          https://www.rollingstone.com/music/m...t-1993-120007/

          Bukvalno kao da sam ja pravio listu. Ova svirka je stvarno nesto najbolje iz tog vremena ali Kurtov nastup je poezija. Sijetl dominira uglavnom.

          Da se podsetimo i ovoga:

          Last edited by mark !t zer0; 21-12-18, 15:31.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Nikada nisam voleo Kobejna .... ne znam zasto.
            Edi mi je veca faca ... mada je Kurt bio popularniji - to se jos vise prikazalo nakon smrti (Tose Proeski fazon) .


            Ali sve sve, onaj car kada kaze "mozda sam malo preterao, i burnije reagirao" KRALJ!!!!
            Jbg, cura se igrala sa svetinjom. Razumem ga u potpunosti. Secam se samo koliko sma ja stvari snimao tih 90ih ... pogotovo pocetkom 90ih. Crtace prvo (Nindza kornjace, Sablju i Zvezdane Serife, Voltrona, Roboteka, Transformerse) a nakon toga sve zivo pa i neke zanimljive koncerte, filmove, serije. Ubio bi nekoga da mi to tada presnimi. Ova cura je jos dobro prosla .
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nikada nisam voleo Kobejna .... ne znam zasto.
              Edi mi je veca faca ... mada je Kurt bio popularniji - to se jos vise prikazalo nakon smrti (Tose Proeski fazon) .


              Ali sve sve, onaj car kada kaze "mozda sam malo preterao, i burnije reagirao" KRALJ!!!!
              Jbg, cura se igrala sa svetinjom. Razumem ga u potpunosti. Secam se samo koliko sma ja stvari snimao tih 90ih ... pogotovo pocetkom 90ih. Crtace prvo (Nindza kornjace, Sablju i Zvezdane Serife, Voltrona, Roboteka, Transformerse) a nakon toga sve zivo pa i neke zanimljive koncerte, filmove, serije. Ubio bi nekoga da mi to tada presnimi. Ova cura je jos dobro prosla .
              Ali, moras priznati da nije bilo njega da otvori vrata velike scene za grunge pitanje bi sta bi bilo sa ostatkom te scene i da li bi bili to sto jesu. Mada, ima i ono da kvalitet uvek pronadje put. Ali neko je morao prvi biti. Nirvana je bas napravila bum i stekla ogromnu popularnost, sto njemu bas i nije prijalo i nije znao da se nosi sa tim. To je valjda i jedan od vecih razloga za njegov odlazak uz teske droge pomesane sa bas teskim detinjstvom. Bio je svakakav, ali uvek iskren i neverovatno talentovan.

              A upravo sam saznao za ovaj unplugged preko kasete koje su burazer i cale snimili. Suvo zlato za njih, tako da razumem lika iz komentara.
              Last edited by mark !t zer0; 21-12-18, 15:45.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Sto se tice muzike tu nista nisam rekao. Nije Nirvana bez razloga bula tu gde je bila. Ko pojava mi nije "lezao". Talentovan naravno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Vidis, meni su Alice in Chains i Soundgarden bolji i od Nirvane i od PJ-a. Nirvana mi nikad nije legla kako valja.. AIC definitivno omiljeni grunge bend Jar Of Flies jedan od najjacih albuma ikad.

                  Comment


                  • Comment



                    • "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X