Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Last edited by torpedo; 07-01-18, 19:45.

      Comment


      • Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Comment


          • Evo jos jednih heroja iz mojih mladalackih dana. Imaju masu dobrih stvari ali ove dve su stvarno nesto posebno.



            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment




                          • Slusao ga uzivo 2015. Kako sam samo uzbudjen bio zbog njegovog koncerta i covjek je opravdao sva moja ocekivanja... Covjek je genije. Slusao sam i Mayer-a prosle godine... mada je to bio Dead and Co. koncert, svakako je sabio momak. Ovo ljeto ce biti prilike da se ode na koncert Tedeschi Trucks Band-a da se cuje i nevjerovatni Joe Trucks. Ta trojica su, po meni, najbolje od mladje generacije.

                            Gary Clark Jr. je dosta dobar. I njega bi volio cuti uzivo.

                            Comment


                            • sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X