Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock & Roll

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja njih obozavam. Prosle godine sam poceo "rukav" na temu Iron Maiden-a... na zalost, nesto sam se posvadjao sa drugom koji treba da uradi taj rukav tako da su radovi stali dok se ne izmirimo Uvaticu ga sad kad bude novogodisnja zurka, pa ili cemo da se izgrlimo ili cemo se poubijati


    E vidis plan je da se zavrsi i da se doda boja... treba da ide gore oko ramena i do grudi, i onda cemo ostatak ruke da isplaniramo i vidimo sta i kako.
    Last edited by powerslave; 28-12-17, 00:42.

    Comment


    • To je sa Fear of the Dark albuma ... mozda je bolje da ne bojis
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ma ne znam... mi smo planirali bili da cijeli rukav bude u boji. No ajd, vidjecemo za to... treba prvo i ovu da zavrsim. skup je to hobi mogu ti rec

        Comment


        • Kazi slobodno, koliko ce sve da kosta?
          Sada kad malo razmislim ovaj cover je mozda i najbolji za tetovazu tog obima .... svi ostali mi ne bi legli.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Scott(moj drug sa kojim sam u zavadi ) drzi salon za tetoviranje i on naplacuje 250$ po satu. E sad, i on obozava IM i posto smo prijatelji je pao dogovor samo da ga pustim da uradi rukav koji ce da se sastoji od Edija sa raznih albuma Mejdena i da ne brinem oko para. Ovo je bio prvi dio oko kojeg cemo da gradimo ostalo. On je ovo odradio za 4-4.5 sata cini mi se... Trazio mi je 250$, ja sam mu dao 400$. Kad se izmirimo, nadam se da ce cjenovnik ostati isti

            Cijena varira i od zavisnosti dje se tetovaza nalazi. Ako ces da radis rebra, onda podignu za jos 30% uglavnom jer ljudi ne mogu da sjede dugo i cimaju se zbog bola. Stopala, listovi i unutrasnji dio bicepsa su isto uglavnom skuplji. Ja ne znam... to je sve od osobe do osobe. Meni list uopste nije bio problem... cak sam i zaspao u jednom momentu a radio je lik 6 sati. Na obije ruke imam uradjene unutrasnje bicepse.. to boli kad se primakne pazuhu. Podlaktica me nije boljela toliko koliko je nekako gadan osjecaj bio
            Last edited by powerslave; 28-12-17, 01:06.

            Comment


            • Skupo to u Americi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ma jeste. Cak i ovi klinci koji su do juce bili segrti, cim ih unaprijede odma dizu cijene na 100-150$ po satu. Naravno, uvijek mozes kod nekog kitchen wizard-a da odes koji ce da ti to otalja za 50$ pa posle mozes na amputaciju. Ja sam u takvom nekom drustvu da mi je 90% drugova radi kao tattoo majstori, ovih ostalih 10% radi po lokala Ovaj sto mi je radio list 6 sati nije htio pare da uzme... pa sam mu uvalio dva percoceta i bocu viskija

                Comment




                • Kad svira Tommy Iommi.

                  Comment




                  • Achtung Baby, Zooropa... ZOO TV i Bono kao Mr. MacPhisto koji pjeva "in a fat lady's voice"... Koliko god g*vana doticni pojeo u poslednjih 15 godina, mora mu se priznati kakav je mamojeb i showman bio prije nego sto je zastranio. Jednostavno genijalno.

                    "... midnight is where the day begins..." E moj Bono, sta se tebi desilo!?

                    Eh, da... malo koji bend moze u istu recenicu sa njima iz ovog perioda. Koliko god to nekome smijesno zvucalo. U2 je sa tom ''metamorfozom" u toku ranih devedesetih jednostavno zgazio sve pred sobom.
                    Last edited by powerslave; 29-12-17, 05:38.

                    Comment


                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment




                      • Pogledaj samo na sta Warren Ellis lici... kakav je to genije.

                        Comment


                        • Comment



                          • "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • I poslednja Banetova poruka u 2017..


                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • I prva Banetova poruka u 2018...


                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X