Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Moze li da se u pravila uvrsti zabrana potpisa "Pravda za....."?
    Zasto bi?

    Comment


    • Originally posted by A P
      Postojao je prijedlog da se naslov pricaonica promjeni u: prcaonica.
      Misljenja sam da bi to umnogome smirilo uzavrele strasti.
      Doduse, postoji i stav nekih, da bi ta sitna lingvisticka promjena samo jos dodatno uzburkala ovu, kako vi to kazete 'barustinu'.

      Kakav bi bio vas pristup ovome prijedlogu o preimenovanju?
      Pokušah šaljivom retorikom sktenuti pažnju publiukumu ovdašnjem da je ta tema od svog otvaranja postala mestom sukoba. Inicijalna ideja o druženju i ćaskanju pretvorila se u podele i prepirke. Upisi na temi preplavili su baruštinu ovdašnju skrajnuvši njenu osnovnu svrhu a to je sport i diskusije na sportske teme.
      Zato pozivam na ukidanje kako ove tako i sličnih tema.
      Uz sport sasvim su dovoljni kulturni sadržaji u vidu muzike, filma i književnosti.
      Last edited by pecaros; 11-10-17, 18:53.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Pokušah šaljivom retorikom sktenuti pažnju publiukumu ovdašnjem da je ta tema od svog otvaranja postala mestom sukoba. Inicijalna ideja o druženju i ćaskanju pretvorila se u podele i prepirke. Upisi na temi preplavili su baruštinu ovdašnju skrajnuvši njenu osnovnu svrhu a to je sport i diskusije na sportske teme.
        Zato pozivam na ukidanje kako ove tako i sličnih tema.
        Uz sport sasvim su dovoljni kulturni sadržaji u vidu muzike, filma i književnosti.
        Upravo tako i slažem se, isto sam predložio. A kome je do ćaskanja, ima dosta društvenih mreža danas. Bilo je mnogo bolje stanje bez teme pričaonica, ovako su sukobi neminovni. To su takvi ljudi, podbadali su jedni druge, i opet će. I ne krivim ih, 100 ljudi 100 ćudi, ali ipak je sportski forum.

        Pričaonica definitivno bespotrebna i uzrok većine sukoba.

        Comment


        • Vi bi ljudi samo ukidali. Ako vam se ne sviđa nemojte ni ići, promjeniš kafanuako se ne možeš kontrolisati ne cugaš.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Upravo tako i slažem se, isto sam predložio. A kome je do ćaskanja, ima dosta društvenih mreža danas. Bilo je mnogo bolje stanje bez teme pričaonica, ovako su sukobi neminovni. To su takvi ljudi, podbadali su jedni druge, i opet će. I ne krivim ih, 100 ljudi 100 ćudi, ali ipak je sportski forum.

            Pričaonica definitivno bespotrebna i uzrok većine sukoba.
            Tvoj i moj to mu dođe već dva glasa za
            Ostaje upitno koliko je glasova potrebno da bi do ukidanja došlo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Zasto bi?
              Iz prostog razloga sto je to krsenje pravila foruma o komentarisanju banova i zato sto se kroz te potpise opravdavaju sve peezdarije koje doticni forumasi naprave.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Zasto bi se ukidala tema?
                Skoro svaki forum ima off deo, sto bi mi bili izuzetak?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Moraju da se smire strasti,da se hladne glave razmjene argumenti i iznesu kontruktivna rjesenja.Ova kriza traje predugo,tesko mi je svakodnevno citati uvrede i medjusobna optuzivanja dojucerasnjih prijatelja.Nesto se mora preduzeti sto prije dok situacija ne izmakne kontroli.Svi treba da pokazu razumjevanje jedni za druge.Ja se nadam da ce forum iz svega ovoga izaci jaci nego ikad i da ce ljubav cvjetati. P.S. Vratite Akija ako boga znate.

                  Comment


                  • akiju je istekao ban, danas je i postovao
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Toooooo.Ima nade za ovaj forum.Iza tresnje zora svice sto bi rekao Halid Beslic.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Iz prostog razloga sto je to krsenje pravila foruma o komentarisanju banova i zato sto se kroz te potpise opravdavaju sve peezdarije koje doticni forumasi naprave.
                        Kad se kaze pravda, ne misli se nuzno na ukidanje bana i opravdavanje te kako bi ti nazvao pizdarije, nego se trazi revizija odluke koja bi bila nepristrasna i objektivna.

                        Comment


                        • Jedan od primera kako ne bi trebalo banovati je svakako ovaj Maricev nacin.
                          Nije problem kazna koja je svakako zasluzena nego nepotrebna recenica u takvom tonu.

                          I na tome treba poraditi inace su ovo sve price u prazno.

                          Taman da smislis jos koju duhovitu opasku zbog koje ces da letis duze
                          Mnogo lepse zvuci ---> Spam - 24h kazna.

                          Ali dobro to je Maric sa njim moramo raditi duze
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Za ovog clana nije mi zao, prema drugima cu da imam postovanje i napisacu normalno.

                            Comment


                            • Meni nije problem komentar bana, ali mislim da nisi trebao da brises njegove postove. Nema svrhe, barem i drugi da vide zasto je dobio ban.

                              Comment


                              • Done

                                Comment

                                Working...
                                X