Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    To ti je kazna jer nisi ispostovao okladu sa Akijem

    Najbolje da stavite anketu kome od banovanih da se smanji ban. Nesto kao sto je Poncije Pilat dozvoljavao starim Rimljanima da jednoga oslobode

    Ne, mozda je ipak najbolje da se daju jasni kriterijumi.

    Comment


    • Apelujem administraciji da se promeni nick Sandugp u Littlefinger.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Ne, mozda je ipak najbolje da se daju jasni kriterijumi.
        Daj nam neki primjer sa drugih foruma, pomozi...

        Nije mogice tocno definirati unaprijed duzinu bana za odredeni prekrsaj. Jebiga, jednostavno nije.

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Daj nam neki primjer sa drugih foruma, pomozi...
          Ne treba sa drugih imali smo Vladanov pravilnik ali je letos promenjen

          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ne znam idem samo jos na meteo forum, tamo nema banova. Niko nema licna prepucavanja, a postovi o politici se brisu. Ne pratim sve forume da bih bio kompetentan. To ima ljudi koji su vise zaokupljeni i bolje upoznati, samim tim i kompetentniji. Mene interesuje forum na kom pisem.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Ne treba sa drugih imali smo Vladanov pravilnik ali je letos promenjen

              Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
              Zar je tamo pisalo koliko ce odredeni clan dana odmoriti usred nekog prekrsaja? Evo prosao sam samo dvije stranice banova, i Bojana, JC, manda su razlicito banovali za isti prekrsaj(provociranje i vrjedanje). Kako je to moguce ccc

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Zar je tamo pisalo koliko ce odredeni clan dana odmoriti usred nekog prekrsaja? Evo prosao sam samo dvije stranice banova, i Bojana, JC, manda su razlicito banovali za isti prekrsaj(provociranje i vrjedanje). Kako je to moguce ccc
                Stajalo je npr. spamovanje 3-7dana,vređanje-xy dana, zabrana politike i kazna xy dana...

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Pa vidis da se provlaci pitanje, da li je fer ili nije. I ti sam po svom primeru kritikujes administraciju.
                  Ono sto ja pricam nema veze sa tvojim banom, vec sa poredjenjem Erikovog i Rosonerovog koji su slicni prekrsaji ali je jedan sankcionisan znatno blaze nego sto bi trebalo; ili jedan je sakcionisan znatno strozije nego sto bi trebalo (gledajte to kako vam je drago).
                  E sada je pitanje zasto je to tako?
                  Pa tako je zbog lose definisanih pravila i sta ,kad i koliko,licnih odnosa,znam da nema veze sa mojim nego sam povukao paralelu jednakost/nejednakost
                  A ovo sam iskometarisao bojanu jer tako i mislim sa njom moze al na tenisu onako kako bi ja pisao o RF, a i o Noletu proslo bi banovanjem ,iako sam navijac Noleta,ali njih dvoje ko da su bezgresni i da su svete krave na tenisu pa ako im se napise da im je majica ruzna mozes da odes na hladjenje,a mislimda i treba biti dozvoljeno komentarisanje rada administracije da bi se nasli kompromisi ako nesto nije kako valja ili ima problema na forumu

                  A i ovo sa Bojanom se ja malo zezam na tenis ne idem digao sam ruke a ona se na drugim delovima foruma ne mesa,bilo proslo,ali evo opet se desava samo sa drugim clanovim jer se situacija nikad ne razresi i postave jasni kriterijumi

                  Comment


                  • @ Mrkela
                    Pa zato i kazemo da bi trebalo da se napravi kriterijum. Ovo nije uopste protiv administracije, ako je Vladan tako shvatio. Ovo bi sprecilo nezadovoljstvo kod clanova, dizanje buke, zaljenje, kritikovanje admina, izvuklo bi odredjene admine iz nezavidnog polozaja da ih svi napadaju, pa da moraju da se brane i "opravdavaju" potez, ukinulo licnu netrpeljivost prema neki clanovima ili dobre odnose prema drugim. Znaci pogodovalo bi i jednima i drugima.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Stajalo je npr. spamovanje 3-7dana,vređanje-xy dana, zabrana politike i kazna xy dana...

                      Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                      Stajalo ali se nije tako ophodilo i nitko se nije bunio.

                      Ja dobijem ban na mjesec dana od prskaja jer napisem "evo Rafinih suza, ali suza radosnica" nakon osvojenog RG,a dan prije su se jel najavljivale Rafine suze zbog poraza. Znaci provokacija, ali i odgovor na provokaciju.
                      Ali on se tako ophodio i boli ga briga, dero je svima tabane. Sad ne smijes nikog banat
                      Last edited by Mrkela; 11-10-17, 00:24.

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Daj nam neki primjer sa drugih foruma, pomozi...

                        Nije mogice tocno definirati unaprijed duzinu bana za odredeni prekrsaj. Jebiga, jednostavno nije.
                        Sta nije moguce kako nacinonlan,rasna,verska uvreda ili licno vredjnje psovanje porodice i neke optuzbe licne prirode prva kazna mesec dana,ako se ponovi opet 3 meseca ako se ponovi opet cao zdravo sa foruma
                        A ostale gluposti i sitnice ne treba banovati sem ako se ne pretera i namerno nesto sabotira u nekoj nenormanoj meri tipa spamovanje.ili ako bas mora 5 do 7 dana
                        Last edited by 61563; 11-10-17, 00:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Ono nije bila ksenofobija. Ksenofobija je iracionalna mrznja prema strancima, tj. ljudima druge nacionalnosti. Ja sam na ovom forumu u vrhunskim odnosima s ljudima druge nacionalnosti i za mene se ne moze to nikako reci. Svi postovi su tu i mozes da ih pogledas. Vasa je stvar kako vi vidite te postove.
                          Originally posted by Победа View Post
                          Знам да је ова слика десно пропаганда, јер је та обишла свет како човек с дететом не може да прође ограду коју је зли Орбан поставио. Испоставило се да је тај лик борац Хезболаха.

                          Зато ћемо ми дати деци овој уџбенике, сутрадан пасоше па када схвате да немају због чега да живе јер немају породицу, онда ће да се детонирају, је л' тако?

                          Поента је да ће та деца данас добити уџбенике пре наших, да ће та деца сутрадан добити посао пре наших итд. и да ће имати већа права.



                          Је л' Европа у тим тренуцима имала проблем с радикалним хришћанством или православљем? Је л' су се дешавали терористички напади по Европи од стране Срба?
                          Ovo nije za ban?

                          Inace stav ti je bio u nekoliko postova toliko pogresan nevezano za to vece, ali meni tada kao modu nije da se mesam.

                          A generalno dizanje tenzije sto si ti radio 2-3 nedelje u kontinuitetu nije za ban?I da dobijaju se banovi za dizanje tenzija i to bi dobio od mene da nisam popustljiv.

                          Ne grese oni koji traze ban, gresim ja koji sam to dopustao.

                          Zapravo napravio si toliko sitnih prekrsaja od kada smo ja i Wolf modovi, da bi trebalo od svih ljudi ti najmanje da se bunis jer si ti jedan od likova kojem je data veca sloboda.Od svih ljudi koji su pisali ovde, ti si najvise prednjacio po prekrsajima.

                          Sada kada citam ponovo, trebao je taliesin da dobije 45-60 dana, ali to povlaci i tebe i Akija zato sto ste ga ''isprovocirali'' samo su to neki sitni banovi.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ne treba sa drugih imali smo Vladanov pravilnik ali je letos promenjen

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Ne budi naivna Maro, nije to moj pravilnik, to je prekopiran pravilnik sa nekog random foruma.
                            sigpic

                            Comment


                            • A i više to potenciranje kako je neko napustio forum zbog nekog. Svašta..da mi je znati ko su ti fini ljudi i zbog koga.. pošto Mara malo, malo pa neke insinuacije baca, a sve se nešto snebiva da kaže...


                              Elem Mariću... ne zameram ti, što bih. Samo su tvoja očekivanja prevelika..ja niti očekujem izvinjenje, niti ću ga dobiti, niti je bitno na kraju. Tako je kako je, ništa od ovga nije trebalo da bude ovako, pogotovu posle toliko prethodnih godina NORMALNIH forumaških odnosa... ili sam bila u zabludi?
                              Samo iskreno nije mi jasan ovaj tvoj poriv za ovakvim postom. Mislim otkud to? Sad da nisam baš bitna ..pa mislim da smo svi bili jednaki, hteo si da kažeš nisam na onaj način uticala na ljude ovde da ih ucenjujem i da branim nekome nesto kao što je Gang rekao, to jel da?
                              I btw...sama sam skinula admin funkciju i privilegije, niko mi nije to tražio. Toliko.


                              Vuče, Vuče...pitah te lepo juče da li sam se mešala u banove...meni nisi tako odgovorio



                              Da ne bude zabune...pošto dajete pušalne ocene po običaju...retko sam van tenisa..u periodu dok sam bila SM i radila sama na forumu (osim na tenisu sa Bojanom, pa i kasnije u Pričaonici), a to je bilo do relativno skoro...nisam kažnjavala ljude po svom nahodjenju, već pitala uglavnom Vladana. To prvo. Drugo, za Rosa su mnogi rekli daj doživotni ili višegodišnji ban..ja sam dala godinu. Mnogo? Mozda, ali kad neko bezrazložno onako nešto napiše, a uvek sam mu izlazila u sustet za sve živo i kada je nekih ranijih godina bio šikaniran od nekih drugih ovde meni se žalio...pa lična percepcija i emocije (vaše sada)...su na mestu, jel da. I taj neki poriv koji je stalno bio prisutan kod njega poslednjih nedelja prema meni...a nije mu bilo uzvraćeno ni jednim slovom, ako izuzmemo 2-3 puta da sam mu skrenula pažnju da se smiri, jer je od Vesove greške sa negativnim poenima prema Gangu podivljao totalno. I to je to.


                              Znam kakva je to nepravda kada neko nama drag nadrlja sa kojim smo bliski, pijemo pivo, kafu, dopisujemo se godinama...lična percepcija i emocije, subjektivnost...znam.
                              Vidi se i iz vaših postova, ne samo naših banova.




                              tt
                              Last edited by miloolja; 11-10-17, 00:32.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hteo sam da kazem da za nas pdf nisi donosila bitne odluke u smislu ti kazes to i to ja i Wolf to moramo da ispunimo i da ti se daje prevelika uloga nego sto ona zapravo jeste, pa si zbog toga dobijala uvrede zbog licnog animoziteta.Ako su nekog trebali da vredjaju, trebali su mene.Nazvati nekog Firerkom je kaznjivo na svakom dobro regulisanom forumu.

                                Iskreno 2-3 stvari se dobro ne secam kada je Pobeda banovan i to sam uvideo veceras, izmedju ostalog par detalja mi je promaklo tada sto se i moglo videti veceras.
                                Last edited by Ricma; 11-10-17, 00:38.

                                Comment

                                Working...
                                X