Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.gold View Post
    Да додамо још један плус АБ-у.
    До сада је доминирао, а статистике кажу да увек најбоље игра у децембру месецу.

    Навијам за финале Питсбург-Филаделфија.
    U finalu dva tima iz jedne drzave hm.Bas ne verujem u Filadelfiju

    Oces u avatar,od nekih recimo 3 meseca?Ja kazem titulu u SB finalu za Stilerse,tebi dosta finale Filadefije,u slucaju da obojica promasimo nista,u slucaju da obojica pogodimo,PIT osvoji,a Filadelfija u finalu ti dobijasa.

    U slucaju tvog poraza sto je prilicno realno,ja cu zamoliti Bojanu,da te okiti sa novim avatarom, posto vidim da ste jako bliski, pa da ti ne padne previse tesko,jer sto je od Bojane ne moze biti lose ,nadam se da se slazes,naravno ukoliko ona zeli,a pre svega ukoliko ti pristanes na opkladu
    Last edited by 61563; 08-12-17, 22:27.

    Comment


    • Ja kažem finale NO-NE, Kamara uništava sa Ingramom, a Bris dovršsva posao.

      Nemam poverenje u Big Bena. Ako ne digne formu neće proći do SB-a.
      Last edited by Cassius Clay; 09-12-17, 01:19.

      Comment


      • Ja PIT ko god hoce u sta hoce

        Jedino mr.gold ima popust posto stvarno mislim da od Filadelfije nema nista od SB,pa eto njemu dajem i finale

        Comment


        • Ajde u mesec dana avatara, ja kažem finale NO- NE i NO osvaja, s tim što navijam da me pobediš, da osvoji Pitsburg. Ako Pitsburg ne udje u SB, a udje NO, nosiš Ilić Sašu sliku koju ti izaberem mesec dana, da se sramotiš u društvu.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ajde u mesec dana avatara, ja kažem finale NO- NE i NO osvaja, s tim što navijam da me pobediš, da osvoji Pitsburg. Ako Pitsburg ne udje u SB, a udje NO, nosiš Ilić Sašu sliku koju ti izaberem mesec dana, da se sramotiš u društvu.
            Deal,ali je prelako,to tvoje vazi,ali i ja moram da pogodim i onda finale i pobednika

            Ja kazem finale Pitzburg-Atlanta,pobednik Pitzburg

            avatar mesec dana

            Comment


            • https://www.youtube.com/watch?v=A-7FSBoxLPE

              Jedan video na temu diskusije o Juliu

              Comment


              • Meni je Julio miliji, ne znam bas da li je bolji.

                Megatron je bio tata... posle njega svi djeluju smijesno.

                Comment


                • Što se tiče tvrdnje da Atlanta ne iskorištava maksimalno Juliov potencijal, ne bih se baš u potpunosti složio. Ima tu mnogo nekih finesa i faktora.
                  Npr...Atlanta ima vrhunski one-two punch running back-ova tako da imaju osnovu za potpuno izbalansiran napad, za razliku od nekih ekipa koje ne mogu da trče ni pod pretnjom kastriranja celokupnog napada, usled čega te ekipu moraju mnogo da forsiraju pas igru, usled čega opet izgleda da maksimalno iskorištavaju svoje risivera....primer NYG i Odel Bekam.
                  S druge strane, Julio je neverovatan igrač i u run play-evima Atlante, čovek blokira ko najbolji blok TE-ovi u ligi.
                  Poslednje, ali ne i najmanje važno. Atlanta ima vrhunskog no.2 risivera Mohameda Sanua. Kada korner koji pokriva JJ dobije pomoć sejftija, u velikom broju odbrambenih šema on je taj koji ostaje jedan na jedan i on je taj koji eksploatiše situaciju. Evo primer njegov TD protiv Saintsa pre neku veče. Školski primer ovog čega pričam.
                  Možda statistički deluje da Falconsi ne rabe JJ dovoljno koliko bi mogli, ali kad se gleda malo dalje vidi se koliko je lik koristan, čak i kad i njegova linija u fantaziju nije zadovoljavajuća za owner-a.
                  Last edited by Wladyslaw Raginis; 09-12-17, 12:40.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    U finalu dva tima iz jedne drzave hm.Bas ne verujem u Filadelfiju

                    Oces u avatar,od nekih recimo 3 meseca?Ja kazem titulu u SB finalu za Stilerse,tebi dosta finale Filadefije,u slucaju da obojica promasimo nista,u slucaju da obojica pogodimo,PIT osvoji,a Filadelfija u finalu ti dobijasa.

                    U slucaju tvog poraza sto je prilicno realno,ja cu zamoliti Bojanu,da te okiti sa novim avatarom, posto vidim da ste jako bliski, pa da ti ne padne previse tesko,jer sto je od Bojane ne moze biti lose ,nadam se da se slazes,naravno ukoliko ona zeli,a pre svega ukoliko ti pristanes na opkladu
                    Ja navijam za PIT
                    A i nisam ti za tu opkladu posto nisam redovan na forumu.

                    A Bojanu mi pozdravi.


                    @Wladyslaw Raginis

                    Prijatelju, poznato mi je sve to. Tehnika koju u tom slucaju igra S se zove help over the top.
                    Poenta mog pisanija nije da je JJ los ove sezone. Vec da Matty Ice ne igra dobro.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Deal,ali je prelako,to tvoje vazi,ali i ja moram da pogodim i onda finale i pobednika

                      Ja kazem finale Pitzburg-Atlanta,pobednik Pitzburg

                      avatar mesec dana
                      Može brate moj fiksni. Navijam da izgubim i da Pitsburg osvoji. Bolje mi je da mračim nego da budem optimista.

                      A došao sam u situaciju da bih pre voleo da NE uzme nego Atlanta koliko sam ih zamrzeo zbog Meta luzerčine Rajana.

                      S obzirom na fizičke predispozicije AB je najbolji mogući WR. Za tu visinu on radi nemoguć posao. Sad porediyi ga sa Huliom koji je gromada... Zbog Brauna i Big Bena sam i počeo da navijam za Pitsburg i to u utakmici koju su izgubiili od Sijetla.

                      Comment


                      • Bilo bi lepo da Minesota veceras pobedi Pantere,zbog GB-a

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by BogdanB View Post
                          Bilo bi lepo da Minesota veceras pobedi Pantere,zbog GB-a

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                          Slazem se da bi bilo lepo, iako me GB ne zanima mnogo.

                          Comment


                          • Ja u PO navijma za Ramse, da PO novajlija i Gurley pošamaraju ko god im se nađe na putu.

                            Inače noćas Mayfield uzeo Heismana, možda i očekivano. Biće zanimljivo do drafta ispratiti, neki mockovi ga stavljaju u top 10, a neki ga bacaju u drugu rundu. Sve zavisi ko će kad birati i šta će im trebati, mada lista timova koji trebaju QB-a je veća nego broj prstiju na ruci.

                            Comment



                            • sigpic

                              Comment


                              • A ja se čudim što je i dalje 0-0.

                                Kasno se uključih u Panterse i Minesotu, ali vidim da će drugo poluvreme da bude dobro.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X