Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je i sa jednom rukom bolji od Handlija

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Baš me zanima koliko će dugo Denver trpiti Siemana
      Ovo sam se i ja pitao u nekoliko navrata tokom sezone, a onda se setim da je Osvajler bekap i sve mi se samo odgovori.

      Comment


      • A to nam takodje dosta govori o (ne)kvalitetu Pakstona Linca - to da nije mogao da se izbori za poziciju pored te dvojice.


        Inace, Dzajantsi su otpustili trenera i generalnog menadzera i Ilaj se vraca kao starter sledece nedelje Braunsi su samo nesposobni, ali ovi su jednostavno cirkus.
        sigpic

        Comment


        • Linč je bio povređen od početka sezone. Mislim da je čak krenuo sa PUP liste ili tako nešto.

          Comment


          • Stilersi se pretplatili da pobedjuju u zadnjoj sekundi sutem za tri poena

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Pitsburg ako ne digne formu nema šanse za SB. Zgotivio sam Sejntse, svim srcem uz njih.

              I da, AB> Hulio. Jedno je biti konstantan i najbolji, drugo je imati najbolje performanse ikada. Ja biram konstantnost.

              Filadelfija će biti najveći luzer PO.

              Minesotu mnogi potcenjuju zbog istorije i Kinama, ali svašta je moguće.

              New E, Pit, Sejntsi, Vajkingsi i ja bih dodao još Sijetl.

              Comment


              • Falkonsi su odvratniji čak i od NE. A komentatori neka se odluče je li Hulio najbolji WR ili AB, pošto su za AB rekli da je, pa sada za Hulia.

                Gube ovo Falkonsi.

                Comment


                • Ma AB je bolji volim ja Hulia,ali bolji je Braun,podcenjujes bas Falkonse ,meni svejedno bukvalno pratim samo ko ce biti porazen u SB ,licno i dalje mislim ATL,i da ce uzeti i ovo vcr,koliko god se izglupiraju ,NO vraca

                  Ako budemo imali prednost domaceg terena mislim da uzimamo SB,a opet to ce odluciti u medjusobnom duelu protiv Pats,moje misljenje,mozda bi mogli Raidersi da iznenade,al tesko

                  Al svakako uzimaju Stilersi ili NE,ovi iz NFC realno sve to smesno

                  Comment


                  • Ja u PO navijam za Saints-e. Ozbiljno mislim da ce igrati SB. Malo taj secondary brine jer su gotovo svi ruki igraci, j*bu ih dugi pasovi dosta cesto. Bilo bi mi bas milo da Brees uzme jos jedan prsten. Isto tako bi mi bilo milo i da Big Ben uzme jos jedan.

                    Comment


                    • Nisam ja baš siguran toliko u Stilerse ove sezone, ali PO je druga priča. Videćemo ih protiv NE.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ma AB je bolji volim ja Hulia,ali bolji je Braun,podcenjujes bas Falkonse ,meni svejedno bukvalno pratim samo ko ce biti porazen u SB ,licno i dalje mislim ATL,i da ce uzeti i ovo vcr,koliko god se izglupiraju ,NO vraca

                        Ako budemo imali prednost domaceg terena mislim da uzimamo SB,a opet to ce odluciti u medjusobnom duelu protiv Pats,moje misljenje,mozda bi mogli Raidersi da iznenade,al tesko

                        Al svakako uzimaju Stilersi ili NE,ovi iz NFC realno sve to smesno
                        Julio Jones је далеко најбољи хватач лиге
                        Да он игра у Стилерсима уместо АБ имао би болесне бројке.

                        Ја мислим да ће Филаделфија узети титулу.

                        Comment


                        • Šta je najbolji hvatač lige? Koja je definicija najboljeg hvatača? Ako su najbolji individualni performansi onda jeste, ako se gleda najtalentovaniiji hvatač to je Odel, ako se gleda ko najbolje radi rute to je možda Alen npr, ali ako se gleda konstantnost to je svakako Antonio Brown.

                          To šta bi bilo kad bi bilo, da je Aaron Rodgers igrao u NE, do sad bi imao 7 titula.

                          Comment


                          • Њега су тренери изгласали као хватача којег би волели да имају у тиму.
                            Изузетно ретка, супер ретка комбинација брзине, висине, снаге, агилности и трчања рута.

                            Врло мало се потенцира да је Џулио један од најбољих тркача рута.
                            Поседује и врхунску сепарацију + сигурне руке.

                            АБ је топ, мој омиљени, али је ЏЏ, кад све сагледамо најбољи.

                            Да не буде да сам сад ја најпаметнији, поштујем и твоје мишљење

                            Comment


                            • Да додамо још један плус АБ-у.
                              До сада је доминирао, а статистике кажу да увек најбоље игра у децембру месецу.

                              Навијам за финале Питсбург-Филаделфија.

                              Comment


                              • Iz licnog iskustva, risiver koji me je najvise nervirao ove sezone tj. igrac kojeg se najvise plasim kada igram protiv njegovog tima je Adam Tilin.

                                Kod Hulija mi se uvek cini kao da Atlanta ne iskoriscava njegov pun potencijal, sto je stvarno zastrasujuce.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X