Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Gledaj ovog invalida kako masi FG sa 34... Dobra igra odbrane Cowboys-a.
    Za koga ovde navijas ,ne mislim na ovaj mec nego NFL, Dzajntse,Dzetse,ili mozda ovde navijamo za iste Stilerse

    Comment


    • 49ers

      Comment


      • Steta sto Wentz ove sezone nema jednog elitnog WR-a. Momak gazi, a ovaj njihov OL je bolji nego sto smo mogli predpostaviti. Samo gazi Cowboys-e...

        Comment


        • Uhvatih reprizu poslednje četvrtine Redskinsa i NO. Da li je moguće da se neko onoliko samouništi kao Redskinsi...

          Imaju 8 bodova prednosti i treći posed za 1 jardu na dva minuta do kraja. NO ostao bez tajmauta, znači samo prenesu taj jedan jard i gotova tekma. Kreće napad, naravno trčanje, ali NO ih vraća čak i unazad nekoliko jardi. Ispucavaju loptu na 2 minuta do kraja i brane gol.

          Za nepunih 55 sekundi, NO prelazi sa svojih 10 jardi ceo teren i postiže TD i konv za dva poena. Tom prilikom im je svaki prvi napad prošao. Ipak Redskinsima ostaje ceo minut da naprave poziciju za FG i opet uzmu pobedu. Sve kreće super, dolaze do pozicije za FG, ali dobijaju kaznu, vraćaju ih na nekih 50 jardi, posle toga ide sek i na kraju i fambl na dve sek do kraja, tako da čak nisu ni probali šut.

          Produžetak, lopta za Redskinse. Prvi napad, WR-u ispada čista lopta. Drugi napad kazna, posle toga nikakav napredak. Treći napad opet WR-u ispada čista lopta i ide ispucavanje. NO kreće sa nekih 40 jardi od svog gola, i u roku od minut, tj. dva napada, tj. dva trčanja prilaze na 20 jardi od gola i šutiraju FG i uzimaju tekmu.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Imbecil trener Redskinsa. Imbecil. Gruden.

            Comment


            • Pravili su dosta gluposti za koje su iskljucivo oni krivi, ali takodje cele sezone nemaju srece, i to mnogo. Pogledajte samo njihov raspored do sada:

              vs Philadelphia
              @ LA Rams
              vs Oakland
              @ Kansas City
              vs San Francisco
              @ Philadelphia
              vs Dallas
              @ Seattle
              vs Minnesota
              @ New Orleans

              Uz to gomila povreda, prakticno cela ofanzivna linija je propustala utakmice. Da su u AFC-ju bili bi plejof tim, sto i nije neka pohvala jer se isto moze reci za maltene ceo NFC, but still.
              sigpic

              Comment


              • Jesu oni omogucili Saints-ima da se vrate u utakmicu, ali poslednja dva drive-a Saints-a je Brees objasnio.. 11/11 cini mi se.

                Comment


                • Brees ih je ubio na kraju. Bacao je odlične lopte. Za 55 sekundi prešao ceo teren. I to je izgledalo kao da je na treningu, pa malo vežba ruku. A da ne pričam što ih je Kamara pojeo. Nisu mu mogli ništa.

                  Ali opet, sami su ispustili pobedu. Jedan jard im je trebao da dobiju tekmu. Pa posle propušteni FG, i čak ih i sreća pogleda da imaju prvi loptu u produžetku...i opet ništa.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja sam tek ove sezone, a treća mi je da pratim, uočio značaj RB. Dobar RB je važniji ispao od dobrog WR. Jer ako ne trčiš svi znaju koga treba pokriti uglavnom, a ako trčiš i prosečan WR će se snaći sa više mesta i uhvatiće par lopti.

                    Zamišljam Ingrama i Kamaru u Detroitu. Kako bi skočio kvalitet ekipe ofanzivno za 50% bili bi preopasni. Lupio sam primer, Detroitu bi značio i jedan RB koji radi posao.

                    Ovako su pokrivene hvatačke opcije.

                    Comment


                    • Moze da se gleda ova utakmica veceras lagano jer nema one gadne njuske Sherman-a i njegovog pobratima Chancellor-a. Da li je ovo, napokon, kraj za Legion of Boom?

                      Ajmo Falcons-i, ajmo Julio!!

                      Comment


                      • Neće dobro da se provede odbrana Sijetla večeras, bar tako deluje na početku. Već dva TDa Falkonsa u prvih 8 minuta utakmice. Deluje kao da ne mogu ništa protiv WR-a.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Uzeće ovo Sijetl. Izgleda sam jedini čovek na svetu koji gotivi tu ekipu. Za mene vrhunska. Ne navijam za njih ali ovako kad mi je svejedno, svakako su mi više gotivni od Falkonsa.

                          Comment


                          • Moguće sasvim, ali odbrana Sijetla mi izgleda previše klimavo.

                            Biće ovo izgleda bitke napada.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Jel ovo bjese LB pokrivao Graham-a?

                              Comment


                              • Ja ih ne volim nikako,po meni nemaju sta traze protiv Atlante,iako ni njih ne volim sem Hulia,iako su evo sad napravili TD,po meni gube

                                Cak mislim da Atlanta moze opet do SB,ali tamo nadam se Stilersi osvajaju,mada iako bude NE osvojice,po meni ko god bio iz AFC uzima titulu

                                Comment

                                Working...
                                X