Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rondo9 View Post
    Zola, je l' u Mocartu ima da se igra i pobednik sa produzetkom ? Znam da u Maxu ima samo 1x2, dok u Meridijanu ima i W1/W2.
    Nema, samo 1x2. Isto je i sa NBA. Baš su mršavi što se tiče toga.

    Ja sam nešto mislio da se računa i produžetak, ali sam se dobro zeznuo.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Racuna ti se u NBA i NHL ako oznacis,gadjas pobednika,ako ne oznacis w1 ili w2 ne racunaju se produzeci ,nego puknes na x ,u NFL nema ta opcija ,sem ako ne igras Live

      Ovo ti iz licnog iskustva od najmanje 10 puta kazem
      Last edited by 61563; 22-10-17, 23:15.

      Comment


      • Aha, sad tek vidim za NBA da ima u Mocartu. Slabo igram, pa nisam ni primetio.

        Što se tiče NFL-a, nema te opcije, a oni i nemaju live NFL. Koliko sam samo puta hteo live da igram, ali bede ne prate..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Aha, sad tek vidim za NBA da ima u Mocartu. Slabo igram, pa nisam ni primetio.

          Što se tiče NFL-a, nema te opcije, a oni i nemaju live NFL. Koliko sam samo puta hteo live da igram, ali bede ne prate..
          Kako nema live pa ja samo tako i igram NFL ,mozda nema na starom sajtu tamo skoro nisam ulazio al znam da je slabija ponuda . Idi na opciju kad udjes (novi sajt) imaju sve meceve NFL live ,jedino tako mogu i da se uzmu pare na NFL po meni,i ima mnogo vise opcija pa i ta konacni pobednik,kao i vise mogucnosti sto se tice poena i hedikepa,razlicite margine i kvote pa biras
          Last edited by 61563; 22-10-17, 23:33.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Kako nema live pa ja samo tako i igram NFL ,mozda nema na starom sajtu tamo skoro nisam ulazio al znam da je slabija ponuda . Idi na opciju kad udjes (novi sajt) imaju sve meceve NFL live ,jedino tako mogu i da se uzmu pare na NFL po meni,i ima mnogo vise opcija pa i ta konacni pobednik,kao i vise mogucnosti sto se tice poena i hedikepa,razlicite margine i kvote pa biras
            Jel me zezaš da na starom nema, a na novom ima?

            Ja izbegavao live na novom sajtu zato što mi mnogo sporije radi, pa se dešava da ne mogu da odigram dugo...kuje nenormalno. Ali nisam pretpostavio da će skroz izbaciti neki sport...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Samo Giantsi mogu da imaju -3 na 10 minuta do kraja sa ovakvom igrom.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Jel me zezaš da na starom nema, a na novom ima?

                Ja izbegavao live na novom sajtu zato što mi mnogo sporije radi, pa se dešava da ne mogu da odigram dugo...kuje nenormalno. Ali nisam pretpostavio da će skroz izbaciti neki sport...
                Ima garant i za sve sportove mnogo jaca ponuda i za basket i fudbal,tenis a NFL imas da gadjas bukvalno po cetvrtinama poene,i ko ce prvi doci do 5,15,20 poena i jos dosta opcija,jeste da sporije radi, al za NFL nije problem zato sto ima pauza dosta pa se stigne sve lepo,za novi sajt ti garantujem da ima, za stari ne znam al znam da im je dosta slabija LIVE ponuda na njemu

                Comment


                • Wilson sa pola terena,kakva akcija

                  sigpic

                  Comment


                  • Sprema li se još neko za ovaj maraton koji kreće od 6 na SK-u?

                    NE - Chargers, pa u pola 10 Redskinsi i Dalas i na kraju Lionsi i Stilersi u pola 2. Ja planiram da izdržim sve 3, ali videćemo za ovu ponoćnu.

                    Svakako, ovo vraćanje sata unazad mi je dosta prijalo što se tiče NFL-a.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja Stilerse ne verujem da cu moci, ali uz ove dve planiram da uguram i F1

                      Comment


                      • A sta je sa Klivlend - Minesota Zola, njih si zapostavio ?

                        Ja cu naravno ispratiti i Nju Ingland i Vasington - Dalas. Zao mi je i sto je Sijetl - Hjuston u isto vreme i sto to necu moci da ispratim u celosti. Nocne tekme u regularnoj sezoni ne gledam uzivo, jednostavno lakse mi je da ujutru pogledam snimak koji je sat-sat i po kraci, nego da ostajem budan do 6. Plejof je vec druga prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Treba biti bas mazohista da izdrzis prenos Klivlenda, jos kada je ovakav komentatorski dvojac..

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            A sta je sa Klivlend - Minesota Zola, njih si zapostavio ?
                            Ma gde, te tekme iz Londona ove sezone ne pipam.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kako istrča Gordon 87 jardi za TD...

                              Deluje da će biti zanimljiva tekma.
                              Last edited by z0La; 29-10-17, 17:22.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakva glupost. U rangu sa onim likom iz Cikaga koji je usporio pred end zonu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X