Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Koji TD, i dalje ne verujem.

    Odlični blokovi za Hilla, a i on je objasnio.

    Vratiše neizvesnost u utakmicu.
    Iskljucim na 1:50 jer sam se smorio zbog 3 and out. Hill mi je definitivno najomiljeniji igrac. Kakva haubica lik, trci 200 na sat.
    sigpic

    Comment


    • Cija odbrana je napravila vecu glupost ? Dzajantsi na 3rd&33 ili Kaubojsi sada ?
      sigpic

      Comment


      • Baš je zverka Hill.

        Ovo već deluje bolje što se tiče napada KC-a. Baš ih je pokrenuo onaj TD.

        Hoće li neko objasniti Smithu kako da uklizava kod ovih trčanja!? Lik bukvalno sve uklizava pravo na glavu umesto na noge.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Konjušare, sa ovakvom defanzivnom disciplinom, do prstena ne bi mogli dovesti ni trio vaskrslog Lendrija, Džonsona i Svicera.
          Last edited by Crni Đorđe; 05-11-17, 23:16.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Iskljucim na 1:50 jer sam se smorio zbog 3 and out. Hill mi je definitivno najomiljeniji igrac. Kakva haubica lik, trci 200 na sat.
            Isto,pustih doduse kraj NBAa a vidim Smitu mi se povecao konto bodova na fantaziju,rekoh sta bi ovo,pa trazim posle da vidim akciju
            Evo ga jos jedan TD Smita
            sigpic

            Comment


            • Jel ispratio možda neko kickera KC-a, Butkera? Ja ga igrom slučaja imam na fantaziju i lik otkako se pojavio pre 5-6 kola, ništa nije omašio. Deluje baš dobro.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Isto,pustih doduse kraj NBAa a vidim Smitu mi se povecao konto bodova na fantaziju,rekoh sta bi ovo,pa trazim posle da vidim akciju
                Evo ga jos jedan TD Smita
                A ja i Smitha i Hilla u ekipi.
                sigpic

                Comment


                • Funkcioniše odlično napad Dalasa. Preskot, Zik, Bizli, Williams....svi igraju odlično. Teško će ovo okrenuti KC, ali ajde, ima još šanse.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ponovo ludnica u Sijetlu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Konačno da neko stane gnjidama za vrat.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bas odvratna ekipa Seattle. Steta bi bila da Ramsi ne odu kao prvi iz divizije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rondo9 View Post
                          Cija odbrana je napravila vecu glupost ? Dzajantsi na 3rd&33 ili Kaubojsi sada ?
                          Usudiću se primetiti da je veća glupost ona Dalasova. Giantsi se "bore" za što bolje mesto na draftu i u vezi s tim ono je bila "prava stvar". Dalas se bori za PO i onakve stvari ne bi smele da se dešavaju.

                          Comment


                          • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                            Usudiću se primetiti da je veća glupost ona Dalasova. Giantsi se "bore" za što bolje mesto na draftu i u vezi s tim ono je bila "prava stvar". Dalas se bori za PO i onakve stvari ne bi smele da se dešavaju.
                            Ja NFL ne pratim toliko dugo tako da je moguce da gresim ovde, ali ovo je prva sezona da sam cuo da se o tenkovanju bas otvoreno prica. I ovde ne mislim na Dzajantse ili bilo koju drugu ekipu koja sada odluci da se bas i ne trudi toliko u nastavku sezone, nego na fransize poput Dzetsa i Bilsa za koje se jos u avgustu pricalo da hoce da zrtvuju ovu godinu (a pravili su i trejdove koji su ukazivali na to). Samo im to tenkovanje, ako im je stvarno bilo u cilju, i ne ide nesto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ja to stavih u znakove navodnike naravno. Jedino "beyond any reasonable doubt tankovanje" je bilo ono Coltsa za LUCK-a pre 5-6 godina. Ovde se više radi o percepciji javnosti koja poteže te priče, mislim recimo na Jetse i Billse. Što se tiče Giantsa, oni su važili pre početka sezone kao Dark Horse u trci za SB. Nikakvog tu planskog tankovanja nema, ovo što se sad dešava je rukovodstvo ekipe ( Treneri, pomoćnici i menadžer ) koji je izgubilo poštovanje igrača i igrače jednostavno zabole da se bore. Mislim evidentno je na onom 3&33 niko nije ni pokušao da obori Woods-a, a takvih je situacija bilo bar jedno desetak sinoć.

                              Comment


                              • Raspada se GB

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X