Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodgers da promeni svoje ime u Adams. Ali covek obara sve granice sporta.
    sigpic

    Comment


    • Plačem od smeha jbt hahaahahahhahaahahah

      Comment


      • Meni stade srce

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Kakav je bre ovo poslednji napad, šta je ovo...hahahhaha
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment




          • Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • I ja navijam za PITZ...al toliko mi je krivo sto BOG ne igra za Stilerse,najveci je...da se se slucajno nadju u SB,ne bi mi bilo zao i GB da uzme

              Comment


              • Nema, GB ima najveću harizmu, tj tatica Aaron. Definitivno. Kad se Pitsburg raspao, ostaju oni i Detroit kao nada, ali baby Aaron Mathew Stafford mora još mnogo da uči od tatice. Nije u njemu problem do kraja, no ipak. Teo Volkot da mu dodje za WR on mu je u ruke smestio.

                Comment


                • Lepo reče Srđan, sad na kraju, gospodin 12! Kakvo ludo drugo poluvreme u Dalasu..

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    I ja navijam za PITZ...al toliko mi je krivo sto BOG ne igra za Stilerse,najveci je...da se se slucajno nadju u SB,ne bi mi bilo zao i GB da uzme
                    Isto brate. Više volim Pitsburg kao ekipu, a GB zbog OCA. Zamisli da on ima AB i Bela i ekipu.

                    Vidis da se Ben sprema da se skloni. Ko je rezervni QB?

                    Comment


                    • Aaron Houdini Rodgers.. prelazi igricu po ko zna koji put..
                      DOKTOR

                      Comment


                      • Mislim da je vreme i da onaj Mening ode u penziju, dosta je bilo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Mislim da je vreme i da onaj Mening ode u penziju, dosta je bilo.
                          Los je, ali nije najveci krivac. OL im je najgora u ligi. Cak bih rekao gora i od OL Seattlea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ceo tim je loš vala. OL prednjači, ali ne postoje ni u napadu na trčanje. Pas im zavisi od raspoloženosti Bekama. Mening ne može da vadi stvari, i po meni je zreo za penziju. Nekako je previše trulo tamo...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sa kojom lakoćom igra Smith. Malo je reći da je u dobroj formi.

                              Teksansi muku muče sa povredama. Mislim da je gotova sezona za Watta. Otišlo koleno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Treba pohvaliti novog RB-a, Dzonsa. Stvarno je odigrao ekstra partiju, mislim da tako Montgomeri nije odigrao nijednom prosle sezone

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X