Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko se ono smejao i rekao da Slovenija nije imala ozbiljnog protivnika do Spanije? Uzimaju zlato ljudi, odlicni su.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Rubio kada se igra po evropskim pravilima je prosecan igrac.

      Comment


      • Momci objasnjavaju neke stvari. Samo da izdrze do kraja!

        Comment


        • Dimec career high 7 poena.
          sigpic

          Comment


          • Srecno Spancima u borbi za broznu.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • I takone odmjerišmo mi snage sa Špancima na ovom EP.

              Comment


              • Dobija to Srbija u finalu,izduvali su se ovi.

                Comment


                • Mi ako izgubimo od Rusije mi cemo izgubiti i mec za bronzu nazalost. Mada mislim da cemo dobiti.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Realno Slovenija najviše i zaslužuje zlato.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Doncic skoro na tripl-dablu, kakva ce to biti igračina! Decko ima 18 godina, neverovatno...

                      Comment


                      • Sad je sve na Bogdanu, sledece dve utakmice su mu utakmice koje ce odrediti njegovu reprezentativnu karijeru. Ako odigra kako ume, uzece zlato za Srbiju, i mocice vrlo mlad da postane nasa kosarkaska legenda. I ide u NBA sa uzetom evroligom i eurobasketom, sa kakvim samopouzdanjem bi igrao u Kingsima.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Sad je sve na Bogdanu, sledece dve utakmice su mu utakmice koje ce odrediti njegovu reprezentativnu karijeru. Ako odigra kako ume, uzece zlato za Srbiju, i mocice vrlo mlad da postane nasa kosarkaska legenda. I ide u NBA sa uzetom evroligom i eurobasketom, sa kakvim samopouzdanjem bi igrao u Kingsima.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          Ne slažem se. Bogdan je bitan igrač ali košarka je kolektivni sport. I ta neka mjerenja ko je bolji, Dončić - Bogdan su besmislena. Mi to možemo uzeti samo kao kolektiv, ako nema hemije jebeš tu priču. Najbolji primjer su španci, imaju Gasola 2x pa se ipak raspadaju.

                          Comment


                          • Nadam se da je Gasolu i kompaniji ovo zadnje prvenstvo. Njihova labudova pesma. A sad adio ;)

                            Comment


                            • Upropastise ih

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako Bogdan bude podbacio mi nemamo sanse ni protiv Rusa, a kamoli protiv Spanije/Slovenije.
                                Naravno bice vazno da i ostalu pomognu, pre svih Lucic, Bobi/Kuzmic i Jovic.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X