Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdan sa pola gasa do 20...Bravo momci ,bas rutinski
    sigpic

    Comment


    • Siroti mali Talijani
      Sa naglaskom na mali.
      sigpic

      Comment


      • Alo, admire, dje Macuanov gif?
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Šta li Mesina hoće sa ovim tajmautom

          Comment


          • Najbolja partija nasih od starta prvenstva!
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odlicno smo preuzimali veceras. Najbolja partija u odbrani, bas na vreme.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Usudio bi se reći najlakša pobjeda.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja ne video u svom životu precenjenijeg igrača od Bogdana. Volim ga kao lika, ali od finalne serije protiv Zvezde ništa napredovao nije značajno.
                  Trebao si da pratiš Evroligu jbg.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Comment


                    • U kakvoj smo specificnoj situaciji otisli u Istanbul, polufinale je ogromna stvar. Ne sumnjam da ce momci da grizu protiv Rusa, ali mene su ulaskom u cetiri zadovoljili. Ima nesto izmedju nas i kosarke...
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Udavismo ih ko zmija žabu

                        Bravo momci!!!
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Još uvek štucamo u odbrani, po nekad i u napadu ali mašina gazi...i da, Bogdan je u pp dao samo 4 koša ali je doprineo svojom igrom dovoljno, svako udvajanje na njemu je bilo kažnjeno...a Bobi kao vrhunski asistent, sjajno.
                          Last edited by nebitan; 13-09-17, 21:42. Reason: e
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Dobro, bilo je i u odbrani i u napadu gresaka, ali nemoguce je celu temu drzati fokus.

                            Ono sto mi se svidja jeste nacin na koji smo pobedili. Cvrsta odbrana, dobar skok i eksploatisanje njihovih rupa u odbrani za lagane poene. Dakle bez ikakvih dramoseranja tacno smo znali ko je su im mane i to iskoristili skolski.

                            Takodje mnogo vazno je sto su se Rusi mnogo vise potrosili danas, cak je i par igraca zaradilo lakse povrede. Za ekipu koja igra dosta fizicki, to moze biti veliki hendikep.

                            Comment


                            • dominacija u skoku 44-19
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Odradjivanje.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X