Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Nisam siguran da li je bilo istovremeno, ali ovo pravilo da se prizna trojke i dodeli lopta sa strane u toj situaciji je nešto što samo ove smehotresne organizacije tipa FIBA/ULEB mogu da skontaju.
    Meni je to pravilo skroz ok. Sve dok lopta ne prodje kroz kos igra traje, i dolazi se u mogucnost da se ista izbaci iz obruca. Ako za to vreme neki igrac napravi faul, sasvim je legitimno da se to svira. Nebitno je kad je lopta "odapnuta" od strane sutera.

    Могуће да грешим, врло могуће, можда нађем снимак касније па ћу погледати.
    Ma cista situacija skroz, puno puta do sada vidjeno i svirano....
    Last edited by mmajstor; 04-09-17, 21:43.

    Comment


    • Eeee ima nas tri

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bilo bi izuzetno glupo da kad vidis otvoren sut zagrlis najblizeg protivnika i bude samo lopta sa strane a sut se ponisti.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Meni je to pravilo skroz ok. Sve dok lopta ne prodje kroz kos igra traje, i dolazi se u mogucnost da se ista izbaci iz obruca. Ako za to vreme neki igrac napravi faul, sasvim je legitimno da se to svira. Nebitno je kad je lopta "odapnuta" od strane sutera.
          Nije u tome problem, i treba da se svira naravno. Taj igrač onda izvede jedno dodatno bacanje i to je to

          EDIT: Ma gde ste vi videli da sam ja rekao da trojka ne treba da važi?

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Nije u tome problem, i treba da se svira naravno. Taj igrač onda izvede jedno dodatno bacanje i to je to

            EDIT: Ma gde ste vi videli da sam ja rekao da trojka ne treba da važi?
            E sad...ja mislim da je takvo pravilo kao sto si rekao u Evroligi. Neka me neko ispravi ako nije tako.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Nije u tome problem, i treba da se svira naravno. Taj igrač onda izvede jedno dodatno bacanje i to je to

              EDIT: Ma gde ste vi videli da sam ja rekao da trojka ne treba da važi?
              Mislim da je ta varijanta najbolji kompromis.

              Comment


              • Totalno nebitna situacija(taj faul) i ne toliko bitna pobeda. Takmicenje pocinje u cetvrtfinalu, i za to treba tempirati formu.
                Sale se jednom zeznuo i pokidao grupu i vratio se bez medalje.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Totalno nebitna situacija(taj faul) i ne toliko bitna pobeda. Takmicenje pocinje u cetvrtfinalu, i za to treba tempirati formu.
                  Sale se jednom zeznuo i pokidao grupu i vratio se bez medalje.
                  Са овиме се слажем. И делује ми да темпирамо форму за касније, тренутно је небитно да ли ћемо ружном и слабијом игром победити 5 разлике или покидати 20 разлике.

                  Comment


                  • Zakasneli komentar na razvoj price u temi. Komentarisalo se kao kad se komentarise sa druge strane ekrana (samo sto sa druge strane ima jos malo vise psovki). Ako jedan igrac napravi 3 greske, naravno da ce biti kritikovan, ako napravi nesto dobro bice "hvala bogu" ili "tako treba". Nije valjda da smeju samo pozitivne stvari da se pisu? Naravno, ne treba ni preterivati niti biti bas vulgaran.
                    Izvinjavam se ljudima koji su navikli na izuzetno pismenu i nacitanu vanserijsku raspravu. Kad gledam utakmicu, pogotovo kad igra neko za koga navijam, obicno ne pribegavam dvopasusnom filozofiranju.
                    Evo, mozete golf (da ne kazem i tenis, uvredice se neko) da pratite, tu ima vremena za te stvari.
                    Ne obracam se nikome posebno, niti se osecam prozvana, vec kazem uopsteno za celu situaciju. Ako smatrate da je greska sto je tema otvorena, najmanji je problem zatvoriti je.
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Довољно да се не призна тројка. Барем ми је деловало тако, можда грешим, не знам. Скроз небитна ствар сада, суђење је катастрофа. Она 3 бацања њима досуђена када је Богдан направио фаул
                      Oko trojke Bogdana i lopte za nas gresis, mada je uvek pitanje kada je sudija "video" faul i odlucio da ga dosudi. po meni se Bogdan dizao u skok i izbacio loptu.

                      Oko sudjenja generalno ne gresis.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        E sad...ja mislim da je takvo pravilo kao sto si rekao u Evroligi. Neka me neko ispravi ako nije tako.
                        U EL je pravilo isto kao i u FIBA sto se toga tice. Dodatno slobodno bacanje se dodeljuje samo onda kada je igrac koji je postigao kos bio fauliran. Ovde je bio Kuzmic fauliran koji nije imao veze sa sutem i zato novi posed. Da su Turci kojim slucajem u tom momentu bili u bonusu bila bi dva slobodna bacanja za Kuzmica. Uz naravno priznat Bogdanov kos.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Zenskinje ne banujem - meka dusica, jbg.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Eeee ima nas tri

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Cetiri - tu je i BojanaCZV i ona je najbolja od sve dece
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ajmo braco...Letonci

                              Comment


                              • Blums je dosta veliki minus u Letoniji. Rusi grinduju počeću da ih gotivim. Dosta slično igraju kao mi.

                                Comment

                                Working...
                                X