Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Auuč...

    tt sa A5 u inat Mi6
    Sta? Mislis da ce da popije sada?
    Hoce li ili nece? I ja bih rekao da hoce
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Otiso kronos da proveri lance i okove...

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • More Turci...
        sigpic

        Comment


        • A sto se vi nervirate?

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Sto bi Muta rekao..."sve je to normalno"...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Izvukosmo utakmicu na odličnu Jovićevu partiju i Bogdanovu blitzkrieg sekvencu + dosta loš šut Turaka sa slobodnih bacanja. Očekujem da Gudura i Lazić razbiju Velikobritance i Poaro-ovce za nikad doživljenih 15 minuta u igri, dok ih vedete tima bodre i zbijaju šale na klupi
              Last edited by dekkard; 04-09-17, 21:15.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Otiso kronos da proveri lance i okove...

                tt sa A5 u inat Mi6
                Ima 4 dana da razmisli o tome - sta znaci dizanje tenzija.
                Ima li jos koji "dobrovoljac"?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kad vidiš da je neko preterao - ban na sat vremena, dok ne prođe utakmica

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja



                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Zenskinje ne banujem - meka dusica, jbg.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Može neko samo da mi objasni, kako je Bogdanoviću priznata ona trojka, pa je lopta bila sa strane....... A koliko sam uspio primjetiti rezultat nije bio ispravljen.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ima 4 dana da razmisli o tome - sta znaci dizanje tenzija.
                        Ima li jos koji "dobrovoljac"?
                        Nema potreba za ovom drugom recenicom...

                        Comment


                        • Policija trenira strogocu!
                          Inace, kad je sledece okupljanje?

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment




                          • Ko vam kriv kad niste zenskinja [emoji14]
                            Ima nas ovde cele dve..a jel to znaci da mozemo da radimo sta hocemo..

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Faul od lopte kad je u isto vreme kad i sut, sut se priznaje.

                              Comment


                              • Najjace je kada se banuje pa kada se posle pita treba li jos....
                                Pa naravno da ce da se javi neko tipa Olja da zvizduce i nakon toga da krenu komentari ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X