Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovo neka furka na Hong Kong trebala da bude
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo ko nasem mladom Madridisti truje, njegov neiskvareni nevini mozak.



      Spoiler
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dao sam dislike na video pre 2 dana zbog naslova , iako se u videu ne radi uopste o necemu strasnom. U videu se radi o tome kako su beli evandjelisti postali manjina u USA. Nemoj da siris vesti bez konteksta i objasnjenja, to je onda fake news , na ovako senzacionalisticki nacin(isto kao sto je i njihov tim to uradioo zato sam im i dao dislike), to nije bezazleno i lako moze neko ovde bez da gleda tekst da krene da pljuje po rasnoj osnovi. Dizanje varnica bez potrebe. Pravi primer su ti komentari na taj video, kako su ljudi poceli da se svadjaju.
        Last edited by colchonero; 11-09-17, 14:21.

        Comment


        • Aha, van konteksta...

          Znaci Cenkovo smijanje i ponizavanje bijelaca kao kolonijaliste i unistavace svega je fejk njuz?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nije mi se svideo naslov koji pravi svadju izmedju ljudi i dize tenzije bez ikakve potrebe zato sam i dao dislike i komentar da je to bezveze na YT. Nisam uopste sporio da je to bilo nepromisljeno i glupo, nego sam ti samo napisao da ne pravis njihovu gresku.
            Last edited by colchonero; 11-09-17, 14:23.

            Comment


            • Kakvi su ovo kreteni jebote

              Comment


              • Eto vidis na ovo mislim. Vidis kako je Pobeda reagovao(normalno na neki nacin kad se postavi ovakav video). I ako se sad nadje neko da udje u raspravu, ovako pod utiskom moze haos da nastane. Tenzije i vredjanje bez potrebe se vrlo lako stvore, ne treba puno.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Eto vidis na ovo mislim. Vidis kako je Pobeda reagovao(normalno na neki nacin kad se postavi ovakav video). I ako se sad nadje neko da udje u raspravu, ovako pod utiskom moze haos da nastane. Tenzije i vredjanje bez potrebe.
                  Jer jesu kreteni. Zamisli da neko napravi klip za muslimane ili crnce, eventualno Meksikance. Pa ti bi prvi napadao iste.

                  Comment


                  • Za clickbait naslov su sami krivi ako im krene hejt.

                    Comment


                    • Ja sam pogledao video.

                      Ovo dvoje glupsona na videu su ubjedjeni da su bijelci krivi za sve na svijetu. LOL. Oni su otisli i oteli indijancima zemlju
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Jer jesu kreteni. Zamisli da neko napravi klip za muslimane ili crnce, eventualno Meksikance. Pa ti bi prvi napadao iste.
                        I njih sam ja napao na YT u komentaru i dao dislike, jer je naslov stvarno senzacionalisticki i pun mrznje! I ja se potpuno slazem sa tobom i Akijem da je ovo glup video. Ovde sam samo rekao Akiju ovo sto je terminator napisao, da ne pravi njihovu gresku dajuci clickbait koji dize tenzije.

                        Comment


                        • Ne dizem ja tenzije, ja samo govorim sta ti gledas i ko te indoktrinira..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            I njih sam ja napao na YT u komentaru i dao dislike, jer je naslov stvarno senzacionalisticki i pun mrznje! I ja se potpuno slazem sa tobom i Akijem da je ovo glup video. Ovde sam samo rekao Akiju ovo sto je terminator napisao, da ne pravi njihovu gresku dajuci clickbait koji dize tenzije.
                            Gledao sam i ja video, takodje brišu komentare.

                            Comment


                            • Aki gde je onaj meme o Kubi i Irmi cini mi se? Ako si obrisao daj mi posalji na PM.

                              Comment




                              • Samo za Madridistu. Čovek u potrazi za boljim životom za njegovog sina nailazi na brutalnost i nehumanost Mađarske
                                Last edited by Победа; 11-09-17, 21:17.

                                Comment

                                Working...
                                X