Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mark0 View Post
    Ne mogu da se zalim..
    Jedino sto sad vidim a nisam znao, da se gleda i koliko si poena dobio u duelu, tj koliko su protivnici imali u kolu.. A u ova 4 kola protivnici protiv mene prosecno 100p
    Protiv mene ubjedljivo najmanje poena bilo u prva četiri kola, sad da neko sa strane pogleda mislio bi da sam na 4-0 jer sam igrao samo protiv ovih zadnjih, kad ono Čolić ukanalio statse sa onih 45 bodova u prvom kolu...

    Originally posted by colke995 View Post
    Mislis Marko ima bombona ekipu?
    Hvala Bogu, ono tvoje raspad sistema, ne zna se koga bi prije razgulio na klupu

    Inače treba da častiš, Luck se vraća na trening

    Comment


    • 118 poena onomad. I sad bih imao preko 100 da sam ispao normalan i ostavio odbranu Texansa i Colemana kog sam u poslednjem trenutku zamenio za jebenog Mixona. Ako Smallwood uspe da pokrpi pozociju treceg RBa, dobar sam.
      sigpic

      Comment


      • Niko nije bacio w na Rajana? Ja idem po principu kupi sve sto valja, a ovaj moj mi je bio drop svakako..

        Edit: sada imam i qb na trejd listi
        Last edited by Mark0; 06-10-17, 09:15.

        Comment


        • Pozz dobri narode. Odavno pratim NFL (od sezone Super Bowl-a Rams vs Patriots) al tek sada sam provalio ovaj forum. Kome je malo jedan fantasy nek se prikljuci mojim ligama Fantasy Survivor http://survivor.fantasy.nfl.com/group/44434 i NFL Perfect Challenge http://perfectchallenge.fantasy.nfl.com/group/68502. Grupe su javne, nema sifre!

          Comment


          • OBJ out for season. Do jaja. Sanderse, spasavaj kako znas I umes.
            sigpic

            Comment


            • Veliki bedak..
              A ja nisam mogao Preskota da stavim protiv GB

              EDIT: Koji pogodak sa Watsonom, a taman sam se smorio bio kada sam video Preskota na poluvremenu
              Nema vise neporazene ekipe, komesar je poklekao
              Last edited by Mark0; 09-10-17, 11:19.

              Comment


              • Au kako me Sinovac oprao, svaka čast. Dvojica po 23 bodova, a na klupi je ostavio Cama sa 26, Fullera sa 18 i Hogana sa 13. Mogao je lagano do 120 bodova

                Originally posted by colke995 View Post
                OBJ out for season. Do jaja. Sanderse, spasavaj kako znas I umes.
                Baš te neće

                Comment


                • Bastia, hvala što si mi ukazao da mi kicker neće igrati ovaj vikend. Ubacim Butkera umesto njega i čovek mi donese 18 bodova.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Neka se javi vlasnik tima mcnfl ako zeli da trejduje nesto za nekog od mojih QB.

                    Edit: sad sam skapirao da je to lik sa strane..
                    Last edited by Mark0; 10-10-17, 16:35.

                    Comment


                    • Hvala Bastia, i ti jednom da izgubiš . To nije ništa, u trećem kolu su mi 4 igrača na klupi imala 91 poen, a cela prva postava 49.38 :-). Šokovi...

                      Comment


                      • Ako može da se malo odvadi sa suspenzijama, ne bi bilo loše

                        Comment


                        • Dajem Ryan-a i Pryor-a za jednog WR/RB i drop igraca. Ajmo ponude

                          Comment


                          • Vecito li igram protiv najproduktivnije ekipe..

                            Comment


                            • Originally posted by Mark0 View Post
                              Vecito li igram protiv najproduktivnije ekipe..
                              I to sam ostao bez OBJa
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma tebi svaka cast, moj raspored kao da je radjen po scenariju..

                                Comment

                                Working...
                                X