Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ode zadnji voz za plej of. Znam da zvuci kao da kukam, ali mi je stvarno neverovatno da svi protiv mene imaju ako ne najbolje, onda bar drugo najbolje kolo od starta
    Draft prognoza na startu mi je dala 3 pobede, posle prvog kola sam se slatko nasmejao na to, sada mi nije smesno vise

    Comment


    • Meni se borba za PO svela na Stafforda izgleda.

      Gubim 10 razlike od Bastie, ostao još Stafford, koji bi trebao da prebaci tih 10 bodova protiv GB-a, i sačuva me bar u nekoj borbi za PO.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Meni se borba za PO svela na Stafforda izgleda.

        Gubim 10 razlike od Bastie, ostao još Stafford, koji bi trebao da prebaci tih 10 bodova protiv GB-a, i sačuva me bar u nekoj borbi za PO.
        Bice bice. Mislim ako Detroit ne moze ovakav GB da dobije, onda PO ni ne zasluzuju. Ovaj QB GB-a je strava i uzas koliko je operisan od bacanja lopte. Imace Detroit mnogo vise lopte u posedu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Bice bice. Mislim ako Detroit ne moze ovakav GB da dobije, onda PO ni ne zasluzuju. Ovaj QB GB-a je strava i uzas koliko je operisan od bacanja lopte. Imace Detroit mnogo vise lopte u posedu.
          Na kraju odličih 22..

          Još uvek sam u životu!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Svaka čast Zola, jbg meni ostade Benji u postavi a znao sam da neće igrati četvrtak, bilo bi to baš prerano posle trejda, ali svejedno tvoja zaslužena pobjeda. Da sam stavio jedinog dostpunog igrača sa klupe umjesto njega sad bih bio uparen sa Powerslaveom, ovako treba da se radi odsad, PO je široko otvoren za nas 6-7.

            Ko je YNWA? Predložio mi trejd Keenan Allen za Kelleya, da si poslao prije 2-3 nedelje prihvatio bih, ovako ne dam, držim povrijeđenog Kelleya na klupi već 6 nedelja sigurno, jer znam da Redskinsi nemaju bolje opcije trčanjem od njega.
            Last edited by Bastia33; 07-11-17, 13:42.

            Comment


            • Bolje trci za Redskinse Thompson, ali mu iz nekog razloga ne daju ;)

              Edit: dodjoh do proseka primljenih poena preko 100
              Last edited by Mark0; 07-11-17, 14:24.

              Comment


              • Ja sam YNWA,jbg brate sad ce mi Blount imati mnogo manje nosenja,tako da mi je potreban neki rb,ako neko ima nesta da ponudi nek salje

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Bolje trci za Redskinse Thompson, ali mu iz nekog razloga ne daju ;)

                  Edit: dodjoh do proseka primljenih poena preko 100
                  Ma tu su oni negdje, mada je Thomspon full back i može i da mu se baca lopta, kod Kelleya to baš i nije slučaj.


                  Originally posted by Pepesnyg View Post
                  Ja sam YNWA,jbg brate sad ce mi Blount imati mnogo manje nosenja,tako da mi je potreban neki rb,ako neko ima nesta da ponudi nek salje
                  Jebiga kaćem ti da si prije 10 dana posalo ponudu porihvatio bih sigurno, ovako ne znam ni šta će sa Elliotta biti pa moram imati RB-ove na klupi.

                  Comment


                  • Hvala Bastia. Zamalo da me košta što sam Woodsa ostavio na klupi sa svojih 19 bodova, ali izvuče me Stafford.

                    Šta li se dešava sa Z. Ertzom, mašinom za bodove ove sezone? Valjda nije neka ozbiljna povreda...

                    Dečko je svako kolo na oko 10 bodova. Nekad bod ispod, nekad 2-3 iznad, ali je baš konstantan. Ima mislim 6 TD-ova na 8 utakmica.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Pepesnyg View Post
                      Ja sam YNWA,jbg brate sad ce mi Blount imati mnogo manje nosenja,tako da mi je potreban neki rb,ako neko ima nesta da ponudi nek salje
                      Imas od mene ponudu.

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Imas od mene ponudu.
                        Prihvaceno

                        Comment


                        • Aj neka je sa srecom i tebi i meni. Valjda ce trejd proci

                          Comment


                          • Mislim daj je ovo fer trejd, obojica gubite ali i dobijate u isto vrijeme. Ja ne vidim ništa pogrešno ovdje, ako neko ima zamjerku neka se javi, inače prolazi vam sigurno.

                            Comment


                            • Ima neko TE-a da ponudi?

                              Comment


                              • Imam ja 3, ali ne znam sta nudis

                                Comment

                                Working...
                                X