Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spavas li mirno Uki, Lutz me usra sa dalekim FG Sad kad Alen baci za 400y i pick pokupe billsi gotov sam
    sigpic

    Comment


    • Kako me je krenulo posle prvog kola samo porazi i povrede.

      Comment


      • Ostajem na pobednickom koloseku unatoc ovom uzasnom vikendu i Dakovoj povredi.

        Comment


        • Originally posted by Contador54 View Post
          Ostajem na pobednickom koloseku unatoc ovom uzasnom vikendu i Dakovoj povredi.
          A jao kakva noc hahaha. Ja pratio na miru jer je moj h2h gotov, pratio tebe i pratio Jack vs Uros. Jacku Lutz donese 14poena na suteve, a ocajno krenuli saintsi, a Brady Gagi, dovoljno 4pts bilo da donese odbrana saintsa da te dobije- oni donesu 3. aaa ludilo. Ljudi nijedan sack nisu napravili, kamoli nesto vise.

          E cuj uzasan vikend, 3.najveci broj poena u kolu i to ti falio poen da budes 2. Ti poceo k'o Uros....


          Nikako da izbijem na vrh, ali aj makar najvise poena u kolu, Henry slobodno nek sacuva brojke za sledece kolo.
          Last edited by colchonero; 13-10-20, 09:48.

          Comment


          • Vikend je uzasan zbog povrede najbitnijeg igraca. Ako se gleda cisto rezultatski, vikend je srecno zavrsen zbog smesnog nastupa odbane Saintsa.

            Comment


            • A sada sledi derbi protiv madridskih crvrno-belih, bez Daka i bez Kuka, najava ne deluje nimalo obecavajuce. Mozda je vreme da CEH izdominira i sacuva stoprocentni ucinak.

              Comment


              • E conta nemoj da se vredjamo. Ceh sigurno nece da izdominira, to je gotovo, od toga nema nista 100%. garant. Msm, nece Hill dati. Za ostale videcemo, posibacemo se, i projekcije za ovaj vikend su tu negde. Ali aj pristao bih da me pobedis i da imas perfektan skor, a onda u PO da se revansiram.


                Nego hoce li Uki prekinuti seriju poraza, da ne dodje u problem i mesto u PO, na trecini ili skoro pola sezone.
                Last edited by colchonero; 18-10-20, 14:10.

                Comment


                • Bice zabavno do kraja Uki

                  Odbrana mi donela 14 bodova, Ryan se razbacao kad je najpotrebnije

                  Ne znam da li ce Jeff Wilson igrati veceras, Slave info?

                  Comment


                  • Dobar je Mixon, evo donese skor 13p, ali ostavih ga na klupi ovaj put. Mada ce vrv ubuduce on ici na W/R mesto. Ipak za startnog RB-a nije. Henry tata doneo skoro 40. Kao Jones u nekom kolu kad je doneo 40+. Mora Mixonja jos da trci, za startnog RB, pu pu da ne izbaksuziram.

                    Tannehill bas dobro deluje, u stvari kao ceo Tennessee, mada i Lamar je danas ok, ali tu sada vec imam premisljanja. Vec nekoliko kola je Tannehill bar u ravni sa Jacksonom po poenima, ako ne i bolji nekad.
                    Last edited by colchonero; 18-10-20, 21:28.

                    Comment


                    • A u međuvremenu Duke Johnson 7p za 3 kola.. Kada RB napravi preko 100 jardi i td to je premija, sve ostalo je plus i sreća..

                      Comment


                      • Morali su oba WR Crowder i McLaurin da failuju, Gesicki ne znam ni da li je igrao. 0 bodova. A njemu odbrana Dolphinsa da ne primi ni poen. Cisto da ne stikliram ovo kolo u nedelju, nego da se prati i danas... Valjda Hill bude pristojan, trebalo bi da bude dovoljno.

                        Comment


                        • Ko god igra protiv mene, pokida kolo. Odustajem. Da ne polupam telefon i sve

                          Najgori sam. Sve igre u životu gubim. Od PES-a do pikada, preko bilo čega. Jednom sam pitao druga zašto - kaže nestrpljiv si puno.

                          Istina živa. Mrzim vas sve ćao

                          Comment


                          • Kakve krajnosti, sa 3-0 slavio titulu sad na 3-2 se oprasta. Hahahahaha. A btw mozda bude 4-2. Ti imas tek 6.najveci broj primljenih poena protiv tebe i 6. najveci broj postignutih posle 5 kola. Naravno zavisi i kako se to rasporedi, dovoljno recimo u PO jedno slabo kolo i cao, ali pisem generalno. Na pocetku te hteli h2h, sad se malo okrenulo jbg, sta odmah kukas, nije ni pola reg sezone. A i nije neko nepobedivo prekucavanje 100pts, Sovin tim moze vise, kad se CMC vrati. Naravno nije ni malo 100pts daleko od toga bas, posebno sa obzirom da vidim da je relativno mrsavo kolo.



                            P.S.

                            Ko jos igra PES




                            Last edited by colchonero; 19-10-20, 12:49.

                            Comment


                            • Ma nemam sreće nikako. To me fortuna uvek kažnjava jer loše gubim

                              Uvek plačem na džojstik, uvek kukam.

                              Madrid, ti reci bratu kad ti se igra nešto idemo kod TC Stadiona u Gaming Pub, da te ili pobedim ili prebijem jer sam izgubio :o
                              Last edited by Cassius Clay; 19-10-20, 13:26.

                              Comment


                              • E moj Urose samo mi o sreci ne pricaj...
                                Ali dodje tako momenat kad ti se osmehne kad se najmanje nadas...

                                Jbs igrice. A i ucices u PO da se ne lazemo i sa 2 dobre nedelje to je prva liga.. Mada bolje man'se fantasya idi muvaj Larisu, ovo numes hehehehe.

                                Za Gaming Pub, znas da sto se mene tice uvek mozes da cimnes na pp. Ja sa tim problem nemam. Jedino cu poneti reket za samoodbranu u slucaju da krenem da pobedjujem
                                Last edited by colchonero; 19-10-20, 14:15.

                                Comment

                                Working...
                                X