Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Uopšte nisam pakostan a ti ne uvlači lične stvari sa drugih mesta zamolio bih te.

    Ovde ste vi najmanje krivi za ovo, komesar nije smeo uopšte da dozvoli da se glasa a kamoli nešto dalje.

    Još je i analitičar, predvidja budućnost
    Onda bi mene optuzili kako namerno sabotiram trejd i to pricam generalno.

    Ovo ne ide na moju dusu, ja sam glasao protiv i moj glas ne bi trebao da vredi vise od svih ucesnika. Nismo imali vise od 3 glasa protiv. A s obzirom da se trejd desio juce, svako ko god da je ulazio, od cetvrtka do utorka, je imao priliku da glasa protiv.

    Mixon ce da ima izmedju 160 i 180 poena, o tome moze da sanja Duke Johnson.
    Last edited by Ricma; 07-10-20, 11:48.

    Comment


    • Ma zabole me kurac, eto namerno sam. I opet ću mu poslati sutra, pa vi glasajte. Šta se ja ovde ubedjujem.

      Comment


      • Ti si zato komesar, ti imaš najviše pravo glasa, šta te boli kurac da li će te neko prozivati da sabotiraš ligu ako misliš da je ispravno da se obori trejd. Mnogo si mekan, što se niko nije nudio da vodi ligu nego ti po principu svake godine.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Onda bi mene optuzili kako namerno sabotiram trejd i to pricam generalno.

          Ovo ne ide na moju dusu, ja sam glasao protiv i moj glas ne bi trebao da vredi vise od svih ucesnika. Nismo imali vise od 3 glasa protiv. A s obzirom da se trejd desio juce, svako ko god da je ulazio, od cetvrtka do utorka, je imao priliku da glasa protiv.
          Tacno, evo ja prvi kazem prvi bih "optuzio". Tj poslao bih poruke sa pp i rekao 2 su opcije, mozemo da odradimo trejd, ili da Uros rkne Mixona u FA za Johnsona, a da mi ga niko nije pipnuo kad se vec ne da trejd, zbog stvari sto pisu u porukama i mojim ponudama, kad na sve to vec niko nije nudio danima, a trejd je sabotiran. U slucaju da ga je neko uzeo u waiver, razmislio bih o nastavku lige, i smatrao direktnom sabotazom, da neko baci nekog skarta u FA i uzme Mixona, a ljudima koji su nudili i dali igraca Urosu kog je hteo, nije dozvoljeno, a nagradjuju se oni koji nisu hteli da ponude nista kao da je od govana, kamoli da pitaju sta hoce.

          I imao bih svako pravo jer svima je jasno da to ne bilo korektno.
          Last edited by colchonero; 07-10-20, 11:52.

          Comment


          • Ma namerno sam ti poslao. Sutra ću ti poslati Robinsona iz Jaxa pa nek daštaju. Ti uzmi 3rb Seahawksa pa mi pošalji.

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Ti si zato komesar, ti imaš najviše pravo glasa, šta te boli kurac da li će te neko prozivati da sabotiraš ligu ako misliš da je ispravno da se obori trejd. Mnogo si mekan, što se niko nije nudio da vodi ligu nego ti po principu svake godine.
              Zato sto i moj sud u nekom trenutku moze da bude los i previse subjektivan. U takvim situacijama su potrebni glasovi drugih, zasto i jeste tu ta opcija. Posto postoji nezainteresovanost drugih, od sada cu samo ja imati pravo glasa. I tako ce da ostane dok se ne oseti potreba za promenom.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Nikako ga ja ne teram samo sam protiv ovog trejda, samo mi još čudnije da je cela liga ovo dozvolila. Zna lepo da ovo nije fer trejd i sad se praviš neka dobrica da nisi dozvolio da ode na pijacu lol..

                Bolje da ga je dropao nego ovaj sraman trejd.

                Pa svakako je pojačao konkurenciju a oslabio sebe.
                Verovatno niko nije ni gledao o cemu se radi, ja prvi nisam ni primetio ovaj trade.

                Meni je Uros nudio bilo kog RB za TE, bukvalno mi je decko rekao da biram sta zelim za Ertza posto sam u krizi sa RB nakon povrede CMC-a.

                Comment


                • Ja sam video trade, ali nisam obratio paznju koji je Johnson u pitanju. Mislio sam da ide David Johnson za Mixona i to mi je bilo OK.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    posto sam u krizi sa RB nakon povrede CMC-a.
                    Ne spominji mi to ista situacija.. Koliko je on sakupljao po kolu sada moja dva startna ne mogu zajedno

                    Comment


                    • Meni skuplja nista vec 2 nedelje, kletva prvog pika...

                      Comment


                      • Ako je negde greska nastala, to je samo cinjenica da Maric nije ovde napisao da je trejd u toku. Nisam ni ja ispratio trade u nasoj ligi, ali kada je ovde Bastia napisao, bacio sam pogled i kao vecina slozio se da je fer trade. Ne vidim problem da pregled trejda traje i 3 dana, pogotovo ako su uslovi postavljeni da vecina odlucuje a ne komesar. Na kraju krajeva, ovo je igra, nemojte se zbog toga toliko cimati, jer nije vredno ruznih reci i prepirke. Koliko sam ispratio, Aleksa ti si se najvise iznervirao a i ne igras drugu ligu ?!
                        Momci su napravili gresku, @madrid nije kriv sto mu je Uros ponudio ponudu koja se ne odbija. Uros je na kraju ispao previse darezljiv, i mada mi nikako nije logicna ponuda po principu, digni FA igraca a ja ti dam startera koji je sabio zadnje kolo( sto samo nisi napravio ti tu FA izmenu?! ), on je taj koji je najvise ostecen.
                        Imam i predlog kako da se ovo sredi, neka razmene jos nekog igraca i na taj nacin nivelisu trejd, ili da se jednostavno stavi na glasanje ponovo trejd, pa ako je vecina protiv, da se opet trejduju isti igraci i nikome nista.

                        Comment


                        • Trade je bio realizovan u trenutku kada je Mixon imao 0 TD i bedne pokušaje posle mog gledanja rasporeda i posle nekih govorkanja u Texansima kako je utakmica sa Vikingsima odlučujuća za Davida Johnsona za koga sam btw mislio da je povredjen bio pre toga. Znači nije to bilo Mixon roknuo 3 TD i ja ga poklanjam, nego video da igra sa Titansima i Coltsima, Steelersima i Ravensima dva puta. To su top 8 odbrane sve uz Billse, NEP.

                          Pas će tu ići slabo Burrowa, OL mu nije neka, niti će tu biti PA niti trčanja tolikog. Prošli četvrtak ili tako nekad je trade bio, možda i posle toga ali svakako pre Mixonove utakmice sa Jaguarsima.

                          Ne osećam se oštećeno uopšte.
                          Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 21:40.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Ma ne nego ću da igram ko botina, da se uhvatim predikcija stručnjaka i da izduvam kurac. Normalno da gledam i protivnike, i ko ima kakvu igru. Nije ovo botovska igra da nakrcaš one sa najjačim predikcijama za sezonu. Mixon se ionako troši dosta, jedini je tu. Ne bi me čudilo u ovoj sezoni i povredu da fasuje.

                            Nisam znao da se ovo igra botovski, nakrcaš najjače na papiru i čekaš Godoa.

                            Pa neka, ali svesno sam preuzeo rizik. Ja mogu da se kladim da neće postići nijedan TD sl 4 sedmice, isto kao što nije prve 3.
                            Mixon questionable zbog povrede.

                            https://www.cbssports.com/fantasy/fo...injury-report/

                            Što bi rekao Leksa, "oh sad si i analitičar". Sine moj za tebe sam doktor NFL analitike.

                            I da, Bearsi su pobedili, a ne Tampa. Trpaj Uki

                            Madrid, stavi Mixona u postavu, ojačao sam te. A da, povredjen je. Ništa onda protiv Coltsa. Videh kako su svi trčali i igrali protiv defanzive Coltsa.

                            Ala komedije
                            Last edited by Cassius Clay; 09-10-20, 13:13.

                            Comment


                            • NE-Denver je pomeren za nedelju, tako da imajte u vidu to pa ili napravite izmene u rosteru ili ovde napisite zamene.

                              Comment


                              • Odbrana Ravensa 26pts aaa
                                I kicker Succop jos 13 taman.

                                Sa obzirom na taj podatak odbrane Ravensa, i rezultat 27-3, zadovoljan sam sa Mixonjinih skoro 10p. Normalno Uki da sam ga stavio u postavu, nemam 4tog RB, a Jones mi je bye. Hill krenuo odlicno pa stao, Lamar isto, ali dobro nije bilo potrebe za vise u ovom kolu, nek nadoknade kad treba. Njemu Jacobs mrsavo krenuo, ali posle poludeo, sreca ovi sto su kasnije poceli mecevi, nego haos. Tako da bi trebalo da je to to za ovo kolo. Uki tebi pola tima bye ove nedelje..., sto vise komplikujes po FA kad nemas preteranu potrebu, kao onda 3-0 to je veca sanse da ces promasiti ponesto. Naravno mozes i da ubodes.
                                Last edited by colchonero; 12-10-20, 00:53.

                                Comment

                                Working...
                                X