Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi im odao postovanje za odazivanje, i izuzetno nepostovanje na to koliko su prljavi i namazani. Trebalo je ranije da se oproste i da polako uigravaju mladje igrace. Kukala im majka na sta ce sada da izgleda spanska reprezentacija. No, to je njihov problem.

    Comment


    • Zasluženo Španci do medalje, pamtićemo ovu generaciju po izuzetnim košarkašima, nadolazeća po svemu sudeći će teško popuniti njihove cipele, mi najbolje znamo kako to izgleda. Ali menja se polako košarkaška mapa Evrope, lepo je da smo mi konstanta u njoj.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ja bi im odao postovanje za odazivanje, i izuzetno nepostovanje na to koliko su prljavi i namazani. Trebalo je ranije da se oproste i da polako uigravaju mladje igrace. Kukala im majka na sta ce sada da izgleda spanska reprezentacija. No, to je njihov problem.
        Pa tako reci, igraci se uigravaju u reprezentaciji. Sta ce nama Teo ili Markovic da igraju, najbolje da uigravamo Rakicka, Pota i Vasu ... mislim, glupost, ljudi su ispostovali i svoje i ostale navijace, nemaju slobodno leto, bore se i vuku, a neki bi da gledaju Ernangomeze i Oriole.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Da napisem i ovde (tamo je mnogo postova):

          Kvalitet prvenstva je bio na jako losem nivou, dovoljno je da vidite da 1 Vidmar, Blazic, Muric, Prepelic kao vazniji igraci neke ekipe osvajaju zlato. Mislim da bi i Letonija i Finska mogle do medalje/zlata da imaju Kokoskova, a ne neznalice poput Bagackisa i Detmana. Na kraju krajeva i jedni i drugi su igrali egal sa ovom Slovenijom.

          Nije ni Srbija nesto mnogo bolja, ali eto ima 2 NBA igraca koji su imali los turnir. Jedan se ispucava za 3 iako ne ume, drugi nije uspeo da izdominira pod obrucima. Sta je tu je, bolje nemamo, ove sto su odustali (Jokica, Markovica i ostale) ne treba vise ni zvati. Pogotovo NBA zvezdice, evo sad je Bogdanovic pokusao da obori rekord bivseg klupskog druga iz Letonije po broju sumanutih pokusaja za 3. Jednostavno su zeleni igrali timski, individualno su kanta (kada se gleda da su osvojili zlato), timski su bili daleeeeeeko iznad svih.

          Cestitke Kokoskovu, cestitke i FIBI na tome sto je reprezentativna kosarka na samrti. U narednim godinama ocekujem da je neko i dokrajci.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Dragon izjavio posle finala da je ovo njegova poslednja utakmica za reprezentaciju Slovenije i da mu je sad cilj osvajanje sampionskog prstena u NBA. Ne moze se zamisliti bolji odlazak.
            https://www.b92.net/sport/eurobasket...nav_id=1304751

            Comment


            • A ko je na celo Fiba? Svajcarac

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma FIBA treba da propadne, sprdnju su napravili od prvenstva, pocevsi od sudija, a zakljucno sa dodelom medalja.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ma FIBA treba da propadne, sprdnju su napravili od prvenstva, pocevsi od sudija, a zakljucno sa dodelom medalja.
                  To će naposletku i da se desi, i uopšte mi neće biti žao, tamo sedi gomila nesposobnjakovića koji pokušavaju pretnjama i ucenama da se lično obezbede ne vodeći računa o igračima. Tuga je da su vodeći među njima naši ljudi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Da napisem i ovde (tamo je mnogo postova):

                    Kvalitet prvenstva je bio na jako losem nivou, dovoljno je da vidite da 1 Vidmar, Blazic, Muric, Prepelic kao vazniji igraci neke ekipe osvajaju zlato. Mislim da bi i Letonija i Finska mogle do medalje/zlata da imaju Kokoskova, a ne neznalice poput Bagackisa i Detmana. Na kraju krajeva i jedni i drugi su igrali egal sa ovom Slovenijom.

                    Nije ni Srbija nesto mnogo bolja, ali eto ima 2 NBA igraca koji su imali los turnir. Jedan se ispucava za 3 iako ne ume, drugi nije uspeo da izdominira pod obrucima. Sta je tu je, bolje nemamo, ove sto su odustali (Jokica, Markovica i ostale) ne treba vise ni zvati. Pogotovo NBA zvezdice, evo sad je Bogdanovic pokusao da obori rekord bivseg klupskog druga iz Letonije po broju sumanutih pokusaja za 3. Jednostavno su zeleni igrali timski, individualno su kanta (kada se gleda da su osvojili zlato), timski su bili daleeeeeeko iznad svih.

                    Cestitke Kokoskovu, cestitke i FIBI na tome sto je reprezentativna kosarka na samrti. U narednim godinama ocekujem da je neko i dokrajci.
                    Koliko mora da si prazan i frustriran u životu da napišeš ovako nešto. Nije tebi uopšte lako. Razumem te, radiš ko crnac za pisljivi dinar, na poslu manji od makovog zrna ali zato pred tastaturom odveže se ruka pa pljuvacina.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Zasluženo Španci do medalje, pamtićemo ovu generaciju po izuzetnim košarkašima, nadolazeća po svemu sudeći će teško popuniti njihove cipele, mi najbolje znamo kako to izgleda. Ali menja se polako košarkaška mapa Evrope, lepo je da smo mi konstanta u njoj.
                      Uvek bili i ostali

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        To će naposletku i da se desi, i uopšte mi neće biti žao, tamo sedi gomila nesposobnjakovića koji pokušavaju pretnjama i ucenama da se lično obezbede ne vodeći računa o igračima. Tuga je da su vodeći među njima naši ljudi.
                        Nažalost to se neće desiti jer imaju podršku MOK-a u kojem sede još veći magovi korupcije i antisporta. Ono što će se međutim desiti u vrlo kratkom čak vremenskom periodu je da će i OI kao najveće takmičenje u košarci izgubiti smisao i ide se sve više ka tome da bude u23 recimo ko u fudbalu.

                        Comment


                        • Da kazem koju o sinocnjem finalu. Zasluzena pobeda Slovenije bez dileme, pokazali su najvise od pocetka prvenstva, fenomenalno ih je sluzio sut gotovo celo prvenstvo, igrali su svaku utakmcu na kos vise, sto podrzavam i drago mi je da je ekipa koja forsira takvu filozofiju osvojila zlato, naravno ne racunajuci nas. I pored svega toga, mi smo sinoc imali utakmicu u svojim rukama do 2 minuta pre kraja, sto govori da smo bil najblizi pobedi protiv njih, uz Letoniju u 1/4 finalu. Momcima se nema sta zameriti dali su sve od sebe, i napravili veliki uspeh samim plasmanom u finale, sa ovakvim sastavom ovo je preko svih ocekivanja po meni.

                          Comment


                          • S obzirom da se veliki broj igraca oprasta posle ovog EP-a, a mlade ne zanima da igraju, naredna prvenstva ce biti jos gora. Plus strani igraci, termini, leve sudije, sve to doprinosi tome da odziv bude sve slabiji.

                            Comment


                            • Olimpijske igre ce ostati kao takmicenje na kome USA demonstrira dominaciju u svetu. EP je vec od ove godine drasticno obezvredjeno. Jedino sto ce se u medjuvremenu igrati jeste onaj cirkus od NBA lige, a Evroliga ce poprimiti status NBA 2. lige....

                              Tragedija u svakom slucaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Koliko mora da si prazan i frustriran u životu da napišeš ovako nešto. Nije tebi uopšte lako. Razumem te, radiš ko crnac za pisljivi dinar, na poslu manji od makovog zrna ali zato pred tastaturom odveže se ruka pa pljuvacina.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Moglo bi da pocne da se banuje za ovakvo bahacenje. Nit citas, nit si se potrudio da razumes smisao, ali si zato bezobrazan. EP jeste jedno od najlosijih, sa mnogo otkaza i losim sudijama, Slovenija je dogurala jer je imala najboljeg trenera, Bogdan se jeste ispucavao, Markovic se oprostio u 29.godini ...

                                Sto je najgore, ima mnogo ljudi koji ovo isto tvrde tako da se obrati njima, a sad nacrtaj sumu i izgubi se u njoj.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X