Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Opšta diskusija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znace se sutra vise za Jovica.

    Comment


    • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
      [ATTACH=CONFIG]15331[/ATTACH]
      rokaj-snimaj dečkonja...

      Comment


      • Vasilije Miciću ...sve ti je oprošteno...ti lave i zmaju jedan.

        Comment


        • https://youtu.be/5C6-2x8ilII

          Zamena za Jovica
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Pa igraće Jović samo pod blokadom, to se moglo pretpostaviti odmah. Trebalo bi da može manje više normalno da izgura utakmicu, šta će da bude posle, to je već problem, ali ako dečko želi da igra svaka čast.

            Što se Bjelice tiče, ljudi generalno imaju kratko pamćenje kod nas za sve a kamoli za košarku, smešno je uopšte pričati koliko je ili koliko bi Bjelica značio na poziciji gde Birčević uzima minute.

            Čisto da se ne zaboravi mada je već rečeno. Onakvo suđenje koje smo mi sinoć imali treba natrljati Bodirogi i ekipi na nos, šta oni rade tamo i koliko su značajni dovoljno govori ono sinoć a i Turci se nekako uvek ističu da prikažu Kirilenka kako sedi u prvom redu, nešto zaobilaze ove naše što sede tamo. Onaj faul u napadu Mačvana na ulaznom pasu je jedna od najgorih najočeglidnijih odluka koje sam ikad video u ovako bitnoj utakmici u tako bitnom trenutku utakmice. Jezivo.
            Last edited by Hair Canada; 16-09-17, 13:04.

            Comment


            • Originally posted by markos98 View Post
              Jel ima nekih novosti za Jovica?
              Reče Sale da će igrati, da je magnetna OK, da je imao malu " distorziu zgloba"


              Originally posted by Hair Canada View Post

              Čisto da se ne zaboravi mada je već rečeno. Onakvo suđenje koje smo mi sinoć imali treba natrljati Bodirogi i ekipi na nos, šta oni rade tamo i koliko su značajni dovoljno govori ono sinoć a i Turci se nekako uvek ističu da prikažu Kirilenka kako sedi u prvom redu, nešto zaobilaze ove naše što sede tamo. Onaj faul u napadu Mačvana na ulaznom pasu je jedna od najgorih najočeglidnijih odluka koje sam ikad video u ovako bitnoj utakmici u tako bitnom trenutku utakmice. Jezivo.
              A 2009 u Poljskoj protiv Turske? Po meni je to bilo najgore suđnje ikada, bar kada je reprezentacija Srbije u pitanju, a ovo sinoć je ozbiljno pretilo da ga ugrozi.

              Imam utisak da će sve da se reši u prvoj četvrtini, a da će sve zavisiti od naše odbrane i Bogdana
              U svakom slučaju fantastičan uspeh, s' obzirom na to kako su odavde ispraćeni i koliko su oslabljeni otišli.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Reče Sale da će igrati, da je magnetna OK, da je imao malu " distorziu zgloba"




                A 2009 u Poljskoj protiv Turske? Po meni je to bilo najgore suđnje ikada, bar kada je reprezentacija Srbije u pitanju, a ovo sinoć je ozbiljno pretilo da ga ugrozi.

                Imam utisak da će sve da se reši u prvoj četvrtini, a da će sve zavisiti od naše odbrane i Bogdana
                U svakom slučaju fantastičan uspeh, s' obzirom na to kako su odavde ispraćeni i koliko su oslabljeni otišli.
                Jović kao što rekoh može igrati pod blokadama, nema teorije da njega bol prođe toliko da može igrati bez inekcija. Poznati su primeri igrača koji su igrali pod blokadama i uspevali da pruže normalne partije bar nekih 15,20min. Naravno da i od težine povrede zavisi od toga da li npr kad igrač krene da se hladi na poluvremenu mu se vraća bol i kojim intenzitetom itd itd. Problem je što igranje pod blokadom naravno nije preporučljivo igraču na dugi rok. Uvek mi je u sećanju ona situacija kad je u EL Ejsi Lo igrao za nas pod blokadom a maltene došao u Pionir na štakama.

                Što se Turske tiče, ona krađa 2010. je ipak nešto posebno, ali i kada pričaš o 2009. tu smo otišli sa skoro novim timom, sada imamo ljude navodno u organizaciji FIBA koji se dosta pitaju i ono što je bitnije, jebeni smo finalisti SP i OI zvanični, sramotno je da jedan Mozgov recimo onakav respekt kod sudija dok Bobija Marjanovića prebiše ceo turnir. Ne ide mi u glavu da su jedni Rusi toliko zaštićeni sinoć kriterijumski bili. Razumeo bih da smo igrali protiv Španaca, protiv Turaka pa i protiv Francuza.. Ja sam inače neko ko ne voli da piše o tome i da komentariše to i trudim se da budem objektivan, nisam u tom zavera modu, ali ono sinoć.. Gledao sam utakmicu u društvu ljudi koji se ceo život bave košarkom i koji su videli mnogo više stvari od mene u životu i ništa nam nije bilo jasno. Stvarno nije preterivanje.
                Last edited by Hair Canada; 16-09-17, 17:03.

                Comment


                • Posle Teodosica Bjelica je drugi po uticaju i znacaju igrac kada je igra reprezentacije u pitanju, treci je do povlacenja bio Markovic, ostali su tu uskakali i imali svoje odredjene uloge, uglavnom igru su vodili i diktirali ova tri igraca.
                  Sto se Bobana Marjanovica tice i ja sam se cesto pitao sta se desilo Saletu pe pozove jednog takvog igraca tromog,sporog visokog 221 koji sporo dize ruke i jis mu da da bude starter koji jedva postigne petnaestak poena i skoci sedam osam puta a imao je takav izbor pa je mogao na njegovo mesto da dovede napromer jednog Lukovica. Ja jednom rekoh da u Beogradu ima rodjenih Beogradjana koji su drug,treca generacija koji navijaju za neki od Beogradskih klubova ali ne i za Srbiju vec imaju neku drugu koja im je pri srcu ja znam bar desetak takvih.
                  Last edited by ikaluka; 16-09-17, 17:42.

                  Comment


                  • Originally posted by ikaluka View Post
                    Posle Teodosica Bjelica je drugi po uticaju i znacaju igrac kada je igra reprezentacije u pitanju, treci je do povlacenja bio Markovic, ostali su tu uskakali i imali svoje odredjene uloge, uglavnom igru su vodili i diktirali ova tri igraca.
                    Sto se Bobana Marjanovica tice i ja sam se cesto pitao sta se desilo Saletu pe pozove jednog takvog igraca tromog,sporog visokog 221 koji sporo dize ruke i jis mu da da bude starter koji jedva postigne petnaestak poena i skoci sedam osam puta a imao je takav izbor pa je mogao na njegovo mesto da dovede napromer jednog Lukovica. Ja jednom rekoh da u Beogradu ima rodjenih Beogradjana koji su drug,treca generacija koji navijaju za neki od Beogradskih klubova ali ne i za Srbiju vec imaju neku drugu koja im je pri srcu ja znam bar desetak takvih.
                    Sve si dobro rekao sem učitavanja ljudima da ne vole Bobija jer je igrao u Zvezdi. Uvek ćeš naći ljude koji po meni pogrešno razmišljaju, ali ja bar ovde to nisam zapazio u velikom broju. A i ako se desi, tu je moderacija da to seče u korenu.

                    Da olakšam dušu na neku drugu temu pomalo povezanu. Koliko me smara to šta bi bilo kad bi bilo da se Jugoslavija nije raspala, ko bi pobedio 92. ko bi dominirao 2000ih, mi ili Španci, dal bi sad mogli Amerima na megdan itd itd. Slično kao poređenja igrača iz različitih epoha..
                    Last edited by Hair Canada; 16-09-17, 18:39.

                    Comment


                    • Ima li negde kršeni snimak da se skine utakmice sa Rusijom, ako je moguće u HDu? Ne mora naš komentator da bude.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Nema nikakve potrebe za ovakvim "humorom"
                        Last edited by kronostime; 17-09-17, 12:38.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Ima li negde kršeni snimak da se skine utakmice sa Rusijom, ako je moguće u HDu? Ne mora naš komentator da bude.
                          I ja trazim ali uzalud...

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Nema nikakve potrebe za ovakvim "humorom"
                            Sve istina, ali ok.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ima li negde kršeni snimak da se skine utakmice sa Rusijom, ako je moguće u HDu? Ne mora naš komentator da bude.
                              Izaći će na FIBA youtube kanalu, instaliraj FIBA aplikaciju pa će ti stići notifikacija kad budu uploadovali na kanal.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Ako neko ocekuje da covek sa 37 godina rutinira i igra kosarku karijere u tim godinama, ja ne ocekujem. Da smo u najjacem sastavu oduvali bi tu Spaniju samo tako. Veliki ego i kompleks Gasola je oterao celu generaciju pod stare dane u jednu avanturu zvano euro 2017, i bas mi je drago zbog te turubne avanture i mucnog iskustva. Zeleli su da se oproste zlatom kao generacija a u polufinalu su pukli 20 razlike i pokazali svetu gde im je mesto, U penziju su odavno trebali da odu. Ne verujem da ce Slovenija da razbija srpski centarski tandem, cak suprostno ce biti. Ali otom potom, Prvo Rusija.
                                Koju celu generaciju, sta pricas ti? Samo P.Gasol i Navarro su iz te generacije. Da ne pricam o nepostovanju prema Spancima koji se stalno odazivaju, da se oni ne odazivaju ne bi ni imao ko da im igra ... dok se nama igraci penzionisu u 29.godini.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X