Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je to rano, zene jos nisu zavrsile, a treba i Nadal da igra, pa sigurno pauza od pola sata izmedju dnevnog i nocnog programa
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ko hoce da gleda Rodzera najbolje u 3AM da navije sat. Iskreno sumnjam da ce program na CC da se zavrsi pre ponoci. Zene ako zavrse do 11 bice super, pa onda Nadal barem 3h plus pauze i zagrevanje za Rodzerov mec. Bolje i da propustite neki gem a spavate koliko toliko normalno, nego da se probudite a jos igra Nadal...

      Mada iskreno, mnogo bih vise voleo da su slemovi za muskarce i zene odvojeni. Naravno, kada zenska osoba to kaze onda se to lakse privhati. Na taj nacin bi mogli mecevi da se igraju u normalno vreme a i moglo bi mnogo vise meceva da se isprati. Sto se nagrada tice sasvim mi je ok da budu jednake, da me ne razumete pogresno.
      Last edited by 147; 02-09-17, 21:31.

      Comment


      • Nista, javicu se u 1, pa cu naviti kad otprilike kazu da ce igrati. Da budem hardkore, 2x da se budim za nasega Fedju.

        Comment


        • Naviješ sat u 3 a on se zbog sandžije povukao

          Comment


          • Što sve sebi dopušta Rubljov! Poene koje su 80 % njegovi ne umije da završi. Imao je protivnika u nogdaunu i svojim greškama je vratio Džumhura i sad je u problemu.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Monfis predao
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Predao
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Odgledah ceo trening, standardni trening pred mec, sasvim se dobro kretao, voleje je kupio na mrezi bez ikakve zadrske, dobro je servirao
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Džumi servira da ostane u meču...kiša počela, on pop*deo...
                    A ovi na ES umesto da nas drže na mečušaltaju nas n onfinu izjavu

                    EDIT: Trebalo je da stoji da Rubljev servira za meč...
                    Last edited by Marija81; 02-09-17, 22:43.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Maro grešiš, Rubljev servira

                      Comment


                      • Editovala sam malopre.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • 16 brejkova u meču od 4 seta je zbilja previše, ali i ovo se broji kao pobjeda. Važna za Andreja, ali moraće baš mnogo da radi kako bi valorizovao svoj talenat.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Dzumhur klasika, rat sa sudijama.

                            Al fenomenalan kraj ljeta za njega.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Prvi put mi je drago kad nekoga linijski sudija ošteti jer je Damir svojim sramnim ponašanjem u posljednjem gejmu zaslužio upravo to, kao i as u ponovljenom poenu.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • Opasan ovaj Mayer,bas lijepo igra.

                                Comment

                                Working...
                                X